Niewiarygodna seria Polaka! To zrobił w kluczowym momencie [WIDEO]

Niezwykłej rzeczy w trzecim secie meczu z Bułgarią (3:0) dokonał Kamil Semeniuk. Reprezentant Polski popisał się kapitalną serią, po której trener rywale zdecydowanie wytracili impet.

Mateusz Kozanecki
Kamil Semeniuk w meczu z Bułgarią Twitter / Polsat Sport / Na zdjęciu: Kamil Semeniuk w meczu z Bułgarią
Reprezentacja Polski od mocnego uderzenia rozpoczęła swój udział w mistrzostwach świata. Podopieczni trenera Nikoli Grbicia pierwszego seta w meczu z Bułgarią wygrali aż do 12.

W drugim stracili 20 punktów, natomiast w trzecim gra zaczęła się wyrównywać. Przy stanie 10:10 wszystko mogło się jeszcze zdarzyć.

Wtedy na zagrywce pojawił się Kamil Semeniuk. Posłał piłkę w sam narożnik boiska i zapisał przy swoim nazwisku asa serwisowego.

Deja vu kibice przeżyli kilkadziesiąt sekund później - kiedy Polak w niemal identyczny sposób zaliczył kolejnego asa, a potem... trzeciego.

Stanął na zagrywce po raz czwarty i znów zagrał w kierunku Aleksandara Nikołowa. Zaledwie 18-letni Bułgar ponownie sobie nie poradził, aż w końcu wylądował na ławce rezerwowych.

Kapitalna seria Semeniuka dała Polakom czteropunktowe prowadzenie i odmieniła losy trzeciego seta. Biało-Czerwoni wygrali to spotkanie 3:0, a już w niedzielę o godz. 20:30 zmierzą się z Amerykanami.

Mina Kurka mówi wszystko. Ależ zagranie Polaków!