Jeszcze na koniec obroną popisał się Silvio Heinevetter.

Ostatnie sekundy do końca meczu. Niemcy rozbili w tym spotkaniu rywali.

34:22. Kontry nie zmarnował Fabian Wiede.

czas 58'

33:22. Kołowy ze skrzydła? Dlaczego nie. Trafił Patrick Wiencek.

GER 32 : 22 QAT
czas 57'

32:22. Tym razem nerwów nie powstrzymał trener Niemców. Trafił Murad Abdulrazzaq.

GER 32 : 21 QAT
czas 56'

32:21. Ratuje nieco sytuację Zarko Marković.

GER 32 : 20 QAT
czas 55'

32:20. Mamy czwarte trafienie dla Fabiana Wiede.

55'

Myli się najskuteczniejszy Capote.

GER 31 : 20 QAT
czas 54'

31:20. Nic sobie z tego nie robią Niemcy. Jakby nabrali jeszcze większej ochoty do gry. Trafił Steffen Weinhold.

GER 30 : 20 QAT
czas 53'

30:20. Blamaż, blamaż, blamaż. Trafił Julius Kühn.

53'

Podczas przerwy na żądanie Niemców, w ogóle z tej przerwy nie skorzystał Rivera. Coś nieprawdopodobnego!

53'

Jeszcze jeden czas. Tym razem poprosił o niego Sigurdsson. Woła o zachowanie koncentracji.

GER 29 : 20 QAT
czas 52'

29:20. Trochę za późno obudził się Zarko Marković. To jego trzeci rzut. Ma 38 proc. skuteczności. Gorzej być nie mogło.

GER 29 : 19 QAT
czas 51'

29:19. Dopiero teraz przełamał się Bertrand Roiné.

GER 29 : 18 QAT
czas 51'

29:18. Niemcy robią już, co chcą. Bramkę zapisał na swoim koncie Hendrik Pekeler.

GER 28 : 18 QAT
czas 50'

28:18. To już chyba koniec. Farbowane Lisy już same nie wierzą w odwrócenie losów meczu. Tymczasem trafił Steffen Weinhold.

49'

Pusta bramka Niemców. Ale pomylił się Mabrouk. Problemów Kataru zatem nie widać końca.

czas 48'

Martin Strobel został wykluczony na 2 minuty. Od bramki zaczną jednak Niemcy.

48'

O przerwę poprosił teraz Rivera. Widzi, że jego graczom zupełnie nic nie wychodzi. Czy są w stanie jeszce się podnieść?

GER 27 : 18 QAT
czas 48'

27:18. To już prawdziwy pogrom. Nie pomylił się tym razem Tobias Reichmann. To już jego piąte trafienie.

GER 26 : 18 QAT
czas 47'

26:18. Kontra mistrzów Europy, Skuteczna. Trafił Uwe Gensheimer. Tylu bramek rywal już chyba nie odrobi. Nawet pewnie sami w to nie wierzą.

GER 25 : 18 QAT
czas 46'

25:18. Ależ trafienie zaliczył teraz Martin Strobel. Nic sobie nie zrobił z bloku ustawionego przez Capote.

GER 24 : 18 QAT
czas 45'

24:18. Trafił Zarko Marković. To nie jest jednak jego mecz. Więcej popełnia błędów niż pomaga zespołowi.

czas 44'

Finn Lemke został wykluczony na 2 minuty.

GER 24 : 17 QAT
czas 44'

24:17. I znów Fabian Wiede.

GER 23 : 17 QAT
czas 42'

23:17. Cóż za bramka Fabiana Wiede. Na razie Niemcy grają naprawdę koncertowo.

GER 22 : 17 QAT
czas 41'

22:17. Przewaga nie ulega zbytnio zmianie. Choć trafił teraz Kamal Aldin Mallash.

czas 40'

Julius Kühn został wykluczony na 2 minuty. Za koszulkę pociągał rywala Niemiec i odpocznie na ławce rezerowych.

39'

Bardzo dokładną akcję próbowali rozprowadzić Niemcy, ale nie trafili nawet w światło bramki. Niemniej była już wskazana gra pasywna.

38'

Bardzo aktywni są Europejczycy w obronie. Rywal doszedł w końcu do sytuacji bramkowej, ale nadział się na... Wolffa.

GER 21 : 15 QAT
czas 37'

21:15. Pięć i dość. Bramka! Trafił Tobias Reichmann.

GER 20 : 15 QAT
czas 37'

20:15. Już tylko pięć bramek więcej mają mistrzowie Europy. Kamal Aldin Mallash.

36'

Przewaga wciąż pokażna, ale z upływem minut topnieje.

czas 36'

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Uwe Gensheimer.

GER 20 : 14 QAT
czas 36'

20:14. Jest odpowiedź. Trafił Eldar Memisević.

GER 20 : 13 QAT
czas 35'

20:13. Azjaci znów muszą wyjmować piłkę z siatki. Trafił Patrick Wiencek.

GER 19 : 13 QAT
czas 35'

19:13. Niemcy grają swoje. Bramka! Trafił Hendrik Pekeler.

GER 18 : 13 QAT
czas 34'

18:13. Bramka! Trafił Rafael Capote.

GER 18 : 12 QAT
czas 33'

18:12. Niemcy grają jednego mniej, a i tak powiekszą swoją przewagę. Gol Hendrika Pekelera.

GER 17 : 12 QAT
czas 33'

17:12. Katarczyków problem ciąg dalszy. Trafił Kai Häfner.

czas 32'

16:12. W dodatku mieliśmy rzut karny, ale z linii 7 metrów pomylił się Zarko Marković.