Pilarz odwrócił losy tego spotkania - komentarze po meczu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel

Po dwóch partiach spotkania ZAKSY z Jastrzębskim Węglem nikt nie spodziewał się, że kędzierzynianie są jeszcze w stanie odbudować swoją grę. Gospodarze pokazali jednak ducha walki i zwyciężyli.

Natalia Skorecka

Paweł Zagumny (kapitan ZAKSY Kędzierzyn-Koźle): To dla nas szczęśliwy wieczór. Cieszymy się, że udało nam się wyciągnąć mecz ze stanu 0:2. Rozpoczęliśmy ten pojedynek bardzo słabo. Na szczęście dla nas później z seta na set graliśmy coraz lepiej. W piątej partii już całkowicie panowaliśmy na parkiecie. Warto podkreślić świetną zmianę Grzegorza Pilarza, który w zasadzie odwrócił losy tego spotkania.

Daniel Castellani (szkoleniowiec ZAKSY Kędzierzyn-Koźle): Chciałbym pogratulować swojej drużynie, ponieważ po raz kolejny mnie zaskoczyła. Pierwsze dwa sety graliśmy bardzo spięci. Na szczęście później ten stres nas puścił i zaczęliśmy grać swoje.

Przedstawiciele Jastrzębskiego Węgla nie pojawili się na pomeczowej konferencji.