Liga Narodów. Brazylia - Polska. O której? Transmisja TV, stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / FIVB
Materiały prasowe / FIVB
zdjęcie autora artykułu

W meczu o brązowy medal siatkarskiej Ligi Narodów Polki zagrają z Brazylijkami. Sprawdź, gdzie możesz obejrzeć to spotkanie w telewizji oraz w internecie.

W tym artykule dowiesz się o:

Liga Narodów. Brazylia - Polska. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek

Reprezentantki Polski nie zdołały podjąć walki z siatkarkami z Włoch w półfinale Ligi Narodów i w sobotę przegrały 0:3. Na otarcie łez pozostała im rywalizacja o trzecie miejsce, ale tu poprzeczka również zawieszona jest wysoko. Biało-Czerwone zmierzą się z Brazylią.

W fazie zasadniczej Ligi Narodów Polki raz miały okazję rywalizować z Brazylią. I nie wspominają zbyt dobrze tego spotkania, bo poniosły porażkę 1:3. Dodajmy, że Brazylijki w sobotnim półfinale okazały się gorsze od Japonek.

Początek spotkania zaplanowany został na godz. 12:00. Transmisja dostępna będzie na kanale Polsat Sport 1.

Brazylia - Polska w internecie. Stream online

Mecz Brazylia - Polska zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Polsat Box Go (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Początek meczu Brazylia - Polska: 23.06.2024 (niedziela), godz. 12:00. Transmisja TV: Polsat Sport 1. Stream online: Polsat Box Go (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

ZOBACZ WIDEO: Pod Siatką: "Złapał nas duży kryzys". Polki bez szans w starciu z Chinkami

Źródło artykułu: WP SportoweFakty