Natalia Maliszewska pochwaliła się brązowym medalem

W dobrej dyspozycji znajduje się Natalia Maliszewska. W niedzielę zdobyła brązowy medal w zawodach Pucharu Świata w short tracku. Pochwaliła się nim na Instagramie.

Michał Jankowski
Natalia Maliszewska PAP/EPA / Jeff McIntosh / Na zdjęciu: Natalia Maliszewska

To był udany weekend dla Natalii Maliszewskiej. 23-letnia zawodniczka short tracku w sobotę zajęła piąte miejsce w rywalizacji na 1000 metrów i ustanowiła nowy rekord Polski.

W niedzielę na połowę krótszym dystansie Maliszewska była trzecia i zdobyła brązowy medal. Pochwaliła się nim na swoim koncie na Instagramie, gdzie wstawiła zdjęcie z dużym uśmiechem na twarzy. - BRĄZ! Szczęśliwy kurczak - napisała.

Natalia Maliszewska jest liderką klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w short tracku w konkurencji 500 metrów. Ma bardzo dużą przewagę nad pozostałymi rywalkami.