Dziękujemy za śledzenie relacji na naszych portalu. Przed nami już tylko starcie Polaków, na które serdecznie zapraszamy. Może tam doczekamy się jakichś emocji.

37:30. Mecz kończy trafienie Blaza Blagotinska.

60'

Przed nami ostatnia minuta. Dania już wolno po parkiecie. Oszczędzają siły.

DNK 37 : 29 SVN
czas 59'

37:29. Bronią nieco honoru Słowenia. W protokole zapisał się jeszcze Marko Bezjak.

DNK 37 : 28 SVN
czas 59'

37:28. Gdzie jest obrona Słoweńców? Nie ma. Trafił Lasse Svan Hansen.

DNK 36 : 28 SVN
czas 58'

36:28. Bramka! Trafił Miha Zarabec.

DNK 36 : 27 SVN
czas 57'

36:27. Bramka! Trafił Mikkel Hansen. To już 9 goli zaliczki. Nie tak miał ten mecz wyglądać. Jak na razie wszystkie ćwierćfinały to jednostronne widowiska. Zwłaszcza w drugich połowach.

57'

Czas na żądanie dla Gudmundssona. Już chyba tylko, aby świętować.

DNK 35 : 27 SVN
czas 55'

35:27. Koncert życzeń trwa w najlepsze. Znów trafił Lasse Svan Hansen.

DNK 34 : 27 SVN
czas 55'

34:27. Siódme trafienie zaliczył już Lasse Svan Hansen.

DNK 33 : 27 SVN
czas 54'

33:27. Słoweńcy już wiedzą, że nie są w stanie nic zrobić. Choć trafił jeszcze Marko Bezjak.

DNK 33 : 26 SVN
czas 53'

33:26. Znów mamy strzelanie niczym do kaczek. Trafił Casper Mortensen.

DNK 32 : 26 SVN
czas 53'

32:26. Jedyny jasny punkt w drużynie to chyba właśnie Blaz Janc.

DNK 32 : 25 SVN
czas 52'

32:25. Rywalowi odpowiedział Mikkel Hansen.

DNK 31 : 25 SVN
czas 52'

31:25. Bramka! Trafił David Miklavcić.

czas 52'

Vid Kavticnik został wykluczony na 2 minuty. Która to już kara Słoweńców. To ich zmora w tym spotkaniu.

DNK 31 : 24 SVN
czas 51'

31:24. Z lewego skrzydła trafił Darko Cingesar.

DNK 31 : 23 SVN
czas 51'

31:23. Skutecznie rzut karny wykonywał Mikkel Hansen.

50'

Aktywni w defensywie Słoweńcy, ale faulowali i będzie rzut karny.

czas 50'

Jeszcze przed przerwą dla trenera karę otrzymał Olsen.

50'

Czas na żądanie dla Danii.

DNK 30 : 23 SVN
czas 49'

30:23. Bramka! Trafił Vid Kavticnik. Wcześniej pierwszą! swoją interwencją popisał się Gorazd Skof.

DNK 30 : 22 SVN
czas 49'

30:22. W końcu mamy skutecznie rzuty karne Słoweńców. W tym elemencie nie myli się bowiem Miha Zarabec. To już jego trzeci taki rzut.

DNK 30 : 21 SVN
czas 48'

30:21. Bramka! Trafił Henrik Toft Hansen. Kto asystował? Oczywiście strzelec poprzedniej bramki Olsen.

DNK 29 : 21 SVN
czas 46'

29:21. Dawno już nie trafiał Morten Olsen. No to w końcu o sobie przypomniał.

DNK 28 : 21 SVN
czas 46'

28:21. Skutecznie rzut karny wykonywał Miha Zarabec.

DNK 28 : 20 SVN
czas 45'

28:20. Przewaga wciąż jest bardzo wyraźna. Swoje znów dołożył Mikkel Hansen.

DNK 27 : 20 SVN
czas 45'

27:20. W ostatnim czasie słychać tylko jedno nazwisko. Jest to Blaz Janc.

DNK 27 : 19 SVN
czas 44'

27:19. Przez strefę bloku nie pomylił się Mads Mensah Larsen.

