Rio 2016: Piętnasty dzień igrzysk olimpijskich NA ŻYWO

autor:
Patryk Kurkowski
autor:
Krzysztof Sędzicki

Chloe Esposito mistrzynią olimpijską w pięcioboju nowoczesnym. Srebro dla Francuzki Elodie Clouvel, a Oktawia Nowacka kończy jako brązowa medalistka!

Skomentuj -1

Dziękujemy za dzisiejsze sportowe emocje. I jeszcze raz przypominamy, że to nie koniec startów Polaków w Rio. W nocy naszego czasu czekają nas następujące starty:

Lekkoatletyka

1.40 - 4x400 m kobiet, eliminacje - Patrycja Wyciszkiewicz, Iga Baumgart, Martyna Dąbrowska, Małgorzata Hołub, Justyna Święty, Ewelina Ptak

2.05 - rzut młotem mężczyzn, finał - Wojciech Nowicki

2.10 - 4x400 m mężczyzn, eliminacje - Karol Zalewski, Michał Pietrzak, Rafał Omelko, Jakub Krzewina, Kacper Kozłowski, Łukasz Krawczuk

Piłka ręczna mężczyzn

1.30 - półfinał: Polska - Dania

Taekwondo

ok. 1.15, repasaż, Piotr Paziński (Polska)  - Tahir Guelec (Niemcy)

Skomentuj 0

Hokej na trawie kobiet. Złote medalistki wyłoniła dopiero seria rzutów karnych. A w nich Brytyjki pokonały Holenderki

Skomentuj 0

Pięciobój nowoczesny. Ceremonia dekoracji medalistek jest opóźniona, rozpocznie się cztery minuty po północy

Skomentuj 0

Piłka nożna kobiet. 68. minuta i 2:1 dla Niemek. Jednak Szwedki wciąż się nie poddają w walce o złoto

Skomentuj 0

A my przypominamy wiadomość dnia z taekwondo. Repasaż z udziałem Polaka dzisiaj po godzinie 1 w nocy. Rywalem będzie Niemiec, Tahir Guelec.

Skomentuj 0
  • Dziś w nocy również czekają nas emocje związane ze startami naszych reprezentantów. Oto plan startów Polaków:

Skomentuj 0

Piłka nożna kobiet. A w finale Niemki prowadzą ze Szwedkami 1:0 po trafieniu Dzsenifer Marozsan. Jest 60. minuta meczu

Skomentuj 0

Hokej na trawie. W finale Holenderek z Brytyjkami będą rzuty karne

Skomentuj 0
    Oktawia Nowacka - brązowa medalistka w pięcioboju nowoczesnym na igrzyskach olimpijskich w Rio Oktawia Nowacka - brązowa medalistka w pięcioboju nowoczesnym na igrzyskach olimpijskich w Rio
    Skomentuj 0

Pięciobój nowoczesny. Nasza druga reprezentantka, Anna Maliszewska, kończy na 19. miejscu.

Skomentuj 0

Australijka wygrywa tę konkurencję. Ambitna walka Esposito. A Nowacka ostatnie metry pokonywała z wielkim uśmiechem

Skomentuj 0

Australijka strzela szybko i ruszyła na ostatnie okrążenie. Ale Nowacka wciąż jest blisko złotego medalu!

Skomentuj 0

Przed nami ostatnie strzelanie. Do pistoletu Nowacka podbiega zmęczona, ale z uśmiechem

Skomentuj 0

W międzyczasie Clouvel została wyprzedzona przez Australijkę Chloe Esposito. Co za emocjonująca walka o medale!

Skomentuj 0

Tym razem gorzej... Nowacka nie zaliczyła "setki", ale myliła się również Francuzka

Skomentuj 0

Nowacka zaczyna trzecie strzelanie

Skomentuj 0

Francuzka poradziła sobie znacznie gorzej, dzięki czemu rośnie przewaga Nowackiej!

Skomentuj 0

Drugie strzelanie. Nowacka 5/5!

