Kwalifikacje do IO. Polska - Włochy. O której? Transmisja TV, stream online

Reprezentacja Polski kobiet po zwycięstwie nad USA ma swoich rękach losy awansu na igrzyska olimpijskie 2024 w Paryżu. W ostatnim spotkaniu Polki zmierzą się z Włochami. Sprawdź, gdzie i kiedy oglądać ten mecz w TV i internecie.

JF
siatkarki reprezentacji Polski Materiały prasowe / CEV / Na zdjęciu: siatkarki reprezentacji Polski
Kwalifikacje do IO. Polska - Włochy. Gdzie obejrzeć w telewizji? W Łodzi reprezentacja Polski kobiet walczy o awans na igrzyska olimpijskie 2024 w Paryżu. Przed naszymi siatkarkami trudne wyzwanie, bo będziemy musieli uzyskać dobry wynik w meczu z Włoszkami.

Na razie Biało-Czerwone rozegrały sześć z siedmiu spotkań i mają pięć zwycięstw i jedną porażkę. W pokonanym polu pozostawiły Słowenki, Koreanki, Kolumbijki, Niemki i Amerykanki, a musiały uznać wyższość Tajek. Teraz czas na rywalizację z Reprezentacja Włoch kobiet.

Nasze siatkarki nie będą faworytkami tego pojedynku. Jednak to Polki grają u siebie i to będzie właśnie ich przewagą. A ewentualna porażka może sprawić, że nie uzyskamy awansu na IO przez te kwalifikacje.

Początek spotkania z Włochami zaplanowano na godz. 20:30. Transmisja dostępna będzie na kanałach Polsat Sport i TVP Sport.

Polska - Włochy w internecie. Stream online

Mecz Polska - Włochy zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji sport.tvp.pl, a także na platformie Polsat Box Go (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty.

Początek meczu Polska - Włochy: 20:30. Transmisja TV: Polsat Sport, TVP Sport. Stream online: sport.tvp.pl, Polsat Box Go (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO: Pod Siatką. Szaleństwo na lotnisku, spotkanie z premierem. Zobacz kulisy powrotu siatkarzy
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×