Liga Narodów. Włochy - Polska. O której? Transmisja TV, stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / VolleyballWorld / Na zdjęciu: reprezentacja Polski
Materiały prasowe / VolleyballWorld / Na zdjęciu: reprezentacja Polski
zdjęcie autora artykułu

W sobotę, w półfinale siatkarskiej Ligi Narodów, Polki zagrają o finał z Włoszkami. Sprawdź, gdzie możesz obejrzeć to spotkanie w telewizji oraz w internecie.

W tym artykule dowiesz się o:

Liga Narodów. Włochy - Polska. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek

Podobnie jak w zeszłym roku, reprezentantki Polski awansowały do półfinałów Ligi Narodów. W zeszłym sezonie, w półfinale przegrały z drużyną Chin, ale w meczu o trzecie miejsce pokonały Amerykanki 3:2, zdobywając brązowy medal. Teraz Biało-Czerwone mogą pójść o krok dalej i zameldować się w wielkim finale.

Aby tak się stało, podopieczne Stefano Lavariniego muszą pokonać siatkarki z Włoch. I mogą to zrobić, o czym przekonały się podczas fazy zasadniczej Ligi Narodów. W jednym z turniejów pokonały Włoszki nie tracąc przy tym ani jednego seta.

Początek spotkania zaplanowany został na godz. 12:00. Transmisja dostępna będzie na kanałach Polsat i Polsat Sport 1.

Włochy - Polska w internecie. Stream online

Mecz Włochy - Polska zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Pilot WP, Polsat Box Go (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Początek meczu Włochy - Polska: 22.06.2024 (sobota), godz. 12:00. Transmisja TV: Polsat, Polsat Sport 1. Stream online: Pilot WP, Polsat Box Go (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

ZOBACZ WIDEO: Pod Siatką: "Złapał nas duży kryzys". Polki bez szans w starciu z Chinkami

Źródło artykułu: WP SportoweFakty