Skomentuj 0

Teraz Polka ma tylko 4 sekundy przewagi nad Francuzką.

Skomentuj 0

Reprezentantka Francji, Elodie Clouvel, nie traci za wiele dystansu do Polki.

Skomentuj 0

Nowacka precyzyjna w strzelaniu.

Skomentuj 0

Pięciobój nowoczesny. Zaczynamy bieg ze strzelaniem. Rozpocznie Oktawia Nowacka jako liderka klasyfikacji. Kolejne zawodniczki będą zaczynać w miarę straty czasowej do Polki.

Skomentuj 0

Pięciobój nowoczesny. Początek biegu ze strzelaniem o godzinie 23:15. Nasza reprezentantka, Oktawia Nowacka jest liderką klasyfikacji generalnej.

Skomentuj 1
    Oktawia Nowacka ma szansę na zdobycie złotego medalu w pięcioboju nowoczesnym Oktawia Nowacka ma szansę na zdobycie złotego medalu w pięcioboju nowoczesnym
    Skomentuj 3

Taekwondo. Czekaliśmy, czekaliśmy i się doczekaliśmy! Junior Cisse wygrał półfinałową walkę z Tunezyjczykiem Oueslatim. Dzięki temu Piotr Paziński zostaje w turnieju i będzie miał szansę zdobyć brązowy medal! Repasaże prawdopodobnie dzisiaj w nocy po godzinie 1.

Skomentuj 1

Piłka nożna kobiet. Finałowa konfrontacja również tutaj. O złoto walczą Szwedki i Niemki. Po 18 minutach wciąż bezbramkowy remis.

Skomentuj 0

Hokej na trawie kobiet. Emocjonujące starcie w finale. Po połowie Holenderki remisują z Brytyjkami 2:2.

Skomentuj 0

Pięciobój nowoczesny. Początek biegu ze strzelaniem został przesunięty na godzinę 23:15. Nasza reprezentantka, Oktawia Nowacka jest liderką klasyfikacji generalnej.

Skomentuj 0

Piłka ręczna mężczyzn. Zapominalskim przypominamy, że o 1:30 o wielki finał zagrają Polacy! Ich rywalem będą Duńczycy.

Skomentuj 0

Hokej na trawie kobiet. Rozpoczął się pojedynek o złoto. Jak na razie Holenderki remisują z Brytyjkami 1:1.

Skomentuj 0

Koszykówka mężczyzn. Faworyci w finale. Amerykanie pewnie pokonali Hiszpanów 82:76.

Skomentuj 1

Pięciobój nowoczesny. Oktawia Nowacka liderką klasyfikacji generalnej! Ma 847 punkty i przewagę nad drugą Francuzką, Elodie Clouvel (835 pkt). Anna Maliszewska jest 20. z 762 punktami.

Dodajmy, że Clouvel nie jest wybitną biegaczką, a przed zawodniczkami dzisiaj jeszcze bieg ze strzelaniem - początek o godzinie 23:00 czasu polskiego.

Skomentuj 2
    • pablo80 - RSKZ Zgłoś komentarz
      1 DO 1
      • Tomasz Stanisławski Zgłoś komentarz
        Kto wie jak przelicza się punkty na sekundy? W jednym miejscu znalazłem, ze 4 pkt to jedna sekunda, a w innym, ze 1 do 1. Jeśli to pierwsze, to ma na starcie 3 sek, czyli prawie nic. W
        Czytaj całość
        drugim 12 sek, to tez niewiele. Jakie są zasady przekonania ?

Pięciobój nowoczesny. W klasyfikacji jazdy konnej Nowacka zajęła 9. miejsce z 293 punktami, a Maliszewska była 20. z 282 punktami.

Skomentuj 1

Pięciobój nowoczesny. Swój przejazd ukończyła właśnie Oktawia Nowacka z siedmioma punktami karnymi. Polka wyraźnie zadowolona ze swojego startu. Nic dziwnego!

