Czy uda się zaskoczyć kibiców? - zapowiedź meczu AZS Białystok - Impel Wrocław

Początek sezonu dla siatkarek AZS-u Białystok nie jest łaskawy. W sobotę mają szansę to zmienić w meczu z Impelem Wrocław.

Katarzyna Rozmysłowicz
Katarzyna Rozmysłowicz

Po trzech rozegranych kolejkach, siatkarki ze stolicy Podlasia nie odnotowały jeszcze żadnego zwycięstwa. Jak dotąd trafiały na trudne rywalki. Pierwszy mecz ligowy zagrały na wyjeździe z Bankiem BPS Muszynianką Fakro Muszyną. W drugiej kolejce przyszedł czas na spotkanie na własnym boisku z MKS-em Dąbrową Górniczą. Natomiast na ostatni mecz białostoczanki wybrały się na boisko BKS-u Aluprof Bielsko-Biała. Wszystkie te mecze zakończyły się wynikiem 0:3. Początek sezonu jest nieubłagany dla siatkarek AZS-u Białystok. Ponadto są one zespołem młodym i brakuje im jeszcze trochę doświadczenia.

W sobotę zawodniczki AZS-u Białystok, będą miały okazję zaprezentować swoje umiejętności w meczu 4. kolejki Orlen Ligi z siatkarkami Impelu Wrocław. Przyjezdna drużyna jak dotąd w meczach ligowych wygrała jedno spotkanie, które zostało rozegrane na własnym boisku z Budowlanymi Łódź, które zakończyło się wynikiem 3:2.

W środę białostoczanki rozegrały zwycięski mecz w Pucharze CEV z drużyną z Austrii SVS-em Post Schwechat, który zakończył się wynikiem 3:1. Jednak pomimo porażek drużyny AZS-u Białystok w meczach Orlen Ligi, siatkarki nie tracą nadziei przed sobotnim meczem i wierzą, że pozytywnie zaskoczą swoich kibiców. - Będzie dobrze, myślę że ten wygrany mecz pociągnie nas do dalszych zwycięstw - powiedziała libero Angelika Bulbak po rozegranym spotkaniu z reprezentantkami zespołu z Wiednia.

Czy siatkarkom AZS-u Białystok uda się osiągnąć pierwsze zwycięstwo w meczu ligowym i zaskoczą kibiców? Może jednak to drużyna Impelu Wrocław wygra drugi swój mecz w sezonie? Wszystko to rozstrzygnie się w sobotnim spotkaniu w Hali Sportowej SP nr 50 przy ul. Pułaskiego 96 w Białymstoku.

AZS Białystok - Impel Wrocław / sobota 27.10.2012 godz. 17.00

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×