Dziękujemy serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na następne relacje LIVE z meczów piłki ręcznej na WP SportoweFakty. MVP spotkania zostaje dzisiaj Kamil Syprzak!

Koniec meczu.

4:3. Michał Daszek, bramka i wygrana Polaków!

3:3. Nie ma bramki! Polska do wygranej potrzebuje już tylko celnego rzutu Michała Daszka!

3:3. W pierwsze tempo Szymon Sićko.

2:3. Techniczny rzut Yuto Agarie ląduje w siatce.

2:2. Dobrze po koźle Kamil Syprzak.

1:2. W prawy, górny róg bardzo pewnie Hozuki Higashinagahama.

1:1. Na remis Bartosz Kowalczyk.

0:1. Naoki Sugioka lepszy od Adama Malchera.

0:0. Zatrzymany także... Arkadiusz Moryto.

0:0. Zaczynają Japończycy. Świetną interwencją popisuje się Adam Malcher!

Nie kończy tej akcji Paweł Paczkowski. Czas na rzuty karne.

25:25. Niestety... Przedarł się lewą stroną Yuto Agarie.

Mógł być już remis, ale kapitalnie broni Mateusz Kornecki w sytuacji sam na sam!

25:24. Tak jest! Zaatakował do środka i oddał mocny rzut na japońską bramkę Denis Szczęsny.

24:24. Na remis Jin Watanabe. Czas dla Piotra Przybeckiego.

24:23. Błyskawiczna odpowiedź Bartosza Kowalczyka.

23:23. Szkoda tej akcji. Blisko skutecznej obrony Mateusz Kornecki.

23:22. Bramka! Niesamowicie bogaty repertuar rzutów ma Arkadiusz Moryto. Skuteczność na siódmym metrze? 5/5.

Kohei Narita wykluczony na dwie minuty. Rzut karny dla Polaków.

Bardzo ważna interwencja Mateusza Korneckiego.

22:22. Świetna współpraca rozgrywających z Kamilem Syprzakiem. Remis i czas dla Dagura Sigurdssona.

Polacy w ataku pozycyjnym.

20:22. Szkolny błąd Bartosza Kowalczyka. Ukarani kontratakiem Polacy.

20:21. Sygnalizacja gry pasywnej, ale w porę na rzut zdecydował się Michał Daszek. Znakomity pocisk z biodra!

19:21. Z siódmego metra Shinnosuke Tokuda. A wcześniej dwie minuty kary dla Denisa Szczęsnego.

19:20. W drugie tempo Arkadiusz Moryto.

Rzut karny dla gospodarzy.

18:20. Z lewego skrzydła Remi Anri Doi. Czas dla Piotra Przybeckiego.

18:19. Doczekaliśmy się w końcu kolejnej udanej akcji Rafała Przybylskiego. Świetnie złożył się do rzutu rozgrywający i trafił w górny róg bramki.

Przekraczają linię szóstego metra przy wrzutce Japończycy. Okazja na bramkę kontaktową.

17:19. Gonią wynik Polacy. Z koła Kamil Syprzak.

16:19. Nie do rozszyfrowania jest na siódmym metrze Arkadiusz Moryto.

Rzut karny dla Biało-Czerwonych.

Szansa na odrobienie strat. Przez dwie minuty Polacy będą grać w liczebnej przewadze.

15:19. Najwyższe prowadzenie w meczu, niestety nie nasze. Dla gości Hiroki Motoki.

15:18. Robi się nieciekawie. Dokłada kolejną bramkę Hiroki Shida.

Coś nie tak z Przemysławem Krajewskim. Miejmy nadzieję, że to tylko niegroźny skurcz w prawej nodze.

Na domiar złego broni jeszcze teraz Yuki Kubo.

15:17. Niecelnie Bartosz Kowalczyk. Podwyższa prowadzenie przyjezdnych Yuto Agarie.

15:16. Przywraca prowadzenie ekipie gości Hozuki Higashinagahama.

Nie ma bramki! Adam Malcher wygrywa pojedynek na siódmym metrze!

Tym razem rzut karny dla gości i wykluczenie dla Denisa Szczęsnego.

Faul w ataku Japonczyków. Polacy odpowiadają jednak tym samym.

15:15. Zamienia karnego na bramkę Arkadiusz Moryto.

Faulowany Przemysław Krajewski. Rzut karny dla Biało-Czerwonych.

14:15. Bardzo szybko grają w ataku Japończycy. Znów w defensywie minięty Rafał Przybylski.

14:14. W samo okienko Arkadiusz Moryto.

Maciej Gębala zauważony na szóstym metrze przez Denisa Szczęsnego. Obrót z obrońcą na plecach i rzut karny dla Polski.

13:14. Świetnie wypracował sobie pozycję do rzutu Bartosz Kowalczyk. Przed środkowym rozgrywającym rozstąpiła się obrona.

