Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Dacia Duster Motrio Cup - Hattrick Bartka Grabowskiego.

Rajd Columna Medica Baja Czarne zakończył się w minioną sobotę – była to trzecia runda tegorocznego pucharu, a więc zawodnicy mają za sobą już półmetek zmagań.

AB
Dacia Duster Motrio Cup Materiały prasowe / Dacia Duster Motrio Cup
Przed rajdem klasyfikacja punktowa była wyrównana, na prowadzeniu ex aequo znajdował się Bartek Wajzer i Maciek Bartek Grabowski – obaj mieli po 50 punktów. Wszystko wskazywało na to, że walka o zwycięstwo, podczas Baja Czarne będzie rozgrywała się pomiędzy tymi zawodnikami. Niestety Wajzer pożegnał się z rajdem już na pierwszym odcinku, przegrzaniu uległa jednostka napędowa, co wyeliminowało go z dalszej jazdy.
Dacia Duster Motrio Cup Dacia Duster Motrio Cup
Bartek Grabowski zdominował pierwszy odcinek i wypracował bardzo bezpieczną, blisko trzyminutową przewagę nad drugim Wojtkiem Musiałem. Na trzecim miejscu, piątkowy oes ukończyła jedyna kobieta w stawce – Anna Gańczarek.Sobota upłynęła pod dyktando jednego aktora na pozycji lidera, Grabowski zdominował drugi dzień rajdu, wygrywając drugi i trzeci odcinek specjalny, a tym samym cały rajd z ponad pięciominutową przewagą! Srebro na podium wywalczyła załoga Wojtek Musiał/Daniel Siatkowski, a trzecią pozycję utrzymała Anna Gańczarek. To był z pewnością pechowy rajd dla załogi Tadeusz Rzeżuchowski/Wojtek Jermakow – na pierwszym odcinku, panowie zakopali się i „wygrzebanie” z piachu zajęło im dwadzieścia minut… przesympatyczny duet, drugiego dnia starał się gonić podium jednak strata do liderów była zdecydowanie zbyt duża.
Dacia Duster Motrio Cup Dacia Duster Motrio Cup
Warto dodać, że pogoda rozpieszczała zarówno zawodników jak i kibiców – piękne słońce pozytywne wpływało na wszystkich i poprawiało, i tak świetną atmosferę jaka panowała wśród wszystkich uczestników. Teraz wszyscy mają chwilę przerwy i czas na regenerację – kolejna, czwarta runda Dacia Duster Motrio Cup odbędzie się w okolicach Przasnysza w dniach 30-31 lipca. Do zobaczenia!
Klasyfikacja po trzeciej rundzie Columna Medica Baja Czarne:
Klasyfikacja po trzeciej rundzie Columna Medica Baja Czarne Klasyfikacja po trzeciej rundzie Columna Medica Baja Czarne
Polub Sporty Motorowe na Facebooku
Zgłoś błąd
Materiał Partnera
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×