autor:
Krzysztof Sędzicki

To już koniec piątkowych emocji olimpijskich. Na kolejną relację na żywo zapraszamy w sobotę.

Skomentuj 0

Koniec! Niemcy po raz pierwszy w historii są w finale olimpijskiego turnieju hokeja na lodzie mężczyzn!

Skomentuj 0

Ostatnia minuta! Kanada ponownie bez bramkarza.

Skomentuj 0

Minuta i 45 sekund do końca. Kanada znowu z bramkarzem.

Skomentuj 0

Kanadyjczycy grają bez bramkarza z dodatkowym zawodnikiem w polu.

Skomentuj 0

Niemcy koncentrują się na obronie i na wybijaniu krążka z dala od własnej bramki. Kanadyjczycy wyprowadzają kolejne akcje.

Skomentuj 0
  • 3 minuty do końca. Kanadyjczycy nacierają, ale nie są w stanie doprowadzić do wyrównania.

Skomentuj 1

W półfinale hokejowym obie drużyny grają obecnie w osłabieniu. Jeszcze tylko 5 minut do końca meczu.

Skomentuj 3
    Skomentuj 0

Obie reprezentacje znowu grają w pełnych składach. Kanadyjczycy naciskają, ale Niemcy nadal prowadzą 4:3.

Skomentuj 1

Już tylko 9 minut do końca meczu Niemcy - Kanada. Kanadyjczycy aktualnie grają w przewadze.

Skomentuj 0

Kontaktowa bramka Kanadyjczyków! Jest już 3:4! Mecz nabiera rumieńców!

Skomentuj 0

Koniec bardzo zaciętego półfinału curlingu pań - Koreanki minimalnie lepsze od Japonek 8:7!

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

Kanada nie odpuszcza! Jest druga bramka! Niemcy prowadzą już tylko 4:2!

Skomentuj 0

Rozpoczęła się trzecia tercja meczu Niemcy - Kanada.

Skomentuj 0

Japonki odrobiły stratę! 7:7 w meczu Japonia - Korea Południowa, co oznacza dalsze emocje i dogrywkę w curlingowym półfinale kobiet.

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

Trwa ostatni end meczu Korea Południowa - Japonia. Gospodynie prowadzą na razie 7:6.

Skomentuj 0

Koniec drugiej tercji. Niemcy coraz bliżej finału.

Skomentuj 0

Druga tercja meczu Niemcy-Kanada zaraz dobiegnie końca. Nadal 4:1 dla Niemców.

Skomentuj 0

Koniec meczu Szwecja - Wielka Brytania. Szwedzki wygrały 10:5, a spotkanie zakończyło się już po 9 endach.

Skomentuj 0

Bramka Niemców! Jest już 4:1!

Skomentuj 0

Rywalizacja w curlingowych półfinałach kobiet wkracza w decydującą fazę. W 9 endzie Szwedzki prowadzą z Brytyjkami 8:5, a Koreanki z Japonkami 7:4.

Skomentuj 0

Kanada wraca do gry i zdobywa bramkę! Niemcy prowadzą, ale już tylko 3:1.

Skomentuj 0

Piękna akcja Niemców! Jest kolejna bramka i nasi zachodni sąsiedzi prowadzą już 3:0! Sytuacja Kanady robi się krytyczna.

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

Gol! Niemcy prowadzą już 2:0! Niespodzianka!

Skomentuj 0

Emocje biathlonowe są już za nami. Trwa za to drugi półfinał turnieju hokejowego mężczyzn. Właśnie rozpoczęła się druga tercja meczu Kanada-Niemcy. Niemcy prowadzą 1:0.

Skomentuj 0

Trwają półfinały turnieju curlingowego kobiet. Szwecja prowadzi z Wielką Brytanią 8:3, a Korea Południowa 6:4 z Japonią.

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

Minutę straty do Szwedów zaliczyli Norwegowie, a Niemcy już ponad dwie minuty. Te trzy kraje staną  na podium.

Skomentuj 0

Fredrik Lindstroem na mecie. Szwedzi mistrzami olimpijskimi w sztafecie!

Skomentuj 0

Fredrik Lindstroem bezbłędny! Szwecja zdobędzie złoto w sztafecie! Norwegia pokonuje tymczasem karną rundę przez kiepskie strzelanie Emila Hegle Svendsena.

Skomentuj 0

Szwed Lindstroem i Norweg Svendsen bezbłędni w pozycji leżącej. Dwie reprezentacje nadal na czele.

Skomentuj 0

Koniec trzeciej zmiany. Prowadzą Szwedzi i Norwegowie.

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

Johannes Boe biegnie na tyle szybko, że objął prowadzenie. Norwegia powiększa przewagę.

Skomentuj 0

Czesi prowadzą po pierwszym strzelaniu na 3. zmianie. Przewaga nad Norwegami to nieco ponad 3 sekundy.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Katastrofalne strzelanie Benedikta Dolla! Niemcy prowadzili już wyraźnie, ale dwie karne rundy radykalnie komplikują im sytuację. Na prowadzenie wychodzą Czesi z przewagą 6 sekund nad Austriakami i 16 sekund nad Szwedami.