44'

Kolejna kontra Janca już nieudana. Wielka szkoda! Mielibyśmy jeszcze jakieś emocje.

DNK 26 : 19 SVN
czas 43'

26:19. Reperuje nieco wynik po udanie wykończonej kontrze Blaz Janc.

DNK 26 : 18 SVN
czas 42'

26:18. Tym razem do wykonania rzutu z 7 metrów podszedł Miha Zarabec. W końcu mamy gola z tego elementu gry.

DNK 26 : 17 SVN
czas 41'

26:17. Kontra i kolejny celny rzut. Trafił René Toft Hansen. O czas poprosił Vujović. Tego meczu już się raczej nie da uratować.

DNK 25 : 17 SVN
czas 41'

25:17. To widowisko niestety zaczyna być już bardzo jednostronne! Bramkę zdobył teraz Mads Mensah Larsen.

czas 40'

Nie, nie nie, zdaje się krzyczeć Vujović! Nieskutecznie rzut karny wykonywał Vid Kavticnik.

czas 40'

Lasse Svan Hansen został wykluczony na 2 minuty. Będziemy mieli jeszcze rzut karny.

DNK 24 : 17 SVN
czas 39'

24:17. 9 sekund trwała akcja Danii, by skutecznie wykończył ją Mads Mensah Larsen.

DNK 23 : 17 SVN
czas 39'

23:17. W końcu trafił Blaz Blagotinsek.

DNK 23 : 16 SVN
czas 38'

23:16. Z dystansu Morten Olsen. Słowenia już 4 minuty bez gola.

czas 38'

Jakby mało mieli problemów Słoweńcy! Nieskutecznie rzut karny wykonywał Jure Dolenec.

37'

Ze skrzydła pomylił się Cingesar. Ale piłka wciąż dla nich.

37'

Zbeształ podczas przerwy na żądanie swoich graczy Vujović. Czy to coś jednak pomoże?

DNK 22 : 16 SVN
czas 37'

22:16. Rywale skrzętnie z tego korzystają. Trafił Casper Mortensen.

czas 36'

Matej Gaber został wykluczony na 2 minuty. To może być gwóźdź do trumny. To już ich szóste upomnienie.

DNK 21 : 16 SVN
czas 35'

21:16. Za szybko pozwolili jednak na kolejne trafienie dla przeciwników. Tak nie odrobią strat. Nie pomylił się Lasse Svan Hansen.

DNK 20 : 16 SVN
czas 35'

20:16. Bronią wyniku jak tylko mogą Słoweńcy. Swoje dołożył Matej Gaber.

DNK 20 : 15 SVN
czas 35'

20:15. Najwyższa przewaga Skandynawów. Najskuteczniejszy jest teraz Lasse Svan Hansen. Piąta bramka tego gracza.

DNK 19 : 15 SVN
czas 34'

19:15. Utrzymują jednak swoją przewagę Duńczycy. Trafił Mikkel Hansen.

DNK 18 : 15 SVN
czas 32'

18:15. Drugie trafienie z rzędu zaliczył Uros Zorman.

DNK 18 : 14 SVN
czas 32'

18:14. Zawodnicy odpoczęli i znów zaczynają trafiać niczym na zawołanie. Teraz zrobił to Lasse Svan Hansen. Gdzie była obrona?

czas 32'

Henrik Toft Hansen został wykluczony na 2 minuty.

DNK 17 : 14 SVN
czas 31'

17:14. Indywidualnie i w swoim stylu Uros Zorman.

DNK 17 : 13 SVN
czas 31'

17:13. Błyskawiczna bramka! Z dystansu nie zawahał się ani chwili Mikkel Hansen.

31'

Druga połowa rozpoczęta.

komentarz

Po cztery bramki mają dwaj Duńczycy i dwaj Słoweńcy: Henrik Toft Hansen, Morten Olsen oraz Vid Kavticnik i Marko Bezjak. Tylko ten pierwszy gra jednak ze 100 procentową skutecznością!

czas 30'

Darko Cingesar został wykluczony na 2 minuty. Słowenia ma trzy bramki mniej i jeszcze drugą połowę rozpocznie w osłabieniu.

