Liga Narodów. Kuba - Polska. O której? Transmisja TV, stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / VolleyballWorld / Na zdjęciu: reprezentacja Polski
Materiały prasowe / VolleyballWorld / Na zdjęciu: reprezentacja Polski
zdjęcie autora artykułu

W kolejnym meczu siatkarskiej Ligi Narodów reprezentacja Polski zmierzy się z Kubą. Sprawdź, gdzie możesz obejrzeć to spotkanie w telewizji oraz w internecie.

W tym artykule dowiesz się o:

Liga Narodów. Kuba - Polska. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek

Reprezentacja Polski bardzo dobrze radzi sobie podczas turnieju Ligi Narodów w Słowenii. Biało-Czerwoni bez straty seta pokonali Włochy i Argentynę, w sobotę mieli więcej problemów z Serbią (wygrali 3:2), a na koniec czeka ich jeszcze starcie z Kubą.

Dla Kubańczyków to bardzo istotne spotkanie, bo zajmują dziewiąte miejsce w tabeli Ligi Narodów, a osiem drużyn weźmie udział w turnieju finałowym. Muszą więc zdobyć punkty w meczu z Polską, aby przeskoczyć ósmą aktualnie Argentynę.

Początek spotkania zaplanowany został na godz. 13:00. Transmisja dostępna będzie na kanałach TV 4 i Polsat Sport 2.

Kuba - Polska w internecie. Stream online, live

Mecz Kuba - Polska zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Polsat Box Go (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Początek meczu Kuba - Polska: 23.06.2024 (sobota), godz. 13:00. Transmisja TV: TV 4, Polsat Sport 2. Stream online: Polsat Box Go (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

ZOBACZ WIDEO: Pod Siatką: "Złapał nas duży kryzys". Polki bez szans w starciu z Chinkami

Źródło artykułu: WP SportoweFakty