Skomentuj 2

Piłka ręczna mężczyzn. Niesamowite! Dwie sekundy przed końcem Francuzi zdobywają bramkę i to oni zagrają w wielkim finale! Mimo to szacunek dla Niemców, bo powstali z kolan

Skomentuj 1

Piłka ręczna mężczyzn. Remis! 28:28! Co za come back Niemców! Do końca regulaminowego czasu gry 58 sekund

Skomentuj 0

Piłka ręczna mężczyzn. Niemcy gonią Francuzów. Dwie i pół minuty do końca drugiej połowy i tylko dwie bramki straty Niemców

Skomentuj 0

Koszykówka mężczyzn. W półfinale Amerykanie gromią Hiszpanów. Niedawno rozpoczęła się czwarta kwarta, a na tablicy wyników 72:59 dla USA.

Skomentuj 1

Kilka słów od Tomasza Majewskiego:

Skomentuj 0

Piłka wodna kobiet. Złoto igrzysk dla Amerykanek! Pokonały one Włoszki aż 12:5.

Skomentuj 0

Pięciobój nowoczesny. Trwa jazda konna. Swój przejazd ma już za sobą Anna Maliszewska, która poradziła sobie całkiem dobrze. Na swoją kolej czeka jeszcze Oktawia Nowacka.

Skomentuj 1

Siatkówka mężczyzn. Półfinały trwają również w tej dyscyplinie. W pierwszym meczu Włosi pokonali Amerykanów 3:2. Zaś w drugim spotkaniu Rosjanie zmierzą się z Brazylijczykami - początek o godzinie 3:15 czasu polskiego.

Skomentuj 0

Piłka ręczna mężczyzn. W półfinale Francuzi przeważają nad rywalami. W ósmej minucie drugiej połowy prowadzą z Niemcami 20:15.

Skomentuj 0

Zdobycie medalu na igrzyskach olimpijskich można świętować na rózne sposoby. Brytyjczycy świętowali w dość efektowny sposób.

Skomentuj 0

Koszykówka mężczyzn. Po pierwszej połowie półfinału Amerykanie prowadzą z Hiszpanami 45:39.

Skomentuj 0

Chód sportowy. Wyścigu nie ukończyła trzecia z Polek, Agnieszka Dygacz, która pokonała 12 z 20 km.

Skomentuj 0

Chód sportowy. Metę przekroczyła również Paulina Buziak. Z czasem 1:35:01 zajęła 28. miejsce, tracąc do mistrzyni olimpijskiej 6,5 minuty. Natomiast Agnieszka Szwarnóg z czasem 1:38:01 uplasowała się na 44. pozycji.

Skomentuj 1

Chód sportowy. Na mecie są już pierwsze zawodniczki. Złoto zdobyła Chinka Hong Liu, srebrny medal przypadł Meksykance Marii Guadalupe Gonzalez, a brązowy krążek wywalczyła Chinka Xiuzhi Lu.

Skomentuj 0

Piłka ręczna mężczyzn. W pierwszym półfinale walczą Francuzi z Niemcami. Po pierwszej połowie Francuzi prowadzą 16:13.

Skomentuj 0

Piłka wodna kobiet. W walce o olimpijskie złoto spotkały się Amerykanki i Włoszki. W połowie meczu reprezentacja USA prowadzi 5:3.

Skomentuj 1

Chód sportowy. Chinka Liu Hong wygrała chód na 20 km i zdobyła złoto. Drugie miejsce zajęła Meksykanka Maria Guadalupe Gonzalez, a trzecie druga Chinka - Xiuzhi Lu.

Skomentuj 0

Koszykówka. Amerykanie w drugiej kwarcie wygrywają z Hiszpanią 26:20.

Skomentuj 0

Piłka ręczna. Francja w 19. minucie spotkania wygrywa z Niemcami już 12:8.

Skomentuj 0

Chód sportowy. Paulina Buziak utrzymała 27. miejsce.

