Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Sprawiłyśmy prezent łodziankom - komentarze po spotkaniu Impel Gwardia Wrocław - Organika Budowlani Łódź

Pełne trybuny i głośny doping na trybunach nie pomógł Gwardii Wrocław w odniesieniu pierwszego zwycięstwa w tym sezonie PlusLigi Kobiet. Podopieczne Rafała Błaszczyka uległy Budowlanym Łódź. Sam szkoleniowiec dolnośląskiej ekipy był zadowolony z postawy swoich siatkarek.
Miłosz Marek
Miłosz Marek

Rafał Błaszczyk (trener Impel Gwardii): Moim dziewczynom chciałem pogratulować woli walki i tego, że praktycznie do ostatniej piłki szukaliśmy swojej szansy. Nie udało się, trzeba ten mecz zamknąć i szukać tej szansy w kolejnym spotkaniu za tydzień w Bydgoszczy.

Monika Czypiruk (kapitan Impel Gwardii): Uważam, że mecz był dobry w naszym wykonaniu. Nie wiem czego zabrakło do zwycięstwa, ale woli walki na pewno nikt nam nie odbierze i tego, że pokazałyśmy dobrą siatkówkę. Niestety, na Mikołaja prezentu sobie nie zrobiłyśmy, za to otrzymały go łodzianki.

Wiesław Popik (trener Organiki Łódź): Przybyliśmy do Wrocławia po srogim laniu w Czechach w Lidze Mistrzyń wiedząc, że Impel Gwardia to bardzo waleczny zespół, dziewczyny Rafała bardzo dobrze grają w siatkówkę stąd mocno obawialiśmy się tego spotkania. W związku z tym chcieliśmy wyjść od początku meczu skoncentrowani, niestety nie udała nam się ta sztuka. Ten pierwszy set wygraliśmy bardzo szczęśliwie, w drugim dostaliśmy solidne lanie, ale chwała moim dziewczynom za to, że po takim laniu nie spuściły głów i walczyły do końca. Opłaciło się, wygraliśmy, może w nie najlepszym stylu, ale za rok nikt nie będzie pamiętał, jaki był styl, natomiast trzy punkty są po naszej stronie i z tego na pewno się cieszymy.

Joanna Mirek (kapitan Organiki Łódź): Nie grałyśmy tak, jak powinniśmy zagrać, dlatego się cieszę podwójnie, że mimo to potrafiłyśmy sobie poradzić i to do tego za trzy punkty. To dla nas bardzo cenne i ważne zwycięstwo. Wygrana poprawi również nasze morale po nieudanym wyjeździe do Czech.

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
gwardia.pl
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×