WGP: USA - Polska na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Jacek Pawłowski
3:0 (25:22, 25:23, 25:16) Koniec meczu. Polki po dobrych dwóch setach w trzecim kompletnie zawiodły.
Skomentuj 0
Jutro o godz. 17:30 zapraszamy na relację na żywo ze spotkania Polska - Rosja
Skomentuj 0
2:0 (25:22, 25:23, 23:16) Ustrzelona zagrywką Karolina Różycka. Losy meczu wydają się być przesądzone
Skomentuj 0
2:0 (25:22, 25:23, 21:16) Polki ambitnie walczą, jednak Amerykanki wyraźnie są na fali.
Skomentuj 0
2:0 (25:22, 25:23, 20:16)Karolina Różycka zatrzymana przez potrójny blok
Skomentuj 0
2:0 (25:22, 25:23, 17:14) Agnieszka Kąkolewska akcentuje powrót na boisko skutecznym atakiem ze środka
Skomentuj 0
  • 2:0 (25:22, 25:23, 16:12) Alisha Glass nie do powstrzymania dla polskiego bloku. Druga przerwa techniczna.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:22, 25:23, 14:11) Przerwa dla Piotra Makowskiego, która stara się zmobilizować swój zespół do bardziej dokładnej gry
    Skomentuj 0
    2:0 (25:22, 25:23, 13:11) Joanna Wołosz zmienia Milenę Radecką
    Skomentuj 0
    2:0 (25:22, 25:23, 11:11) Karolina Różycka z szóstej strefy, jednak arbitrzy pokazują aut. Szkoda, że nie ma wideoweryfikacji...
    Skomentuj 0
    2:0 (25:22, 25:23, 9:11) Dwukrotnie w aut atakują Amerykanki. Karch Kiraly prosi o przerwę
    Skomentuj 0
    2:0 (25:22, 25:23, 9:9) Monika Martałek skutecznie z prawego skrzydła
    Skomentuj 0
    2:0 (25:22, 25:23, 8:8) Polki odrabiają straty!
    Skomentuj 0
    2:0 (25:22, 25:23, 8:6) Alisha Glass atakuje w trzeci metr. Pierwsza przerwa techniczna przy prowadzeniu Amerykanek
    Skomentuj 0
    2:0 (25:22, 25:23, 6:3) Myli się w przyjęciu Katarzyna Skowrońska-Dolata. Czas dla Piotra Makowskiego
    Skomentuj 0
    2:0 (25:22, 25:23, 4:2) Początek trzeciego seta niestety dla naszych rywalek
    Skomentuj 0
    W polskim zespole od początku trzeciego seta na boisku obecna jest Katarzyna Konieczna
    Skomentuj 0
    2:0 (25:22, 25:23, 0:1) Amerykanka zaskoczona brakiem polskiego bloku atakuje w siatkę
    Skomentuj 0
    Katarzyna Skowrońska-Dolata 11 punktów i Zuzanna Efimienko 10 to najlepiej punktujące zawodniczki w polskim zespole. W obozie rywalek błyszczą Kimberly Hill i Kelly Murphy po 10 oczek.
    Skomentuj 0
    W oczekiwaniu na kolejnego seta, sympatyków siatkówki zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie możecie wyrazić swoją opinię na temat gry biało-czerwonych. Jeżeli jeszcze nie zdążyliście polubić naszego profilu, koniecznie zróbcie to już teraz. Mamy coś także dla fanów Twittera. Tam również jesteśmy obecni!
    Skomentuj 0
    2:0 (25:22, 25:23) Niestety sprawdziło się powiedzenie "do trzech razy sztuka". Tym razem Kelly Murphy się nie pomyliła i Amerykanki po raz drugi cieszą się z wygranej partii.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:22, 24:22) Dwukrotnie w ataku myli się Kelly Murphy!
