Rio 2016: Słoweńskie media po meczu z Polską: "Przeszkoda pokonana w wielkim stylu, znakomity Gorazd Skof"

Słoweńskie media są zachwycone postawą swoich piłkarzy ręcznych podczas igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. Na zakończeniu zmagań w grupie B pokonali oni Polskę 25:20.

Wiktor Gumiński
źr. 24ur.com

24ur: Ostatnia grupowa przeszkoda pokonana w wielkim stylu

Słoweńcy ukończyli zmagania w fazie grupowej olimpijskiego turnieju z bardzo dobrym bilansem 4 zwycięstw i 1 porażki. W ostatnim meczu z Polską dużą rolę w zwycięstwie 25:20 odegrał rezerwowy bramkarz Gorazd Skof, który obronił aż 9 z 16 rzutów. Podkreślono, że reprezentanci Słowenii od początku drugiej połowy prezentowali bardziej agresywną obronę niż przed przerwą, co przyniosło zamierzony efekt w postaci wygranej.