Skomentuj 1

Chód sportowy. Agnieszka Dygacz nie ukończy zmagań.

Skomentuj 0

Piłka ręczna. Trwa też pierwszy półfinał w turnieju mężczyzn. Francja wygrywa z Niemcami 8:5 po 12 minutach gry.

Skomentuj 0

Koszykówka. Amerykanie świetnie rozpoczęli spotkanie. Wygrywają z Hiszpanią po niespełna 6 minutach 16:9.

Skomentuj 1
        • yes Zgłoś komentarz
          Amerykanie zdobyli już łącznie w Rio 100 medali: 1. USA 35 + 33 + 32 = 100. Impreza trwa nadal.

Pięciobój nowoczesny. Rozpoczęło się jeździectwo. Oktawia Nowacka wystartuje jako ostatnia.

Skomentuj 13
          Zobacz więcej komentarzy (10)

Chód sportowy. Paulina Buziak nadal na 27. miejscu. Do mety pozostało niespełna 6 kilometrów.

Skomentuj 0

Koszykówka. Rozpoczął się półfinał w turnieju mężczyzn. Amerykanie, którzy bronią tytułu, walczą z Hiszpanami, czyli aktualnymi wicemistrzami olimpijskimi.

Skomentuj 0

Siatkówka. Włosi wygrali z Amerykanami 3:2 i zagrają w olimpijskim finale!

Skomentuj 0

Chód sportowy. Paulina Buziak na 27. miejscu po 12 kilometrach.

Skomentuj 0
          Skomentuj 0

Siatkówka. W tie-breaku Włosi wygrywają z Amerykanami 8:6.

Skomentuj 1

Pięciobój nowoczesny. O godz. 20.30 rozpocznie się trzecia konkurencja - jeździectwo.

Skomentuj 0

Chód sportowy. Paulina Buziak po 8 kilometrach zajmuje 30. miejsce.

Skomentuj 0

Siatkówka. Włosi wygrali czwartego seta i doprowadzili do remisu 2-2 w meczu z USA. Tie-break wyłoni finalistę.

Skomentuj 0

Siatkówka. W meczu Włochy - USA kolejna emocjonująca końcówka. Póki co Amerykanie prowadzą 22:21.

Skomentuj 0

Chód sportowy. Po 6 kilometrach na prowadzeniu Chinka Xiuzhi Lu. Najlepsza z Polek Paulina Buziak zajmuje 34. miejsce.

Skomentuj 0

Siatkówka. Czwarty set jest już wyrównany. Amerykanie remisują z Włochami 13:13.

Skomentuj 0

Pięciobój nowoczesny. Oktawia Nowacka wygrała swój pojedynek w rundzie bonusowej. Polka nadal na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej.

Skomentuj 1
            W tej chwili jest dobrze. Ciekawe jaką siłę ma Oktawia Nowacka w następnych częściach pięcioboju??

Chód sportowy. Zawodniczki minęły 4 km. Polki nadal głęboko z tyłu, choć ich straty nie są wielkie.

Skomentuj 0

Chód sportowy. Zawodniczki pokonały już ponad 2 kilometry. Na pierwszym pomiarze czasu Polki zajmują odległe miejsca.

Skomentuj 0

Siatkówka. Amerykanie prowadzą w czwartym secie 5:3.

Skomentuj 0
            Skomentuj 2
              Oglądałem w TV, faktycznie Japończyk doszedł Kanadyjczyka, przeszedł i ukończył przed nim. Zmęczony Kanadyjczyk ledwo doszedł do mety, dobrze, że ni zrezygnował.
              • Piotr Lazuryk Zgłoś komentarz
                czy w tej naszej telewizji ktoś myśli

Siatkówka. Amerykanie wygrali trzecią odsłonę 25:9 i prowadzą w meczu 2-1. Włosi zmiażdżeni w tej partii.

