Quizy
Wyniki
Zaloguj
W trakcie
Przejdź do relacji
Dla Ciebie
Piłka nożna
Zimowe
Żużel
Tenis
Siatkówka
Sporty walki
Piłka ręczna
Koszykówka
Moto
LA
Bukmacherzy
SportowyBar
Esport
Alpinizm
Kajakarstwo
Kolarstwo
Kolarstwo górskie
LFA
NFL
Pływanie
Rugby
Snooker
Szermierka
Tenis stołowy
Wioślarstwo
Żeglarstwo
IO 2024
Badminton
...więcej
Start
Polska
Gdańsk
Gdańsk - Wyniki i Terminarz
Gdańsk
Wyniki/Kalendarz
Relacje na żywo
Gdańsk - Wyniki i Terminarz
Polska
Wszystkie lata
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Wszystkie rozgrywki
PlusLiga
PGNiG Superliga Mężczyzn
Lotto Ekstraklasa
Orlen Liga
I liga mężczyzn grupa A
PGNiG Superliga Kobiet
ME 2018
IMŚJ
Nice Polska Liga Żużlowa
Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi
Pomorska Liga Młodzieżowa
MDMP
Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Pomorza
Mecze towarzyskie
Turniej kwalifikacyjny do IO mężczyzn
Sparingi
Puchar Polski kobiet
Puchar Davisa
Puchar Polski
Liga Mistrzów
Liga Mistrzyń
Puchar Polski
EHF Euro 2016
15.05.2016
9:00
PZU Gdańsk Maraton
06.02.2016
16:00
Lechia Gdańsk
2 : 0
Zawisza Bydgoszcz
01.06.2016
20:45
Polska
1 : 2
Holandia
13.02.2016
18:00
Lechia Gdańsk
5 : 0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
27.02.2016
18:00
Lechia Gdańsk
3 : 1
Piast Gliwice
06.03.2016
15:30
Lechia Gdańsk
5 : 1
Jagiellonia Białystok
20.03.2016
15:30
Lechia Gdańsk
1 : 1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
09.04.2016
18:00
Lechia Gdańsk
2 : 0
Ruch Chorzów
19.04.2016
20:30
Lechia Gdańsk
2 : 0
Pogoń Szczecin
07.05.2016
20:30
Lechia Gdańsk
2 : 1
Ruch Chorzów
11.05.2016
20:30
Lechia Gdańsk
2 : 0
Legia Warszawa
30.07.2016
18:00
Lechia Gdańsk
3 : 1
Wisła Kraków
12.08.2016
18:00
Lechia Gdańsk
3 : 2
Korona Kielce
28.08.2016
18:00
Lechia Gdańsk
1 : 2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.09.2016
15:30
Lechia Gdańsk
2 : 1
Lech Poznań
24.09.2016
18:00
Lechia Gdańsk
2 : 1
Ruch Chorzów
23.10.2016
15:30
Lechia Gdańsk
3 : 2
Piast Gliwice
05.11.2016
20:30
Lechia Gdańsk
1 : 1
Pogoń Szczecin
19.11.2016
20:30
Lechia Gdańsk
2 : 1
Wisła Płock
28.11.2016
18:00
Lechia Gdańsk
3 : 0
Górnik Łęczna
09.12.2016
20:30
Lechia Gdańsk
3 : 0
Śląsk Wrocław
23.03.2016
16:00
KS Apator Toruń
45 : 45
Energa Wybrzeże Gdańsk
24.03.2016
16:00
Energa Wybrzeże Gdańsk
43 : 47
ZOOleszcz GKM Grudziądz
25.03.2016
15:00
ZOOleszcz GKM Grudziądz
44 : 34
Energa Wybrzeże Gdańsk
03.04.2016
14:15
Energa Wybrzeże Gdańsk
62 : 28
Stal Rzeszów
22.04.2016
17:30
Energa Wybrzeże Gdańsk
54 : 36
Tauron Włókniarz Częstochowa
08.05.2016
16:15
Energa Wybrzeże Gdańsk
49 : 41
KSM Krosno
19.06.2016
17:15
Energa Wybrzeże Gdańsk
59 : 31
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
03.07.2016
17:15
Energa Wybrzeże Gdańsk
44 : 46
Speedway Wanda Kraków
07.08.2016
19:00
Energa Wybrzeże Gdańsk
40 : 50
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
27.08.2016
16:15
Energa Wybrzeże Gdańsk
45 : 44
Budmax-Stal Polonia Piła
11.09.2016
13:45
Energa Wybrzeże Gdańsk
55 : 35
Optibet Lokomotiv Daugavpils
28.04.2016
17:00
Finał krajowych eliminacji do IMŚJ w Gdańsku
02.10.2016
19:00
3. finał IMŚJ w Gdańsku
02.06.2016
17:00
III runda MIM Pomorza w Gdańsku
12.07.2016
17:00
I runda MDMP w Gdańsku
11.08.2016
17:00
Turniej PLM w Gdańsku
28.08.2016
15:00
IMME w Gdańsku
13.01.2016
19:00
MKS Będzin
0 : 3
Trefl Gdańsk
10.02.2016
17:00
Trefl Gdańsk
3 : 1
AZS Częstochowa
13.02.2016
14:45