DNK 16 : 13 SVN
czas 30'

16:13. Niesamowite. Na sekundę przed końcem trafił Mads Christiansen. Jakby tego było mało był faulowany. Pewnie będzie jeszcze kara dla rywala.

30'

Ostatnie sekundy pierwszej połowy. Piłka dla Duńczyków. Czy coś się jeszcze wydarzy?

DNK 15 : 13 SVN
czas 30'

15:13. Dwa razy mylić się już nie można. Zdaje się, że z tego założenia wyszedł właśnie Uros Zorman.

DNK 15 : 12 SVN
czas 28'

15:12. Wynik trzyma Duńczykom tym razem Casper Mortensen. Tymczasem po drugiej stronie parkietu pomylił się Zorman. Za chwilę przewaga może być jeszcze większa.

DNK 14 : 12 SVN
czas 27'

14:12. Wynik kolegi postanowił powtórzyć Marko Bezjak.

DNK 14 : 11 SVN
czas 27'

14:11. Dobrze tego dnia prezentuje się Morten Olsen. To już jego czwarte trafienie. Ma też dwie asysty.

DNK 13 : 11 SVN
czas 26'

13:11. Słoweńcy mogli wykonywać rzut karny. Do jego wykonania podszedł oczywiście Vid Kavticnik. Rzucił piłkę obok słupka. Bramkarz bez szans.

DNK 13 : 10 SVN
czas 25'

13:10. Morten Olsen idealnie podaniem obsłużył Henrika Toft Hansena. To już od początku pachniało kolejnym trafieniem.

DNK 12 : 10 SVN
czas 24'

12:10. Bramkę z poprzedniej akcji zdobył Zorman, ale nie została uznana. Tymczasem popis dał Henrik Toft Hansen.

23'

Długo swoją akcję rozgrywali Słoweńcy.

23'

Słoweńcy znów z szansą na wyrównanie. Pierwsza taka akcja jednak nieudana.

DNK 11 : 10 SVN
czas 22'

11:10. Rezultat znów na styku. Trzecie trafienie dopisał do swojego dorobku Blaz Janc.

22'

Mamy też w końcu skuteczne obrony. Tym razem Lesjak.

21'

Szybkie tempo z początku meczu zaczyna się odbijać zawodnikom czkawką. Więcej jest już błędów niż pięknej gry.

DNK 11 : 9 SVN
czas 21'

11:9. Skutecznie rzut karny wykonywał Mikkel Hansen.

20'

Broni słoweńscy bramkarz, ale będziemy mieli rzut karny. Obrona w polu bramkowym.

20'

Czas dla Danii.

DNK 10 : 9 SVN
czas 20'

10:9. Jak na ten mecz, bramka dość długo nie wpadała. Niemoc przełamał w końcu Darko Cingesar. Mamy zatem gola kontaktowego.

20'

Pomylił się Mikkel Hansen.

czas 19'

Miha Zarabec został wykluczony na 2 minuty. Znów Słowenia jednego mniej.

18'

Przerwać to postanowił w końcu Vujović. Mamy minutową przerwę na żądanie.

16'

Tym razem oglądamy pokaz nieskuteczności pod obu bramkami.

DNK 10 : 8 SVN
czas 15'

10:8. Bramka! Trafił Lasse Svan Hansen. Mija kwadrans widowiska, a padło już 18 bramek!

czas 15'

Blaz Blagotinsek został wykluczony na 2 minuty. To już drugie upomnienie dla gracza Słowenii.

DNK 9 : 8 SVN
czas 14'

9:8. Wciąż dokładają swoje kolejne bramki Słoweńcy. Przypomniał o sobie po raz kolejny Blaz Janc.

czas 14'

Vid Poteko został wykluczony na 2 minuty.

DNK 9 : 7 SVN
czas 14'

9:7. Wciąż pewien dystans zachowują jednak Skandynawowie. Bramkę zaliczył Lasse Svan Hansen.

DNK 8 : 7 SVN
czas 13'

8:7. Obron praktycznie nie widać. Za to bramek mamy całe multum. Trafił Marko Bezjak.

DNK 8 : 6 SVN
czas 12'

8:6. To już trzecie trafienie Mortena Olsena.