Skomentuj 2

Rozpoczął się chód sportowy kobiet na dystansie 20 kilometrów. Biorą w nim udział trzy Polki - Agnieszka Szwarnóg, Agnieszka Dygacz i Paulina Buziak.

Skomentuj 0

Siatkówka. Co tam się dzieje w trzecim secie! Amerykanie wygrywają z Włochami 16:4. Nokaut.

Skomentuj 0

Pięciobój nowoczesny. Anna Maliszewska zatrzymana w rundzie bonusowej szermierki przez Węgierkę Saroltę Kovacs.

Skomentuj 0

Pięciobój nowoczesny. Maliszewska ma już cztery zwycięstwa na koncie. Świetnie idzie Polce!

Skomentuj 0

Siatkówka. Amerykanie miażdżą Włoch w trzecim secie. Jest już 12:4.

Skomentuj 0

Pięciobój nowoczesny. Świetnie Maliszewska! Polka wygrała trzeci pojedynek.

Skomentuj 0

Pięciobój nowoczesny. Anna Maliszewska wygrała już dwa pojedynki w szermierce.

Skomentuj 0

Siatkówka. Amerykanie w trzecim secie prowadzą 7:3.

Skomentuj 0

Pięciobój nowoczesny. Samantha Murray idzie za ciosem. Już osiem wygranych pojedynków.

Skomentuj 0

Siatkówka. Amerykanie dobrze rozpoczęli trzecią partię. Aktualnie wygrywają z Włochami 5:1.

Skomentuj 0

Pięciobój nowoczesny. W rundzie bonusowej świetnie radzi sobie Samantha Murray. Brytyjka wygrała już sześć pojedynków.

Skomentuj 1

Pięciobój nowoczesny. Trwa runda bonusowa w szermierce.

Skomentuj 0

Siatkówka. Fantastyczna walka w półfinale. Amerykanie wygrali drugiego seta i mamy remis 1-1.

Skomentuj 0

Siatkówka. Znowu wielkie emocje w końcówce. Amerykanie odrobili straty z nawiązką. To oni prowadzą 24:23.

Skomentuj 0

Siatkówka. Włosi nadal wygrywają i są coraz bliżej wygrania drugiego seta. Póki co prowadzą 21:19.

Skomentuj 0

Siatkówka. Włosi prowadzą na drugiej przerwie technicznej z USA 16:14.

Skomentuj 3
                • Bartek Hryniewiecki Zgłoś komentarz
                  no nie ma, ale może już z przyzwyczajenia tak to zostało określone że Włosi zanotowali na swoim koncie 16 "oczko" co w normalnych rozgrywkach (pozaolimpijskich) jest równoznaczne z
                  przerwą techniczną???
                  • Marcin Kaik Zgłoś komentarz
                    Przerwie technicznej ????
                    • Janek z Chicago Zgłoś komentarz
                      W Rio nie ma przerw technicznych !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pięciobój nowoczesny. O godz. 19 powinna rozpocząć się runda bonusowa w szermierce. Przypomnijmy, że po dwóch konkurencjach prowadzi Polka Oktawia Nowacka.

Skomentuj 2
                        • kmic Zgłoś komentarz
                          A ktoś jest w stanie wyjaśnić co to jest?

Siatkówka. Włosi nadal na skromnym prowadzeniu (10:9).

Skomentuj 0

Siatkówka. Włosi wygrywają w drugim secie z Amerykanami 4:3.

Skomentuj 0

Czy Polacy wygrają z Duńczykami i awansują do finału?

Skomentuj 1

Siatkówka. Kapitalna końcówka! Amerykanie mieli kilka setbolów, ale żadnego nie wykorzystali. Za to ze świetnej strony pokazali się Włosi, którzy najpierw odrobili straty, potem wytrzymali próbę nerwów, a ostatecznie wygrali pierwszą odsłonę 30:28.

Skomentuj 0

Siatkówka. Ogromne emocje w końcówce pierwszej partii. Włosi obronili drugiego setbola. Mamy remis 25:25.