Skomentuj 0

A skoro o biathlonie mowa: myślicie, że Laura Dahlmeier faktycznie może skończyć karierę w wieku zaledwie 24 lat?

Skomentuj 0

Przewaga niemieckich biathlonistów na drugiej zmianie rośnie. Benedikt Doll strzelał na tyle szybko i celnie, że Niemcy mają już ponad 35 sekund przewagi nad kolejnymi sztafetami. Duże problemy na strzelnicy miał Johannes Boe - obronił się wprawdzie przed karną rundę, ale traci do lidera już prawie 50 sekund.

Skomentuj 0

Podsumowanie rywalizacji panczenistów na 1000 metrów:

Skomentuj 0

Koniec pierwszej zmiany. Prowadzi reprezentacja Niemiec - Erik Lesser na ostatnim odcinku biegowym zyskał ponad 18 sekund przewagi. Drugie miejsce zajmują Słowacy, tuż przed Norwegami.

Skomentuj 0

W biathlonowej sztafecie 4x7,5 km powoli kończy się pierwsza zmiana - zawodnicy mają już za sobą dwa strzelania. Na czele trzy zespoły: prowadzą Niemcy, Słowacja i Norwegia. Kilka sekund straty mają Ukraina, Białoruś i Szwecja. Z gry o medale najprawdopodobniej wypadła Francja z powodu dwóch karnych rund.

Skomentuj 0

Biathloniści startujący w sztafecie mają już za sobą 10 minut biegu. Na czele długiego narciarskiego peletonu znajduje się reprezentacja Niemiec.

Skomentuj 0

Kjeld Nuis ze złotem! Startujący w ostatniej parze Holender wywalczył mistrzostwo olimpijskie na 1000 metrów! Najlepszy z Polaków, Sebastian Kłosiński, zajął 17. miejsce.

Skomentuj 0

Rywalizacja łyżwiarzy zaraz dobiegnie końca, a tymczasem rozpoczęła się już biathlonowa sztafeta mężczyzn. W tej konkurencji nie startują Polacy.

Skomentuj 0

Havard Lorentzen z Norwegii nowym liderem! Czas 1:07:99 może dać nawet złoto. Do końca jeszcze dwie pary. Sebastian Kłosiński spadł już na 14. miejsce.

Skomentuj 0

Sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie - Tae-Yun Kim nowym liderem! Koreańczyk uzyskał czas lepszy aż o 0,34 sekundy lepszy niż Joey Mantia.

Skomentuj 0

Rzadka i nietypowa sytuacja! Takuro Oda z Japonii tuż po zakończeniu swojego przejazdu został ogłoszony nowym liderem, choć miał identyczny czas jak Joey Mantia. Chwilę później sprawdzono czasy z dokładnością co do tysięcznej i Japończyk został zdegradowany na drugie miejsce ze stratą 0,004 sekundy.

Skomentuj 0

Konrad Niedźwiedzki uzyskał 11. czas. Najwyżej sklasyfikowanym Polakiem będzie więc Sebastian Kłosiński. Rywal Niedźwiedzkiego z pary, Nico Ihle, został nowym liderem.

Skomentuj 0

Czas na przejazd Konrada Niedźwiedzkiego. Trzymamy kciuki za ostatniego z reprezentantów Polski.

Skomentuj 0

Koniec przerwy w zawodach panczenistów. Najlepszy czas uzyskał właśnie Mitchell Whitmore. Amerykanin wypchnął Sebastiana Kłosińskiego z czołowej trójki.

Skomentuj 0

Rywalizacja łyżwiarzy na 1000 metrów jest na półmetku - swoje przejazdy ma za sobą 9 par. Trwa krótka przerwa.

Skomentuj 0

Zmieniając temat.... znowu doping w Pjongczangu i znowu z udziałem Rosji...

Skomentuj 0

W 12. parze wystąpi jeszcze trzeci z Polaków, czyli Konrad Niedźwiedzki. Na razie cieszymy się z udanego występu Sebastiana Kłosińskiego, który w klasyfikacji końcowej powinien zająć dobre miejsce. Przypominamy, że aktualnie plasuje się na trzeciej pozycji.

Skomentuj 0

Świetny przejazd Sebastiana Kłosińskiego! Polak był wprawdzie wolniejszy od rywala z Korei, ale i tak łącznie ma trzeci wynik!

Skomentuj 0

Piotr Michalski był nieco wolniejszy od Stanisława Palkina. Nasz zawodnik ma aktualnie 11. rezultat po przejeździe 16 zawodników. Za chwilę wystąpi drugi z Polaków Sebastian Kłosiński.

Skomentuj 0

Czas na Piotra Michalskiego! Pierwszy z Polaków, którzy zaprezentuje się na torze lodowym, już za chwilę zmierzy się ze Stanisławem Palkinem z Kazachstanu.

Skomentuj 0

Nowym liderem jest Min Kyu Cha, reprezentant gospodarzy.