DNK 7 : 6 SVN
czas 11'

7:6. Bramka! Trafił Vid Kavticnik. Tempo wcale nie maleje. Przy takim tempie będziemy mieli rekordowy wynik.

czas 10'

Żółtą kartkę otrzymał Blaz Janc.

DNK 7 : 5 SVN
czas 10'

7:5. Kontra Skandynawów i oczywiście bramka! Trafił Mikkel Hansen.

DNK 6 : 5 SVN
czas 10'

6:5. Znów krok z przodu Duńczycy. Bramka! Trafił Henrik Toft Hansen.

10 '

Chwilowe zamieszanie. Narazie bez bramek. Nic dziwnego, takiego początku się nie spodziewaliśmy.

DNK 5 : 5 SVN
czas 7'

5:5. Pierwszy remis w tej rywalizacji. Cóż za błędy w defensywie. Trafił Marko Bezjak.

DNK 5 : 4 SVN
czas 7'

5:4. Szybko łąpią kontakt Słoweńcy. Wynik wciąż na styku. Gola zdobył Vid Kavticnik.

DNK 5 : 3 SVN
czas 6'

5:3. Niesamowity początek tej rywalizacji. Obrona nie istnieje. Trafił Henrik Toft Hansen.

DNK 4 : 3 SVN
czas 5'

4:3. Nie dają nam odetchnąć oba zespoły. Znów bramka! Trafił Vid Kavticnik.

DNK 4 : 2 SVN
czas 5'

4:2. Bramka! Tym razem trafił Morten Olsen.

DNK 3 : 2 SVN
czas 4'

3:2. Trafiają jak na życzenie obie siódemki. Bramka! W rolach głównych Blaz Janc.

DNK 3 : 1 SVN
czas 4'

3:1. Bramka! Trafił Casper Mortensen.

czas 4'

René Toft Hansen został wykluczony na 2 minuty. Pierwsze upomnienie w tym spotkaniu. Sędziowie się nie wahali.

DNK 2 : 1 SVN
czas 3'

2:1. Duńczycy wychodzą na prowadzenie. Trafił Morten Olsen.

1'

Nie minęła jeszcze minuta, a my już dwa trafienia. To będzie szybki mecz.

DNK 1 : 1 SVN
czas 1'

1:1. Szybko odpowiadają rywale. Na listę strzelców wpisał się René Toft Hansen.

DNK 0 : 1 SVN
czas 1'

0:1. Szybkie otwarcie. Rozpoczął Marko Bezjak.

czas Start meczu
21:40

Za chwilę rozpocznie się trzecie starcie w ćwierćfinale!

21:40

To będzie też pojedynek dwóch bardzo uznanych trenerów. Z jednej strony Gudmundur Gudmundsson, po drugiej stronie parkietu zespół do zwycięstwa zechce poprowadzić Veselin Vujović.

21:40

Oba zespoły już na parkiecie. Do meczu pozostało jeszcze kilka minut. Najpierw jednak wysłuchamy hymnów państwowych.

21:40

Biorąc pod uwagę potencjał obu ekip, to może być naprawdę bardzo wyrównany mecz. Czeka nas podobny thriller jak w przypadku polskiej siódemki?

21:40

W ekipie Słoweńców nie zobaczymy już w tym turnieju Deana Bombaca. To może mieć w tym meczu znaczenie.

21:40

Dodajmy, że właśnie Dania albo Słowenia będą potencjalnymi rywalami Biało-Czerwonych. Podopieczni Tałanta Dujszebajewa muszą jednak uporać się z niezwykle mocną Chorwacją.

Kto wygra mecz i zamelduje się do półfinału?
Dania
Słowenia
21:40

Spotkanie poprowadzi para z Hiszpanii. Ta dwójka jest znana naszym kibicom. Prowadzili chociażby mecz Polaków z Trójkolorowymi.

21:40

Zapraszamy na trzeci mecz ćwierćfinałowy w dniu dzisiejszym. Miejmy nadzieję, że spotkanie Dania - Słowenia przyniesie nam nieco więcej emocji niż już zakończone dwa poprzednie mecze. Rozczarował zwłaszcza zespół Kataru, w którym nie brakowało gwiazd z wielkimi nazwiskami.