Skomentuj 0

Siatkówka. Włosi odrabiają straty. Przegrywają z USA już tylko 22:23.

Skomentuj 0

Siatkówka. Amerykanie wygrywają z Włochami 23:20.

Skomentuj 0

Siatkówka. Amerykanie nadal na prowadzeniu, ale Włosi wciąż walczą (18:14).

Skomentuj 0

Siatkówka. Znakomity początek Amerykanów, którzy wygrywają z Włochami 13:8.

Skomentuj 0

Europa w końcu ze złotym medalem w badmintonie po 20 latach przerwy. Carolina Marin mistrzynią olimpijską.

Skomentuj 0

Siatkówka. Rozpoczął się półfinał USA - Włochy. Szkoda, że to nie my walczymy o finał...

Skomentuj 0

Taekwondo. Piotr Paziński przegrał w 1/8 finału z Cheickem Sallahem Juniorem Cisse 2:8.

Skomentuj 0

Taekwondo. Przed chwilą trener Pazińskiego poprosił o sprawdzenie, czy Polak nie trafił Cisse w głowę. Niestety, nie przyniosło to punktów naszemu reprezentantowi, który nadal przegrywa 2:7.

Skomentuj 0

Taekwondo. Piotr Paziński w trzeciej rundzie zdobył pierwsze punkty. Polak przegrywa jednak z Cisse 2:7.

Skomentuj 0

Taekwondo. Kolejne trafienie Cisse i Piotr Paziński jest w tarapatach. Polak przegrywa 0:6.

Skomentuj 0

Taekwondo. Cisse trafił Polaka w głowę i zdobył trzy punkty.

Skomentuj 0

Taekwondo. Trwa druga runda. Piotr Paziński wciąż remisuje z Cisse.

Skomentuj 0

Taekwondo. Piotr Paziński walczy już z Cisse i póki co mamy remis 0:0.

Skomentuj 0

Taekwondo. Piotr Paziński niebawem rozpocznie walkę w 1/8 finału. Jego rywalem będzie Cheick Sallah Junior Cisse z Wybrzeża Kości Słoniowej.

Skomentuj 0

Pięciobój nowoczesny. Oktawia Nowacka utrzymała pierwsze miejsce! Polka prowadzi z dorobkiem 552 punktów. Druga jest reprezentantka Francji Elodie Clouvel, która po 2 konkurencjach ma 541 punktów.

Skomentuj 0

Pięciobój nowoczesny. Włoszka Alice Sotero w pływaniu wywalczyła 303 punkty. Tym samym ma ich razem 523.

Skomentuj 0

Pięciobój nowoczesny. W czwartym wyścigu świetnie popłynęła Australijka Chloe Esposito, która wywalczyła aż 303 punkty. Łącznie ma ich zatem 517.

Skomentuj 0

Pięciobój nowoczesny. Oktawia Nowacka po szermierce i pływaniu ma na swoim koncie 552 punkty. Niemka Lena Schoneborn, która była druga po szermierce, ma aktualnie 519 punktów. O trzy mniej zgromadziły Chinka Qian Chen i Kanadyjka Melanie McCann.

Skomentuj 0

Pięciobój nowoczesny. Przed nami jeszcze trzy serie w pływaniu. Oktawia Nowacka powinna jednak powiększyć swoją przewagę w klasyfikacji generalnej.

Skomentuj 3

Pięciobój nowoczesny. Oktawia Nowacka zajęła drugie miejsce w swoim wyścigu. Polka za swój występ otrzyma 290 punktów.

Skomentuj 0

Pięciobój nowoczesny. W trzecim wyścigu popłynie Oktawia Nowacka, która prowadzi w klasyfikacji.

Skomentuj 0

Pięciobój nowoczesny. Trwa walka w pływaniu. W drugim wyścigu pierwsze miejsce zajęła Polka - Anna Maliszewska.

