KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Czy tym razem się uda? - zapowiedź meczu AZS Metal-Fach Białystok - Budowlani Łódź

Ten sezon dla siatkarek białostockiej drużyny nie jest łaskawy. Teraz nadszedł czas na potyczkę z zawodniczkami z Łodzi.
Katarzyna Rozmysłowicz
Katarzyna Rozmysłowicz

Runda zasadnicza zbliża się powoli ku końcowi. W 16. kolejce Orlen Ligi do stolicy Podlasia tym razem zawitają siatkarki Budowlanych Łódź. Ten sezon dla zawodniczek AZS-u Metal-Fach Białystok zapewne nie jest udany. Obecnie zajmują dziesiąte miejsce w tabeli Orlen Ligi. Natomiast ich rywalki znajdują się nieco wyżej, bo na szóstej pozycji. Jednak mają aż sześć punktów straty do zawodniczek PTPS-u Piła.

Zasadą jest, że najlepiej gra się na własnym boisku. Jednak białostoczanki odbiegają trochę od tej reguły. Na swoim koncie mają wygrany mecz, ale na wyjeździe. W sobotę Akademiczki będą miały okazję zaprezentować swoje umiejętności, a ponadto udowodnić swoim kibicom, że mogą wygrywać i to u siebie. Pomimo porażek, którymi zazwyczaj kończą się mecze drużyny ze stolicy Podlasia, można zaobserwować postępy w ich grze. - Z przyjęciem zagrywki trochę się poprawiłam - stwierdziła siatkarka białostockiej drużyny Angelika Bulbak po potyczce 14. kolejki z PTPS-em Piła. Zapewne drużyna z Łodzi tak łatwo nie odpuści. Wygranych spotkań maja więcej. Dokładnie jest ich siedem, jednak z czego dwa na meczach wyjazdowych.

Ostatnia potyczka tych drużyn miała miejsce w drugiej połowie listopada. Spotkanie zakończyło się tie-breakiem. Jednak od tamtej pory skład drużyny Akademiczek się nieco zmienił.

Czy siatkarki AZS-u Metal-Fach Białystok pokonają Budowlanych Łódź, a tym samym osiągną swoje pierwsze zwycięstwo w spotkaniu ligowym na własnym boisku i podtrzymają zasadę, że najlepiej gra się u siebie? Tego dowiemy się w sobotnim spotkaniu, które będzie miało miejsce w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 50 przy ul. Pułaskiego 96 w Białymstoku.

AZS Metal-Fach Białystok - Budowlani Łódź / sobota 26.01.2013, godz. 16:00

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×