Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Byliśmy taktycznie przygotowani - komentarze po spotkaniu BKS Aluprof Bielsko-Biała - Organika Budowlani Łódź

Obawy przed piątkowym spotkaniem z Organiką Łódź w zespole z Bielska-Białej zostały rozwiane. Rywalki nie postawiły BKS-owi wielkich wymagań. Podopieczne trenera Igora Prielożnego w trzech partiach uporały się z przeciwnikiem. Szkoleniowiec podkreślił na konferencji prasowej, że jego zespół był taktycznie przygotowany do tego pojedynku. Kapitan Aluprofu Anna Barańska przekonuje, że ona i jej koleżanki zagrały swoją siatkówkę.
Paweł Sala
Paweł Sala

Igor Prielożny (trener BKS Aluprof Bielsko-Biała): Byliśmy naprawdę taktycznie przygotowani do tego meczu z Łodzią. Trochę się obawiałem tego początku spotkania, ale dziewczyny od początku zagrały bardzo skoncentrowane. Myślę, że pierwsze dwa sety, kiedy były akcje z naszej strony, był taki spektakl dla kibiców w telewizji. Było tam sporo sytuacji, kiedy wybroniliśmy sporo piłek w obronie. Tak więc nawiązując do tego można być zadowolonym.

Wiesław Popik (trener Organika Budowlani Łódź): Zespół z Bielska był zdecydowanym faworytem. Staraliśmy się nawiązać z nimi walkę, ale w dniu dzisiejszym nie byliśmy w stanie. Gratuluję zwycięstwa. My dostaliśmy lekcję. Będziemy się uczyć dalej grać.

Anna Barańska (kapitan BKS Aluprof Bielsko-Biała): Wydaje mi się, że Łódź to jest naprawdę waleczny zespół. Widać było rzeczywiście braki dwóch podstawowych zawodniczek. Zagraliśmy przede wszystkim swoją siatkówkę. To co umiemy najlepiej. Tak więc dzisiaj możemy się cieszyć ze zwycięstwa.

Małgorzata Niemczyk (kapitan Organika Budowlani Łódź): Bynajmniej myślę, że byłyśmy zbyt spokojne, aby nawiązać równą walkę w tych dwóch pierwszych setach. Dziewczyny z Bielska bardzo dobrze zagrały od strony taktycznej.

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (1):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×