Wracamy do pełnej dyspozycji - komentarze po spotkaniu Impel Gwardia Wrocław - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

- Gdybyśmy pozwoliły rozhulać się miejscowym siatkarkom, mogłoby być różnie - stwierdziła po spotkaniu z Impel Gwardią Aleksandra Jagieło, kapitan Banku BPS Muszyna. Jej ekipa zainkasowała komplet punktów, wygrywając bez straty seta w stolicy Dolnego Śląska.

Miłosz Marek

Aleksandra Jagieło (kapitan Banku BPS): Cieszę się bardzo, że wygrałyśmy 3:0. Znając Gwardię, gdybyśmy pozwoliły rozhulać się miejscowym siatkarkom, mogłoby być różnie. Mieliśmy dowód u siebie, dopiero po pięciu setach zdołałyśmy wtedy wygrać. Dlatego cieszę się, że we Wrocławiu zagrałyśmy skutecznie.

Bogdan Serwiński (trener Banku BPS): Trochę nam się Mikołajki przesunęły z grudnia na styczeń. Porozdawaliśmy za dużo punktów, ale myślę, że teraz wracamy już do pełnej dyspozycji.

Olga Owczynnikowa (kapitan Imepl Gwardii): Wiadomo było przed spotkaniem kto jest w tym meczu faworytem. Starałyśmy się, ale rywal zagrał bardzo dobre zawody.

Rafał Błaszczyk (trener Impel Gwardii): Gratuluję zespołowi Muszynianki wygranej. Między innymi dzięki Oli Jagieło ten mecz wyglądał tak, jak wyglądał. Muszynianka zagrała bardzo skutecznie, a gdy aktualny mistrz Polski gra dobrze, trudno mu dotrzymać kroku. Dziś trudno było nam znaleźć jakiś słaby punkt Muszyny, to było zdecydowane i pewne zwycięstwo gości.