Rio 2016: dwie szanse medalowe Polaków. Bogacka broni srebra, Majka walczy o pierwszy krążek
boks, mężczyźni
18:00* 1/8 finału, 91 kg – Igor Jakubowski
jeździectwo
15:00 WKKW indywidualnie i drużynowo, dzień 1 – Paweł Spisak
kolarstwo szosowe
14:30 wyścig ze startu wspólnego mężczyzn – Maciej Bodnar, Michał Gołaś, Michał Kwiatkowski, Rafał Majka
pływanie
18:51 400 m st. dowolnym mężczyzn, eliminacje – Wojciech Wojdak, Filip Zaborowski
19:45 100 m st. klasycznym mężczyzn, eliminacje – Marcin Stolarski
20:09 4x100 m st. dowolnym kobiet, eliminacje – Anna Dowgiert, Alicja Tchórz, Katarzyna Wilk, Aleksandra Urbańczyk-Olejarczyk
3:30 400 m st. dowolnym mężczyzn, finał – ew. Wojciech Wojdak, Filip Zaborowski
4:08 100 m st. klasycznym mężczyźni, półfinały – ew. Marcin Stolarski
4:24 4x100 m st. dowolnym kobiet, finał - ew. Anna Dowgiert, Alicja Tchórz, Katarzyna Wilk, Aleksandra Urbańczyk-Olejarczyk
siatkówka plażowa
2:00 Bartosz Łosiak, Piotr Kantor – Markus Boeckermann, Lars Flueggen (Niemcy) - grupa B
strzelectwo
karabin pneumatyczny 10 m kobiet - Sylwia Bogacka, Agnieszka Nagay (13:30 eliminacje, 15:30 finał)
pistolet pneumatyczny 10 m mężczyzn - Piotr Daniluk (18:00 eliminacje, 20:30 finał)
tenis
gra pojedyncza kobiet – pierwsza runda
Agnieszka Radwańska- Saisai Zheng (Chiny) - około godz. 19:00
Magda Linette - Anastazja Pawluczenkowa (Rosja) - około godz. 21:00
gra podwójna mężczyzn – pierwsza runda
Łukasz Kubot/Marcin Matkowski - Rohan Bopanna/Leander Paes (Hindusi) - godz. 16:00
tenis stołowy:
14:00 gra pojedyncza kobiet, eliminacje – Katarzyna Grzybowska-Franc, Li Qian
14:45 gra pojedyncza mężczyzn, eliminacje – Jakub Dyjas, Zengyi Wang
16:15 gra pojedyncza kobiet, 1. runda – ew. Katarzyna Grzybowska-Franc, Li Qian
21:00 gra pojedyncza mężczyzn, 1. runda – ew. Jakub Dyjas, Zengyi Wang
1:30 gra pojedyncza kobiet, 2. runda – ew. Katarzyna Grzybowska-Franc, Li Qian
wioślarstwo
13:30 jedynki mężczyzn, eliminacje – Natan Węgrzycki-Szymczyk
16:00 dwójka podwójna kobiet, eliminacje – Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj
17:30 czwórka podwójna mężczyzn, eliminacje – Mateusz Biskup, Wiktor Chabel, Dariusz Radosz, Mirosław Zientarski
17:50 czwórka podwójna kobiet, eliminacje – Monika Ciaciuch, Agnieszka Kobus, Maria Springwald, Joanna Leszczyńska
*godziny według czasu polskiego