    Skomentuj 0
    1:0 (25:22, 24:21) Karolina Różycka ustrzelona zagrywką
    Skomentuj 0
    1:0 (25:22, 23:21) Nerwy udzielają się polskim siatkarkom. Przerwa na żądanie Piotra Makowskiego
    Skomentuj 0
    1:0 (25:22, 21:21) Katarzyna Skowrońska-Dolata punktuje mimo pojedynczego bloku
    Skomentuj 0
    1:0 (25:22, 20:20) Alisha Glass zagrywa w siatkę
    Skomentuj 0
    Podwójna zmiana w polskim zespole. Na boisku pojawiają się Joanna Wołosz i Katarzyna Konieczna
    Skomentuj 0
    1:0 (25:22, 19:19) Kosa obija ręce rywalek
    Skomentuj 0
    1:0 (25:22, 18:18) Karolina Różycka popisuje się skutecznym blokiem!
    Skomentuj 0
    1:0 (25:22, 18:16) Lauren Paolini radzi sobie z pojedynczym blokiem Polek
    Skomentuj 0
    1:0 (25:22, 17:16) Zagrywa Katarzyna Skowrońska-Dolata, która od początku meczu bezlitośnie bombarduje rywalki
    Skomentuj 0
    1:0 (25:22, 17:15) Rywalki zaczęły "czytać" grę naszego zespołu przez co mamy problemy ze skutecznym kończeniem akcji
    Skomentuj 0
    1:0 (25:22, 16:14) Zablokowana Katarzyna Skowrońska-Dolata przez Kelly Murphy
    Skomentuj 0
    1:0 (25:22, 15:14) Efektowna akcja duetu Milena Radecka - Monika Martałek
    Skomentuj 0
    1:0 (25:22, 14:13) Amerykanki odzyskują prowadzenie po błędzie w przyjęciu Pauliny Maj
    Skomentuj 0
    1:0 (25:22, 12:12) Podwójny blok powstrzymuje Katarzynę Skowrońską-Dolatę
    Skomentuj 0
    1:0 (25:22, 10:12) W trudnej sytuacji radzi sobie Monika Martałek, punktuje Karolina Różycka i odzyskujemy prowadzenie
    Skomentuj 0
    1:0 (25:22, 10:10) Nieporozumienie w szeregach Polek. Czas dla Piotra Makowskiego
    Skomentuj 0
    1:0 (25:22, 4:8) Katarzyna Skowrońska-Dolata punktuje z zagrywki!
    Skomentuj 0
    1:0 (25:22, 4:7) Amerykanki odbijają się od polskiego bloku, który w chwili obecnej prezentuje się znakomicie!
    Skomentuj 0
    1:0 (25:22, 4:6) Katarzyna Skowrońska-Dolata gnębi rywalki zagrywką. Wykorzystują to nasze siatkarki
    Skomentuj 0
    1:0 (25:22, 4:4) Joanna Kaczor z trudnej piłki skutecznie kończy atak
    Skomentuj 0
    1:0 (25:22, 1:3) Amerykanki mylą się w ataku. Wcześniej arbitrzy nie zauważają przejścia linii 3. metra w wykonaniu Polek. To nas jednak nie specjalnie martwi
    Skomentuj 0
    Jedna zmiana w składzie reprezentacji Polski: Monika Martałek zmienia Agnieszkę Kąkolewską
    Skomentuj 0
    1:0 (25:22, 0:1) Kapitalna obrona Pauliny Maj i nareszcie skuteczna kontra Joanny Kaczor
    Skomentuj 0
    1:0 (25:22, 0:0) Rozpoczynamy drugą odsłonę meczu
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    1:0 (25:22) Niestety, po krótkiej przerwie zagrywka Katarzyny Skowrońskiej nie była już tak skuteczna. Wykorzystały to rywalki kończąc pierwszego seta
    Skomentuj 0
    0:0 (24:22) Karch Kiraly prosi o przerwę