Jin Watanabe odpocznie przez dwie minuty na ławce kar.

12:14. Nie traci skuteczności w ofensywie Denis Szczęsny.

11:14. Świetny rzut z prawej połówki autorstwa Yuto Agarie.

Nieudana akcja Biało-Czerwonych. Od bramki zacznie Yuki Kubo.

Widzimy już zmianę na prawej flance. Michał Daszek za Arkadiusza Morytę.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy.

11:13. Sygnalizacja gry pasywnej. Decyduje się na rzut w ostatnim momencie Hiroki Shida.

Do końca pierwszej połowy pozostało 10 sekund. Muszą rzucać goście.

11:12. Indywidualnie i skutecznie Szymon Sićko.

Błąd szczypiornistów z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Kolejna, świetna parada japońskiego golkipera.

10:12. Hiroki Shida dla gości.

10:11. Dwie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. Fenomenalnie wyłuskał piłkę Arkadiusz Moryto i umieścił ją w siatce.

9:11. Podwyższa prowadzenie gości Hiroyasu Tamakawa.

Wysoko nad bramką Szymon Sićko.

9:10. Japonia pozazdrośniła Polsce i też zdecydowała się na efektowną wrzutkę. Z lewego skrzydła Daisuke Miyazaki.

9:9. Bez słów rozumie się dzisiaj Szymon Sićko z Kamilem Syprzakiem. Kolejna bramka obrotowego.

Otwarte prawe skrzydło, czysta pozycja, ale nie ma bramki. Mateusza Korneckiego ratuje poprzeczka.

W posiadaniu znów Japończycy.

8:9. Nie zadrażała ręka Shinnosukemu Tokudze.

Spóźniony w obronie Rafał Przybylski. Dwie minuty kary i rzut karny dla ekipy z Azji.

8:8. Szybka reakcja Rafała Przybylskiego.

7:8. Ze środka rozegrania Adam Yuki Baig.

7:7. Świetne podanie na koło do Kamila Syprzaka i bramka!

Niesygnalizowany, niecelny rzut japońskiego rozgrywającego. Szansa na remis.

6:7. Świetna parada Mateusza Korneckiego. Do pustej bramki trafia z własnej połowy Arkadiusz Moryto.

5:7. Perfekcyjnie wykorzystana gra w przewadze. Wrzutka do Arkadiusza Moryty i bramka!

Indywidualnie Bartosz Kowalczyk. Nie ma bramki, nie ma karnego, ale są dwie minuty dla Ryusei Okamoto i rzut wolny.

4:7. Z lewego skrzydła Daisuke Miyazaki.

4:6. Bardzo dobra akcja Biało-Czerwonych. Obiega obrońców Denis Szczęsny i po raz drugi wpisuje się na listę strzelców.

Zmiana na środku w drużynie gospodarzy. Za Adriana Kontratiuka wchodzi Bartosz Kowalczyk.

Reaguje na wynik Piotr Przybecki. Czas dla Polski.

3:6. Robią, co chcą z naszą defensywą piłkarze ręczni z Azji. Z prawej połówki po koźle trafia Tatsuki Yoshino.

3:5. Biało-Czerwoni ukarani skutecznym kontratakiem Yuto Agarie.

Po raz kolejny gubią się w ofensywie Polacy.

3:4. Prosty zwód i bramka dla Japończyków. Rzuca z prawego rozegrania Jin Watanabe.

Przed utratą czwartej bramki ratuje nas Mateusz Kornecki. Rzut z koła obroniony.

Zatrzymany na prawej flance Arkadiusz Moryto. Rozgrzewa się bramkarz przyjezdnych.

3:3. I już remis. Szybka akcja w wykonaniu Tatsuki Yoshino.

3:2. Wykorzystuje bez problemów rzut karny Hiroki Motoki.

3:1. Przemysław Krajewski po kontrze. Japonia pogubiła się w ataku pozycyjnym.

2:1. Błyskawiczna odpowiedź Pawła Paczkowskiego.

1:1. Popracował dobrze w bloku Maciej Gębala, ale japoński skrzydłowy zebrał piłkę i umieścił ją w siatce.

Ekipa z Azji odpowiada błędem. Gospodarze w ataku pozycyjnym.

1:0. Bramka! Wynik spotkania otwiera Denis Szczęsny.

Czujnie w bramce Mateusz Kornecki, ale kontry nie będzie.

Próba rzutu z dziewiątego metra, ale jest udany blok Biało-Czerwonych. Przy piłce jednak wciąż goście.

Od środka zaczynają Japończycy. Polacy w defensywie.

Start meczu.

Dzień dobry! Zapraszamy na relację LIVE z meczu Polska - Japonia, rozgrywanego w ramach 4 Nations Cup w Opolu.