Skomentuj 0

Cztery pary mają już za sobą swoje przejazdy na 1000 metrów. Aktualnie prowadzi Tsubasa Hasegawa z Japonii.

Skomentuj 0

Na pierwszego z Polaków poczekamy jeszcze kilka minut - Piotr Michalski wystąpi w ósmej parze.

Skomentuj 0

Rozpoczęła się rywalizacja łyżwiarzy szybkich na dystansie 1000 metrów. Czekamy na start Polaków. W piątkowej konkurencji wezmą udział Konrad Niedźwiedzki, Piotr Michalski i Sebastian Kłosiński.

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

Koniec meczu! OAR-Czechy 3:0.

Skomentuj 0

3:0! Rosjanie w finale! Kolejna bramka na 20,9 sekundy pred końcem meczu.

Skomentuj 0

Półtorej minuty do końca meczu Czechy-OAR. Rosjanie o krok od finału turnieju hokejowego mężczyzn.

Skomentuj 0

Powoli odliczamy minuty do rozpoczęcia rywalizacji łyżwiarzy szybkich na dystansie 1000 metrów. Na starcie stanie trzech Polaków. Początek już o 11:00.

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

Sytuacja Czechów coraz trudniejsza. Ledwie 9 minut do końca półfinału, a rosyjscy hokeiści nadal prowadzą 2:0.

Skomentuj 0

Trwa trzecia tercja meczu hokejowego OAR-Czechy. Rosjanie nadal prowadzą 2:0. Do końca meczu jeszcze 13 minut.

Skomentuj 0

Koniec meczu o 3. miejsce w curlingowym turnieju mężczyzn. Szwajcaria wygrała z Kanadą 7:5!

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

Koniec drugiej tercji meczu Czechy - OAR. Rosyjscy hokeiści prowadzą 2:0.

Skomentuj 0

W curlingowym spotkaniu Szwajcaria - Kanada nadal prowadzą Helweci, ale już tylko 6:5. Trwa 9. end.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Dwie bramki w 27 sekund! Sportowcy z Rosji prowadzą z Czechami 2:0! Władysław Gawrikow i Nikita Gusjew autorami trafień.

Skomentuj 1

A co do tych drugich, to w meczu o 3. miejsce Szwajcarzy prowadzą z Kanadyjczykami już 6:3. Pozostały już tylko trzy endy do końca meczu.

Skomentuj 0

Na razie to dość spokojny dzień na igrzyskach. W tej chwili w akcji możemy oglądać tylko hokeistów i curlerów.

Skomentuj 0

Jeśli chodzi o starty Polaków, to dziś trzeba udać się na tor lodowy. Tam w wyścigach na 1000 m udział wezmą Piotr MichalskiSebastian Kłosiński i Konrad Niedźwiedzki. Początek rywalizacji o 11:00 czasu polskiego.

Skomentuj 0

Rozpoczęła się druga tercja spotkania półfinałowego w hokeju na lodzie mężczyzn. Nadal w meczu Czechy - Sportowcy z Rosji 0:0.

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

Koniec pierwszej tercji w meczu Czechy - Sportowcy z Rosji. Nadal bez bramek.

Skomentuj 0

Szwajcaria prowadzi z Kanadą 4:2 po pięciu endach curlingowego meczu o 3. miejsce.

Skomentuj 0

Nieco ponad 6 minut do końca pierwszej tercji meczu Czechy - Sportowcy z Rosji. Na razie w walce o finał turnieju hokeja panów 0:0.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Skomentuj 0

15 lat i już olimpijskie złoto na koncie. Gratulujemy!

Skomentuj 0

Trwa piąty end w meczu o 3. miejsce curlerów. Szwajcaria - Kanada 2:2.

Skomentuj 0

Rozpoczyna się mecz półfinałowy w hokeju na lodzie mężczyzn. Czesi walczą ze Sportowcami z Rosji.

Skomentuj 0

Jedna z najbardziej widowiskowych, ale i niebezpiecznych konkurencji w narciarstwie dowolnym.

Skomentuj 0

Król Szwecji osobiście pogratulował wczoraj srebrnego medalu biathlonistkom.

Skomentuj 0

Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Skomentuj 1
    • Marek Jaskulski Zgłoś komentarz
      była rezerwowa trzeba było ją wstawić a nie patrzeć na doświadczenie

Wiemy, że to może nie jest najlepszy temat na rano, ale...

Skomentuj 0

Po dwóch endach Szwajcaria prowadzi z Kanadą 1:0 w meczu o 3. miejsce w curlingu mężczyzn.

Skomentuj 0

Wciąż trwa walka między Niemcami i Norwegami o zwycięstwo w klasyfikacji medalowej igrzysk. Aktualną tabelę można zobaczyć TUTAJ.

Skomentuj 0

Rzut oka na historię. Łukasz Kuczera o zimnej wojnie w hokeju.

Skomentuj 0

15-letnia Alina Zagitowa sięgnęła po złoto olimpijskie w zawodach solistek w łyżwiarstwie figurowym.