Skomentuj 0

Pozostali Polacy w chodzie na 50 km dotarli już do mety. Rafał Augustyn (3:55.01) na 22. pozycji, a o dwie lokaty niżej uplasował się Rafał Fedaczyński z czasem 3:55.51.

Skomentuj 0
                          Skomentuj 0

Adrian Błocki kończy zawody w chodzie na 50 km na 15. miejscu z czasem 3:51.31.

Skomentuj 0

Lekkoatletyka. Słowak Matej Toth mistrzem olimpijskim w chodzie na 50 km. Drugi Jared Tallent z Australii, a trzeci Hirooki Arai z Japonii. Czekamy jeszcze na Polaków na mecie.

Skomentuj 0
                          Skomentuj 0

Z kolei o 17:45 Piotr Paziński - reprezentant Polski w taekwondo w kategorii do 80 kg stoczy walkę 1/8 finału z Iworyjczykiem, Cheickiem Sallahem Juniorem Cisse.

Skomentuj 0

Jeśli chodzi o najbliższe starty Polaków, to o godzinie 17:00 rozpoczną się zawody pływackie w ramach pięcioboju nowoczesnego. Przypomnijmy, że po szermierce na czele stawki jest Oktawia Nowacka, a na 22. miejscu klasyfikowana jest Anna Maliszewska.

Skomentuj 0

Lekkoatletyka. Na 40. kilometrze zawodów w chodzie sportowym Adrian Błocki na trzynastym miejscu, Rafał Augustyn na 23., a Rafał Fedaczyński na 35.

Skomentuj 0
                          Skomentuj 0

Po 40 kilometrach chodu prowadzenie objął Jared Tallent z Australii. Na drugiej pozycji Hiroki Arai z Japonii, a trzeci jest Słowak Matej Toth, chociaż ma taki sam czas jak Evan Dundee. Cała czwórka mieści się w siedmiu sekundach.

Skomentuj 0

Lekkoatletyka. Liderujący Yohann Diniz padł na trasie chodu na 50 km, ale po kilkudziesięciu sekundach wstał i poszedł dalej. Stracił jednak pierwsze miejsce na rzecz Evana Dunfee z Kanady.

Skomentuj 2

Kajakarstwo. Nie zobaczymy polskiej osady w finale A. Polki dopłynęły do mety na czwartym miejscu w biegu półfinałowym. To jest niestety przykra niespodzianka.

Skomentuj 4
                          Zobacz więcej komentarzy (1)

Kajakarstwo. Marta Walczykiewicz, Edyta Dzieniszewska, Beata Mikołajczyk i Karolina Naja rozpoczynają bieg półfinałowy. Obok Francuzki, Kanadyjki, Niemki, Brytyjki i Serbki.

Skomentuj 3

Kajakarstwo. Liczymy, że nastroje poprawią nam nasze panie w wyścigu czwórek na 500 m. Za chwilę pierwszy z półfinałów, a Biało-Czerwone popłyną w drugim.

Skomentuj 0

Kajakarstwo. Polacy dopływają na czwartej pozycji, co oznacza, że nie zakwalifikowali się do finału.

Skomentuj 0

Kajakarstwo. Powiemy tylko kultowe: "I ruszyli!"

Skomentuj 0

Kajakarstwo. Rozpoczynają się półfinały kanadyjkarzy na 1000 metrów. Za kilka minut na starcie Mateusz Kamiński i Michał Kudła.

Skomentuj 0

Polecamy fotorelację z wczorajszej wieczornej sesji na Stadionie Olimpijskim.

/p>
                          Skomentuj 0

Mieć 15 lat i złoto olimpijskie? Niesamowite!

/p>
                          Skomentuj 0

Lekkoatletyka. Chodziarze są już w połowie wyścigu na 50 km. Dalej prowadzi Francuz Diniz. Na miejscach 25. i 26. są kolejno Rafał Augustyn i Adrian BłockiRafał Fedaczyński idzie na 56. pozycji.

