KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Nieoczekiwana zmiana rozgrywającej w Tauronie MKS!

Władze dąbrowskiego klubu skompletowały skład na kolejny sezon, w którym nie brakuje zmian. Doszło do kolejnej roszady, zrezygnowano bowiem z jednej z nowych rozgrywających.
Olga Krzysztofik
Olga Krzysztofik

Prezes Robert Koćma zdradzał, że do drużyny może dołączyć jeszcze jedna siatkarka, ale chyba nikt nie spodziewał się takiego kroku klubu. Jak podała oficjalna strona zespołu w Tauronie MKS Dąbrowa Górnicza doszło do zmiany na pozycji rozgrywającej.

W czerwcu dąbrowski klub podał, że nowymi rozgrywającymi będą Marina Katić oraz Marta Wójcik. Jednak na tej pozycji będą występować Katić oraz Anna Kaczmar.

- Zakończyliśmy już rekrutację do naszego zespołu. Mamy dwanaście zawodniczek, ale z przyczyn obiektywnych nastąpiła jedna zmiana w składzie na pozycji rozgrywającej. Musieliśmy znaleźć kogoś innego w miejsce Wójcik. Bardzo nam zależało, aby pozyskać siatkarkę z polskim paszportem, gdyż w składzie mamy już cztery zagraniczne zawodniczki. Kolejna zawodniczka z zagranicy mogłaby spowodować pewne utrudnienia w zagraniach taktycznych zespołu. Udało nam się porozumieć z Anną Kaczmar i to ona będzie nową rozgrywającą Tauronu MKS - wyjaśnił przyczyny zawirowań w drużynie dyrektor sportowy, Robert Karlik.
W składzie Tauronu MKS Anna Kaczmar zajęła miejsce Marty Wójcik W składzie Tauronu MKS Anna Kaczmar zajęła miejsce Marty Wójcik
Anna Kaczmar jest wychowanką BKS-u Aluprof Bielsko-Biała, w swojej karierze występowała w takich klubach, jak: BKS, PLKS Pszczyna, PTPS Piła czy chociażby Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna. Ostatni sezon spędziła w Muszyniance, w której barwach wygrała Puchar CEV.

Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz nowy profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
mks.dabrowa.pl / inf. własna
Komentarze (2)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×