Trefl Gdańsk
3 : 0
PGE GiEK Skra Bełchatów
20.02.2016
14:45
Trefl Gdańsk
1 : 3
Jastrzębski Węgiel
28.02.2016
14:45
Trefl Gdańsk
3 : 1
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
12.03.2016
20:00
Trefl Gdańsk
0 : 3
Projekt Warszawa
24.03.2016
19:00
Trefl Gdańsk
3 : 1
BBTS Bielsko-Biała
30.03.2016
20:30
Trefl Gdańsk
3 : 1
Indykpol AZS Olsztyn
06.04.2016
20:30
Trefl Gdańsk
0 : 3
Asseco Resovia Rzeszów
12.04.2016
19:00
Trefl Gdańsk
3 : 1
MKS Będzin
26.04.2016
18:00
Trefl Gdańsk
0 : 3
PGE GiEK Skra Bełchatów
03.10.2016
18:00
Trefl Gdańsk
3 : 1
Buskowianka Kielce
16.10.2016
14:45
Trefl Gdańsk
1 : 3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
26.10.2016
19:00
Trefl Gdańsk
3 : 1
Stocznia Szczecin
05.11.2016
17:00
Trefl Gdańsk
3 : 1
Projekt Warszawa
11.11.2016
14:45
Trefl Gdańsk
3 : 2
KGHM Cuprum Lubin
30.11.2016
20:00
Trefl Gdańsk
0 : 3
GKS Katowice
04.12.2016
16:00
Trefl Gdańsk
3 : 1
BKS Visła Bydgoszcz
14.12.2016
18:30
Trefl Gdańsk
3 : 1
AZS Częstochowa
17.12.2016
17:00
Trefl Gdańsk
3 : 1
BBTS Bielsko-Biała
16.01.2016
18:00
Atom Trefl Sopot
3 : 1
Metalkas Pałac Bydgoszcz
30.01.2016
14:45
Atom Trefl Sopot
3 : 0
KGHM #VolleyWrocław
03.02.2016
18:00
Atom Trefl Sopot
2 : 3
Grupa Azoty Chemik Police
14.02.2016
17:00
Atom Trefl Sopot
3 : 0
IŁ Capital Legionovia Legionowo
28.02.2016
19:00
Atom Trefl Sopot
0 : 3
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
13.03.2016
14:45
Enea PTPS Piła
3 : 1
Atom Trefl Sopot
23.03.2016
18:00
Atom Trefl Sopot
3 : 1
KGHM #VolleyWrocław
15.04.2016
18:00
Atom Trefl Sopot
3 : 0
KGHM #VolleyWrocław
28.04.2016
18:00
Atom Trefl Sopot
0 : 3
Grupa Azoty Chemik Police
23.10.2016
17:00
Atom Trefl Sopot
3 : 0
Enea PTPS Piła
06.11.2016
17:00
Atom Trefl Sopot
1 : 3
Metalkas Pałac Bydgoszcz
20.11.2016
17:00
Atom Trefl Sopot
3 : 2
IŁ Capital Legionovia Legionowo
30.11.2016
17:00
Atom Trefl Sopot
3 : 1
PGE Rysice Rzeszów
07.12.2016
20:00
Atom Trefl Sopot
0 : 3
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
21.01.2016
18:00
Trefl Gdańsk
3 : 2
Valsa Group Modena
16.02.2016
20:00
Trefl Gdańsk
1 : 3
Zenit Kazań
27.01.2016
18:00
Atom Trefl Sopot
3 : 0
Calcit Ljubljana
10.02.2016
20:30
Atom Trefl Sopot
3 : 2
Nordmeccanica Piacenza
06.02.2016
14:45
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3 : 0
Trefl Gdańsk
09.01.2016
15:00
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
31 : 30
Olimpia-Beskid Nowy Sącz
20.01.2016
17:00
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
26 : 31
KPR Jelenia Góra
30.01.2016
17:00
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
31 : 30
KGHM MKS Zagłębie Lubin
13.02.2016
17:00
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
26 : 27
MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
02.03.2016
18:00
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
28 : 35
EKS Start Elbląg
02.04.2016
16:00
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
27 : 26
SPR Pogoń Szczecin
23.04.2016
18:00
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
28 : 23
KGHM MKS Zagłębie Lubin
08.05.2016
17:00
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
26 : 33
Młyny Stoisław Koszalin
03.09.2016
18:00
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
27 : 24
UKS PCM Kościerzyna
17.09.2016
16:00
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
31 : 21
KPR Jelenia Góra
02.10.2016
17:00
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
