Natalia Krawulska: Nie patrzmy na wiek Iriny

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Działacze PTPS Piła zaskoczyli siatkarską Polskę informacją o podpisaniu kontraktu z 48-letnią Iriną Archangielską. W meczu z Budowlanymi Łódź doświadczona rozgrywająca pokazała, że to trafiony wybór.

Irina Archangielska w drużynie PTPS Piła zastąpiła Marinę Katic. Na wiadomość o zakontraktowaniu przez klub z Wielkopolski 48-letnie rozgrywającej wielu kibiców reagowało ironicznym uśmiechem. Urodzona w Taszkiencie siatkarka udowodniła jednak, że w jej przypadku metryka nie ma znaczenia. - Nie patrzmy na wiek Iriny, bo on w jej przypadku nie ma znaczenia. W spotkaniu z Budowlanymi wytrzymała pięciosetówkę, a to mówi wszystko - powiedziała w rozmowie z Głosem Wielkopolski przyjmująca pilanek, Natalia Krawulska.

Wszystko wskazuje więc na to, że ściągnięta w roli ratownika była reprezentantka Polski na dłużej zadomowi się w wyjściowej szóstce PTPS-u Piła. - Druga rozgrywająca, Emilia Kajzer, ma ciężkie zadanie, bo jest młodą zawodniczką, ale jestem przekonana, że i ona jeszcze wiele razy będzie naszą bohaterką - przyznaje Krawulska.

Źródło: Głos Wielkopolski

Odbierając nagrodę Irina Archangielska nie kryła wzruszenia
Odbierając nagrodę Irina Archangielska nie kryła wzruszenia
Źródło artykułu: