WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Ponad 150 dzieci z warszawskiego Targówka na zajęciach z Otylią Jędrzejczak

Jedenaście szkół podstawowych wzięło udział w zajęciach Mini Otylia Swim Tour, które odbyły się w środę na warszawskim Targówku. Mistrzyni olimpijska z Aten i sześciu współpracujących z nią trenerów doskonaliło umiejętności młodych pływaków.
Bruno Szafer
Bruno Szafer
Materiały prasowe / Paweł Skraba / Na zdjęciu: Otylia Jędrzejczak

- W zajęciach brały udział młodsze dzieci, niż podczas naszych tradycyjnych Otylia Swim Tour, więc przygotowaliśmy dla nich ćwiczenia wyłącznie na basenie. Było krócej, ale bardzo intensywnie i jestem przekonana, że dzieciaki wychodziły bardzo zadowolone - mówiła Otylia Jędrzejczak.

Na zdjęciu Otylia Jędrzejczak, mistrzyni olimpijska z Aten, która prowadzi zajęcia dla dzieci Na zdjęciu Otylia Jędrzejczak, mistrzyni olimpijska z Aten, która prowadzi zajęcia dla dzieci
Zajęcia odbyły się w kompleksie basenowym "Polonez". - Pływanie jest piękną dyscypliną sportu. Mam nadzieję, że może to dopiero pierwsze wasze takie zajęcia, ale nie ostatnie. Wykorzystajcie je jak najmocniej i pamiętajcie, że warto odejść od komputerów, bo sport jest piękny - mówił Paweł Michalec, zastępca burmistrza dzielnicy Targówek miasta stołecznego Warszawy. 

- Otylia jest wielkim sportowcem, mistrzynią, która w pływaniu osiągnęła wszystko. Jest też sześciokrotną zwyciężczynią plebiscytu na sportowca Warszawy, wiec naprawdę podczas tej lekcji dzieci mogły uczyć się od najlepszych - powiedział Janusz Samel, dyrektor Biura Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy.

Uczestnicy Mini Otylia Swim Tour na warszawskim Targówku, otrzymali atrakcyjne pakiety przygotowane przy współpracy z partnerami Fundacji, m.in. BelVita.

Ponad 150 dzieci ze szkół podstawowy wzięło udział w środowych zajęciach z Otylią Jędrzejczak Ponad 150 dzieci ze szkół podstawowy wzięło udział w środowych zajęciach z Otylią Jędrzejczak
- Hasłem przewodnim naszej fundacji jest "Zostań Mistrzem Życia" i w naszych projektach staramy się to jak najmocniej zakorzenić w umysłach dzieciaków. Droga do mistrzostwa w życiu wiedzie właśnie poprzez sport, który uczy determinacji, konsekwencji i wielu innych cech niezbędnych w życiu - dodała Jędrzejczak.

17 listopada w Toruniu Fundacja Otylii Jędrzejczak organizuje całodniowy Otylia Swim Tour dla blisko 150 dzieci. Będzie to ostatnia tegoroczna odsłona tego projektu.

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×