Skomentuj 1

Kajakarstwo. Plan półfinałów z udziałem Polaków jest więc następujący:

15:21 - C-2 1000 m mężczyźni (Mateusz Kamiński i Michał Kudła)

15:37 - K-4 500 m kobiety (Marta Walczykiewicz, Edyta Dzieniszewska, Beata Mikołajczyk, Karolina Naja)

Skomentuj 0

Kajakarstwo. Polki nie weszły bezpośrednio do finału, ale zajęły drugie miejsce w swoim wyścigu, co oznacza, że popłyną w półfinale.

Skomentuj 0

Kajakarstwo. W składzie naszej osady trzy kajakarki, które w Rio wywalczyły już medal - Karolina NajaBeata MikołajczykMarta Walczykiewicz, a skład uzupełnia Edyta Dzieniszewska.

Skomentuj 0

Kajakarstwo. Za moment w akcji zobaczymy czwórki kobiet w wyścigu na 500 metrów. Tu również znajdziemy polską osadę.

Skomentuj 0

Kajakarstwo. Niemiecki duet Brendel/Vandrey wygrywa ten wyścig, dzięki czemu wchodzi do finału. Kamiński i Kudła dopływają na piątej pozycji, a więc zobaczymy ich w półfinale

Skomentuj 0

Kajakarstwo. Ruszył wyścig z udziałem Polaków. Trzymamy kciuki!

Skomentuj 0

Zwycięzcy biegów eliminacyjnych awansują bezpośrednio do finału. Pozostali popłyną w półfinałach.

Skomentuj 0

Kajakarstwo. Pora na eliminacje męskich dwójek na 1000 metrów. W drugim wyścigu udział wezmą Michał Kudła i Mateusz Kamiński.

Skomentuj 0

Tymczasem chodziarze są już po 15 kilometrach. Yohann Diniz z Francji dalej prowadzi. Rafał Augustyn na 22. miejscu, Adrian Błocki na 31. pozycji, zaś Rafał Fedaczyński zajmuje 59. lokatę.

Skomentuj 0

Kajakarstwo. No niestety, szósty w drugim biegu Kubańczyk Vagras ma o 0,001 sekundy lepszy czas od Kaczmarka. Oznacza to, że reprezentant Polski odpada z rywalizacji.

Skomentuj 2

Kajakarstwo. Polak swój wyścig eliminacyjny zakończył na szóstej pozycji. Do półfinałów przechodzi najlepsza piątka + jeden najlepszy z szóstym najlepszym rezultatem. Musimy więc poczekać na wyniki pozostałych eliminacji

Skomentuj 0

Kajakarstwo. Na początek sprint na 200 metrów jedynek mężczyzn. Tu zobaczymy Pawła Kaczmarka.

Skomentuj 0

O 14:00 rozpoczną się zmagania kajakarzy. Za chwilę czekają nas więc emocje związane ze startami Polaków.

Skomentuj 0

Dziś najbardziej nastawiamy się na mecz półfinałowy polskich szczypiornistów. Pierwszy gwizdek o 1:30.

Skomentuj 1

Po pięciu kilometrach chodu na 50 km prowadzi Yohann Diniz z Francji. Rafał Augustyn - 27., Adrian Błocki - 38., a Rafał Fedaczyński - 61.

Skomentuj 0

Wróćmy też na moment do wydarzeń z nocy. Ten wywiad na długo pozostanie w pamięci kibiców.

Maria Andrejczyk: duży sukces, ale mnie nie satysfakcjonuje

Skomentuj 0

Jeśli chodzi o starty Biało-Czerwonych, to tak wygląda program startów na dziś:

Skomentuj 0

Z kolei na polu golfowym trwa trzecia runda zawodów kobiet.

Skomentuj 0

O godzinie 8:00 czasu lokalnego (czyli naszej 13:00) wystartował wyścig na 50 km w chodzie sportowym. Mamy w nim trzech reprezentantów Polski - Rafała AugustynaAdriana Błockiego i Rafała Fedaczyńskiego.