25 : 27
KGHM MKS Zagłębie Lubin
23.10.2016
17:00
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
28 : 21
Młyny Stoisław Koszalin
05.11.2016
17:00
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
20 : 28
Arka Gdynia
12.11.2016
18:00
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
31 : 22
Olimpia-Beskid Nowy Sącz
16.01.2016
18:00
Węgry
32 : 27
Czarnogóra
20:15
Dania
31 : 25
Drużyna Rosyjskiej Federacji Piłki Ręcznej
18.01.2016
18:00
Drużyna Rosyjskiej Federacji Piłki Ręcznej
27 : 26
Węgry
20:15
Czarnogóra
28 : 30
Dania
20.01.2016
17:15
Drużyna Rosyjskiej Federacji Piłki Ręcznej
28 : 21
Czarnogóra
20:00
Dania
30 : 22
Węgry
12.02.2016
18:30
Energa Wybrzeże Gdańsk
32 : 23
Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna
13.02.2016
15:30
SMS ZPRP Gdańsk
30 : 31
ŚKPR Świdnica
14.02.2016
14:00
Arka Gdynia
26 : 25
OKPR Warmia Energa Olsztyn
27.02.2016
16:00
SMS ZPRP Gdańsk
32 : 37
Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna
12.03.2016
13:00
SMS ZPRP Gdańsk
34 : 32
Polski Cukier Pomezania Malbork
19.03.2016
17:00
Energa Wybrzeże Gdańsk
29 : 19
Arka Gdynia
15.04.2016
18:30
Energa Wybrzeże Gdańsk
29 : 18
Real Astromal Leszno
19.04.2016
18:30
Energa Wybrzeże Gdańsk
31 : 23
SMS ZPRP Gdańsk
27.04.2016
18:00
SMS ZPRP Gdańsk
29 : 26
Arka Gdynia
30.04.2016
16:00
SMS ZPRP Gdańsk
32 : 30
Real Astromal Leszno
16:00
Energa Wybrzeże Gdańsk
22 : 21
OKPR Warmia Energa Olsztyn
13.05.2016
18:30
Energa Wybrzeże Gdańsk
34 : 20
ŚKPR Świdnica
14.05.2016
13:00
SMS ZPRP Gdańsk
24 : 34
OKPR Warmia Energa Olsztyn
10.09.2016
16:00
SMS ZPRP Gdańsk
33 : 27
Real Astromal Leszno
24.09.2016
16:00
SMS ZPRP Gdańsk
23 : 23
MKS Wieluń
15.10.2016
16:00
SMS ZPRP Gdańsk
28 : 22
Śląsk Wrocław
05.11.2016
16:00
SMS ZPRP Gdańsk
22 : 35
Arka Gdynia
16.11.2016
19:00
Budimex Stal Gorzów
25 : 18
SMS ZPRP Gdańsk
19.11.2016
16:00
SMS ZPRP Gdańsk
32 : 26
WKS Grunwald Poznań
03.12.2016
16:00
SMS ZPRP Gdańsk
20 : 27
Orlen Wisła II Płock
05.03.2016
17:00
Energa Wybrzeże Gdańsk
25 : 28
KS Azoty Puławy
23.03.2016
17:00
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
24 : 28
KGHM MKS Zagłębie Lubin
08.04.2016
18:00
Tunezja
35 : 29
Chile
20:30
Polska
25 : 20
Macedonia Północa
09.04.2016
18:00
Macedonia Północa
26 : 32
Tunezja
20:30
Polska
35 : 27
Chile
10.04.2016
18:00
Macedonia Północa
30 : 27
Chile
20:30
Polska
28 : 24
Tunezja
10.09.2016
19:00
Energa Wybrzeże Gdańsk
19 : 31
Industria Kielce
18.09.2016
18:00
Energa Wybrzeże Gdańsk
30 : 25
Sandra Spa Pogoń Szczecin
01.10.2016
17:00
Energa Wybrzeże Gdańsk
26 : 28
KGHM Chrobry Głogów
11.10.2016
18:30
Energa Wybrzeże Gdańsk
25 : 36
Orlen Wisła Płock
21.10.2016
19:00
Energa Wybrzeże Gdańsk
22 : 17
KPR Elbląg
26.11.2016
17:00
Energa Wybrzeże Gdańsk
26 : 20
Zepter KPR Legionowo
07.12.2016
18:30
Energa Wybrzeże Gdańsk
23 : 28
KS Azoty Puławy
11.12.2016
17:00
Energa Wybrzeże Gdańsk
31 : 20
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
03.11.2016
20:00
Polska
32 : 37
Serbia
04.03.2016
14:30
Michał Przysiężny
0 : 3
Guido Pella
17:00
Hubert Hurkacz
0 : 3
Leonardo Mayer
05.03.2016
13:00
Kubot / Matkowski - Berlocq / Olivo
06.03.2016
12:00
Michał Przysiężny
1 : 3
Leonardo Mayer
15:00
Hubert Hurkacz
2 : 1
Renzo Olivo
© 1995-2024
Grupa WP
O firmie
Dla prasy
Prywatność
Ustawienia Prywatności
Reklama
Regulamin
Pogoda
WP RadarOkazji
Horoskopy
Program tv
Telewizja WP
Plotki
Moje IP
Wiadomości
Sport
Imperium gier