Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Skoki

Atomówki zdobyły pierwsze trofeum

Atomówki do Polski wracają z pucharem. Aktualne mistrzynie Polski wygrały swój pierwszy turniej pod wodzą nowego szkoleniowca, Jerzego Matlaka.

Anna Jawor
Anna Jawor

Siatkarki Atomu Trefla Sopot nie zwiodły w Rosji. Sopocianki zwyciężyły we wszystkich spotkaniach. Za każdym razem do pokonania rywala potrzebowały pięciu setów. Wyższość Atomówek musiały uznać zespoły Iller Bankasi Ankara, ukraińska Sewerodonczanka oraz ekipa gospodarzy z Tiumienia.

- Ostatni mecz turnieju okazał się najbardziej interesującym. I my, i drużyna z Tiumienia zaprezentowały dobrą siatkówkę. Każdy chciał bardzo wygrać. Cieszy mnie zarówno zwycięstwo w niedzielnym spotkaniu jak i w całym turnieju. Jestem bardzo zadowolony z ogromnej woli walki i bojowego ducha, jaki pokazały moje zawodniczki - powiedział po ostatnim meczu portalowi orlen-liga.pl trener Atomu, Jerzy Matlak.

Źródło: orlen-liga.pl.

Jeżeli chcesz być na bieżąco ze sportem, zapisz się na codzienną porcję najważniejszych newsów. Skorzystaj z naszego chatbota, klikając TUTAJ.

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
orlen-liga.pl
Komentarze (1)
  • panda Zgłoś komentarz
    Jakoś nie wydaje mi się, żeby wygranie tego turnieju zwiastowało złoty medal mistrzostw Polski dla Atomówek. Może jestem sceptycznie nastawiona do tego zespołu z powodu
    Czytaj całość
    zeszłosezonowych, finansowych przygód. Ale zobaczymy co pokażą na boisku.
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×