Nie żyje Nick Koster. Miał 34 lata

Działacze i społeczność klubów Bristol Bears i Bath Rugby opłakuje śmierć swojej gwiazdy. Nick Koster zostawił żonę i osierocił dwójkę małych dzieci.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Nick Koster Getty Images / Photo by Ben Hoskins/Getty Images / Na zdjęciu: Nick Koster
Były zawodnik rugby Nick Koster z Republiki Południowej Afryki zmarł w wieku 34 lat - poinformował w środę (12 lipca) dziennik "The Sun".

Okoliczności i przyczyny śmierci gracza m.in. Bristol Bears (występował w tym zespole w latach 2013-17) nie zostały do tej pory upublicznione.

Klub z południowo-zachodniej Anglii wydał oświadczenie do mediów, w którym działacze oddali hołd zmarłemu rugbiście. Koster przeszedł na sportową emeryturę w 2018 r.

"Nasze myśli, modlitwy i miłość są teraz z żoną Nicka, Jeannie, i dwójką jego małych dzieci. Nick był ulubieńcem naszych fanów. Miał niezwykły wpływ na innych - na boisku i poza nim" - czytamy w komunikacie w mediach społecznościowych.

Rzecznik Bath Rugby, w którym Nick grał w sezonach 2012-13, również wyraził ubolewanie z powodu śmierci byłego sportowca. - Będzie go bardzo brakowało i zawsze pozostanie częścią rodziny Bath Rugby - przyznał, cytowany przez "The Sun".

Zobacz:
Tragiczny wypadek. Nie żyje Patrick Gasienica
Tragiczna informacja. Nie żyje Mateusz Rudnik

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×