Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Siatkarki Impelu Wrocław rozpoczynają przygotowania do sezonu

Siatkarki Impelu Wrocław rozpoczynają przygotowania do nowego sezonu. Niebawem wrocławianki wyjeżdżają na pierwsze zgrupowanie, które... jak na razie owiane jest tajemnicą.
Artur Długosz
Artur Długosz

Pierwsze zajęcia zaplanowano już na 28 lipca. Dzień później siatkarki pojadą na czterodniowe zgrupowanie. Co ciekawe, całość owiana jest tajemnicą i nawet same zawodniczki nie wiedzą, dokąd pojadą. - Po raz pierwszy stosujemy taką formę rozpoczęcia przygotowań do sezonu dla tworzącego się zespołu. Wiele sobie obiecujemy po tej wyprawie. Więcej niestety nie mogę powiedzieć. Jestem przekonany, że w środę zawodniczki chętnie podzielą się z nami pierwszymi wrażeniami - powiedział prezes Impel Volleyball S.A., Jacek Grabowski.

Siatkarki Impelu Wrocław pełen cykl treningowy rozpoczną 2 sierpnia we Wrocławiu. 15 dni później zespół wyjedzie na trzynastodniowy obóz do Karpacza. - Na zgrupowania w Karkonosze, gdzie jest doskonały mikroklimat, jeździmy od lat. Na obozie będziemy pracowali nad motoryką i elementami siatkarskimi. W zespole jest wiele nowych twarzy, będzie to także okres na wzajemne poznanie się drużyny - skomentował plan obozu trener Rafał Błaszczyk.

Równie intensywnie zapowiada się wrzesień, który upłynie pod znakiem turniejów i meczy kontrolnych. Na początku miesiąca drużyna weźmie udział w turnieju w Belgii. Będzie to pierwszy sprawdzian przed nadchodzącym sezonem. Na kolejne dni miesiąca planowana jest organizacja szeregu gier kontrolnych oraz trzydniowy turniej towarzyski we Wrocławiu. Dodatkowo, od 24 września, zespół będzie przebywał na obozie w Twardogórze, który zakończy się turniejem Twardogóra Cup.

Pierwszy mecz ligowy wrocławianki rozegrają 6 października na własnym parkiecie. Przeciwnikiem Impelu będzie PTPS Piła.

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×