Skandal w Sofii!

Przerwano mecz 1 rundy play-off Ligi Mistrzów pomiędzy CSKA Sofia a Resovią Rzeszów. Powodem przerwy jest duże zadymienie hali spowodowane przez odpalenie rac świetlnych.

Kinga Popiołek

Do zdarzenia doszło na początku trzeciej partii spotkania, w której gospodarze wyszli na prowadzenie 8:6. Poprzednie dwie partie przegrali.

Około 19.50 oba zespoły wróciły do hali i rozpoczęły ponowną rozgrzewkę. Zgodnie z regulacjami CEV, dopiero kiedy przez cztery godziny nie można rozegrać spotkania, może być podjęta decyzja o przesunięciu meczu na następny dzień lub walkowerze.

Po wznowieniu spotkania miejscowi wygrali seta trzeciego, ale w kolejnym lepsi byli już rzeszowianie, którzy tym samym zwyciężyli w całym spotkaniu 3:1.

Polub Siatkówkę na Facebooku
Komentarze (35)
  • Rolly Zgłoś komentarz
    myślałem ze polacy to najwięksi burdziarze, ale niestety, bułgarzy są gorsi, zobaczcie sobie burdy CSKA Sofia w nogę!
    • zihna Zgłoś komentarz
      do stery kibic ja mysle ze resovia jest na tyle mocnym zespolem ze moze smialo zagrac w final four i pewnie tak bedzie nie tylko dlatego ze miala
      Czytaj całość
      slabszych rywali, rozgrywajacy Redwitz nie jest gorszy od naszego Zagumnego a Oivannen Ignaczak czy Akhrem to tez swiatowa czolowka no wiec co im brakuje??? brawo SOVIA wreszcie jakas druzyna na podkarpaciu ktora prezentuje swiatowy poziom
      • jaazs Zgłoś komentarz
        Z racami troszkę przegieli. Ale przez reszte meczu pokazali piknikom z zaścianka co to jest doping, mimo że przegrywali. Tak w ogóle to gratki za zwycięztwo bo meczyk ładny ale prawdziwy
        test przyjdzie z Trentino.
        • stary kibic Zgłoś komentarz
          Oglądałem Trentino z Belgami i wcale nie jestem pewny w 100%, którzy będą bardziej "do ogrania" na mecze z Resovią.. :)) Oby..
          • bambus Zgłoś komentarz
            polsat na równi z kibicami bułgarskimi dno
            • aja Zgłoś komentarz
              Zgłaszam stanowczy PROTEST !!! przeciwko przerywaniu transmisji meczu siatkówki w lidze mistrzów CSKA Sofia- Resovia Jak mozna przerwac tak ważną transmisje dla tysiecy a moze nawet
              milionów kibiców!!!!! W zamian międzynarodowych rozgrywek pokazujecie marną Polską lige w szczypiorniaka... Jak tak mozna dodatkowym błedem jest emisja meczu włoskich kopaczy na polsat sport extra...przecież tam mozna było przenieśc ręczną albo w najgorszym wypadku siatkę...Kto tych makaroniarzy ogladac chce...a tu w takim momencie meczu siatkówki przerywacie PROTESTUJĘ i DOMAGAM się stanowczo wyjaśnień...oraz pociągnięcia do odpowiedzialnosci osób , które zdecydowały o przerwaniu meczu siatkówki Wasz abonent od kilku lat, który rozwaza mozliwość rozwiązania umowy !!!!
              • piokol Zgłoś komentarz
                popieram kan odpal sobie race w domu a potem napisz jakie były wrażenia!!!!!!!!!
                • czesio RZ-ÓW Zgłoś komentarz
                  ALELUJA .ale jaja polsat cuda nam wyczynia wstyd i chańba p . solorz tak się traktuje abonentów kórzy pana karmią b/k
                  • DaveLondon Zgłoś komentarz
                    Rowniez nie pochwalam takiego zachowania kibicow na meczu siatkowki a tym bardziej na zamknietej hali - widoczmosc odrazu spadla o 50%!!!! Zawodnicy wybici z rytmu, w sumie sam bylem
                    zszokowany!!! Kara dla klubu a raczej publicznosci powinna byc np: kolejna 2 lata mecze rozgrywane przy pustych trybunach chyba bylaby najlepsza nauczka!!!!
                    • agwe Zgłoś komentarz
                      Kan ty chyba jesteś chory na głowę myśląc że odpalanie rac na hali jest normalnym kibicowaniem! Skorzystaj z pomysłu kolegi i odpal race w domu.
                      • x-man Zgłoś komentarz
                        Kibice - ok, ale z ta racą trochę przesadzili. Kan IMHO ma dużo racji - ale w sumie i tak jest lepiej niż u naszych zachodnich sąsiadów ;-)
                        • ~k Zgłoś komentarz
                          stary kibic 100 % racji. a to co zrobił Polsat to granda. jakby nie mozna było ręcznej przerzucić na Polsat sport extra.Tym bardziej,że leciały tam wtedy jakieś powtórki z weekendu...
                          • confused Zgłoś komentarz
                            wszystko rozumiem: kibicowanie, śpiewy, ale wszystko ma swoje granice! przecież w tej hali w trzecim secie praktycznie nic nie było widać przez dym! a hala bez klimatyzacji...