    Skomentuj 0
    0:0 (24:22) Cała nadzieja Polek w zagrywce Katarzyny Skowrońskiej-Dolaty
    Skomentuj 0
    0:0 (23:19) Znakomicie w obronie spisuje się Paulina Maj niestety nieskuteczność Polek na kontrze po raz kolejny zostaje ukarana
    Skomentuj 0
    0:0 (21:19) Punktuje Joanna Kaczor
    Skomentuj 0
    0:0 (21:18) Amerykanki zdobywają trzy punkty z rzędu. Sytuacja Polek powoli robi się nieciekawa w zwiazku z czym po raz drugi w tym secie o przerwę prosi Piotr Makowski
    Skomentuj 0
    0:0 (18:18) Na boisku pojawia się Ewelina Sieczka, która zmienia w polu zagrywki Zuzannę Efimienko
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    0:0 (18:17) Myli się w przyjęciu Paulina Maj i rywalki odzyskują prowadzenie
    Skomentuj 0
    0:0 (16:16) Milena Radecka wystawia za plecy do Zuzanny Efimienko, która skutecznie kończy atak
    Skomentuj 0
    0:0 (16:15) Zablokowany atak Karoliny Różyckiej. Druga przerwa techniczna
    Skomentuj 0
    0:0 (15:14) Dwukrotnie nie kończymy kontrataku, wykorzystują to Amerykanki
    Skomentuj 0
    0:0 (13:13) Czas dla trenera Amerykanek. Rywalki nie radzą sobie z przyjęciem zagrywki  Katarzyny Skowrońskiej-Dolaty
    Skomentuj 0
    0:0 (13:13) Skutecznie Karolina Różycka, Amerykanki mylą się w ataku i mamy remis
    Skomentuj 0
    0:0 (13:11) Kolejny skuteczny atak "Skowronka"
    Skomentuj 0
    0:0 (12:10) Katarzyna Skowrońska-Dolata skutecznie mimo podwójnego bloku
    Skomentuj 0
    0:0 (12:9) Od dłuższego czasu utrzymuje się kilkupunktowa przewaga Amerykanek
    Skomentuj 0
    Reprezentacja Polski ma spore problemy z przyjęciem zagrywki i wyprowadzaniem skutecznych kontr.
    Skomentuj 0
    0:0 (8:6) Alisha Glass kiwa nad polskim blokiem. Pierwsza przerwa techniczna przy prowadzeniu wicemistrzyń olimpijskich
    Skomentuj 0
    0:0 (7:5) Strata biało-czerwonych rośnie po zepsutej zagrywce Agnieszki Kąkolewskiej i ataku w antenkę Joanny Kaczor
    Skomentuj 0
    0:0 (5:5) Błędy własne po stronie Amerykanek pozwalają nam utrzymać kontakt z rywalkami
    Skomentuj 0
    0:0 (4:3) Trzykrotnie dobrze w obronie spisała się Paulina Maj, niestety Polki na kontrze nieskuteczne. Amerykanki kończą atak w czwartym podejściu
    Skomentuj 0
    0:0 (3:3) Amerykanki popełniają trzy kolejne błędy i odrabiamy straty
    Skomentuj 0
    0:0 (2:0) Pierwsze akcje dla Amerykanek, które dwukrotnie skutecznie zapunktowały z lewego skrzydła
    Skomentuj 0
    Wyjściowa szóstka reprezentacji Polski: Różycka, Kaczor, Efimienko, Radecka, Kąkolewska , Skowrońska-Dolata, Maj (libero)
    Skomentuj 0
    Wyjściowa szóstka reprezentacji USA: A. Glass, Gibbemeyer, Hildebrand, Fawcett, Hill, Paolini, Miyashiro (libero)
    Skomentuj 0
    Na parkiecie hali w Campinas trwa odgrywanie hymnów narodowych obu ekip.
