Światowe media piszą o tym, co się stało w Katowicach

Polska nie pozwoliła na sensację i odniosła drugą wygraną w MŚ 2022 siatkarzy. Tym razem ekipa Biało-Czerwonych pokonała w trzech setach Meksyk, a my standardowo sprawdziliśmy, co po meczu z udziałem naszych siatkarzy piszą w zagranicznych mediach.

Małgorzata Boluk

Fare Sport

Reprezentacja Polski nie zlekceważyła meksykańskiej drużyny i niedzielne spotkanie zamknęła w trzech, szybkich setach. Znów należy podkreślić świetną grę naszych siatkarzy w bloku. W tym elemencie zapunktowaliśmy aż dwanaście razy, a rywal... tylko dwukrotnie.

"Polska pokonała Meksyk i pozostawiła go na krawędzi eliminacji. Drużyna mistrzów świata zwyciężyła zdecydowanie. Teraz Meksykanie muszą pokonać Bułgarię w ostatnim meczu grupy C i czekać na resztę wyników, aby zakwalifikować się do 1/8 finału jako jedna z czterech najlepszych drużyn z trzeciego miejsca" - czytamy w meksykańskich mediach.