CSKA Sofia puszczony z dymem (wynik)

Podopieczni Ljubomira Travicy nie dali się ani bułgarskim siatkarzom, ani bułgarskim kibicom, którzy zakłócili przebieg spotkania doprowadzając do półgodzinnej przerwy w rozgrywkach. Również technika nie sprzyjała zawodnikom - w hali dwukrotnie zgasły wszystkie światła. Mimo przeciwności zwycięsko z pojedynku wyszli rzeszowianie wygrywając 3:1.

Kinga Popiołek

PVC CSKA Sofia - Asseco Resovia Rzeszów 1:3 (19:25, 16:25, 25:22, 22:25)

CSKA: Iwanow, Todorow, Stefanow, Maiyo, Samunew, Aleksandrow, Pejew (libero) oraz Nikołow, Bonew, Manczew

Resovia: Redwitz, Grzyb, Wika, Oivanen, Kosok, Akhrem, Ignaczak (libero) oraz Perłowski, Papke, Gierczyński

Polub Siatkówkę na Facebooku
Komentarze (12)
  • danyrze Zgłoś komentarz
    Brawo reska jeszcze tylko wykonać trzy kroki o final four jest nasze
    • kibic Zgłoś komentarz
      Do smiesznych kibicow Asseco: masowo wypowiadajcie umowy Polsatowi. Niech caly Rzeszow wymowi. Tylko pytanie, gdzie wtedy bedziecie ogladac mecze swojego Asseco? Cala siatkarska Polska powinna
      Czytaj całość
      Polsatowi pomnik postawic za to jak promuja siatkowke! Cztery, czy czasami nawet piec bezposrednich transmisji z meczow jednej kolejki. Kto oprocz Polsatu by zrealizowal to w ten sposob? Na rynku polskim nikt!!!
      • rzeszowianin Zgłoś komentarz
        Dziękuje polsatowi za możliwość oglądnięcia sobie 4 seta, od 3 tygodni mam przygotowane wypowiedzenie umowy i właśnie ide zapodać je na drukarkę. Skoro nie szanujecie widza to nie
        liczyłbym na waszym miejscu na wiele. Konkurencja was wyprzedza pod kazdym wzgledem. Gratulacje dla Sovi za tydzień na Podpromiu to bedzie tylko formalność.
        • andrzejczubaj Zgłoś komentarz
          Zgadzam się.To nie do pomyślenia,żeby taki mecz przerwać.To jest skandal!!!Wini tego realizatorzy -do zwolnienia.
          • janek Zgłoś komentarz
            W tym całym polsacie pracują bułgarzy.Tamci też najpierw zrobią głupotę a póżniej pomyślą,że chyba żle.Wsteczne myslenie!!!!!
            • piokol Zgłoś komentarz
              Polsat przebiliście dzisiaj nawet TV Trwam; zagrywka w iście buraczanym stylu; dostosowaliście się do poziomu Bułgarów.
                To już nie pierwszy raz tak robią.Przecież już dwa razy zarwali transmisję Resovii bo przedłużył się jakiś inny mecz Jastrzębia
                • maras Zgłoś komentarz
                  Brawo SOvia...Dobrze tak cwaniczkom z Bulgarii.. Czekamy juz na Trentino
                  • aja Zgłoś komentarz
                    Polsat to barany..zerwe z nimi umowe..mogli przenieśc reczna na sport extra a w najgorszym wypadku siatke na extra a tam pokazują makaroniarzy Skandal !!! Ale dobrze ze Resovia wygrała
                    • seak Zgłoś komentarz
                      transmisja w polsacie sport była chwilowa co za barany w polsacie jak myslicie bo moim zdaniem to jest śmiech ważniejsza ręczna.mecz nie dokończony a oni dają na co innego poza tym