    Skomentuj 1
    Do rozpoczęcia spotkania pozostało już tylko kilka minut, czas więc najwyższy na zapowiedź spotkania Polska - USA!
    Skomentuj 0
    Bez kilku gwiazd do Brazylii udała się także reprezentacja Polski w której zabrakło m.in. Anny Werblińskiej i Agnieszki Bednarek-Kaszy. Trener Piotr Makowski w ich miejsce zdecydował się powołać inne, równie utalentowane zawodniczki.
    Skomentuj 0
    Trener Karch Kiraly na turniej w Campinas nie zdecydował się zabrać srebrnej medalistki igrzysk olimpijskich z Londynu - Cortney Thompson. W składzie nie zabrakło natomiast innej amerykańskiej siatkarki, dobrze znanej kibicom Orlen Ligi - Rachael Adams. Zobaczcie kogo jeszcze możemy zobaczyć na parkiecie w starciu z Polkami.
    Skomentuj 0
    W starciu z Brazylią, Piotr Makowski zdecydował się na eksperymentalne ustawienie. W roli przyjmującej wystąpiła Katarzyna Skowrońska-Dolata. Jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę, bowiem "Skowronek" była najlepiej przyjmującą zawodniczką w naszym zespole.
    Skomentuj 0
    W zakończonym przed chwilą meczu, Brazylia pokonała Rosję 3:2. Niebawem na łamach naszego portalu dostępna będzie relacja z tego spotkania.
    Skomentuj 1
    • Król JuIian Zgłoś komentarz
      Dobrze, że było 5 setów, Polki miały czas, żeby sobie jeszczę kawę walnąć przed meczem. Może to im pomoże? :D
      W oczekiwaniu na drugie spotkanie, sympatyków siatkówki zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie możecie wyrazić swoją opinię na temat gry biało-czerwonych. Jeżeli jeszcze nie zdążyliście polubić naszego profilu, koniecznie zróbcie to już teraz. Mamy coś także dla fanów Twittera. Tam również jesteśmy obecni!
      Skomentuj 0
      Piotr Makowski i Katarzyna Skowrońska-Dolata z dużą wyrozumiałością wypowiadali się na temat gry zespołu w starciu z ekipą Canarinhes. Czy redaktorzy portalu SportoweFakty.pl byli równie łagodni dla siatkarek reprezentacji Polski? Przekonajcie się sami.
      Skomentuj 0
      Wszystko wskazuje na to, że mecz reprezentacji Polski z USA nieco się opóźni, bowiem w trwającym obecnie spotkaniu Brazylia - Rosja mamy remis 2:2. Do wyłonienia zwycięzcy konieczny więc będzie tiebreak.
      Skomentuj 0
      - To był nasz pierwszy mecz od dawna. Mamy nowy zespół który musi jeszcze wiele poprawić w swojej grze, zwłaszcza obronnej. To trudne, bo dopiero co zaczęłyśmy razem pracować - powiedziała po zakończeniu spotkania Katarzyna Skowrońska-Dolata. Zobaczcie, co mieli do powiedzenia po zakończeniu spotkania pozostali uczestnicy meczu Polska-Brazylia.
      Skomentuj 0
      W oczekiwaniu na drugie spotkanie, sympatykow siatkówki zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie możecie wyrazić swoją opinię na temat gry biało-czerwonych. Jeżeli jeszcze nie zdążyliście polubić naszego profilu, koniecznie zróbcie to już teraz. Mamy coś także dla fanów Twittera. Tam również jesteśmy obecni!
      Skomentuj 0
      Reprezentacja Polski od porażki rozpoczęła rywalizację na turnieju w brazylijskim Campinas. Podopieczne Piotra Makowskiego w starciu z gospodyniami okazały się bezradne, wygrywajac tylko jednego seta. W oczekiwaniu na drugi mecz naszych reprezentantek, zapraszamy na relację z rozegranego dziś w nocy meczu.