KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Wyniki PlusLigi Kobiet

Łukasz Płócienniczak
Łukasz Płócienniczak

1. kolejka
AZS Białystok - Atom Trefl Sopot 0:3 (15:25, 24:26, 25:27)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - KS Pałac Bydgoszcz 3:2 (25:23, 21:25, 25:20, 13:25, 15:9)
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Stal Mielec 3:1(25:18, 25:27, 28:26, 25:21)
PTPS Piła - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 3:1 (25:19, 18:25, 25:23, 25:20)
Impel Gwardia Wrocław - Budowlani Łódź 3:0 (25:20, 25:11, 25:15)

2. kolejka
AZS Białystok - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:2 (25:20, 21:25, 20:25, 25:15, 20:18)
PTPS Piła - Organika Budowlani Łódź 2:3 (25:14, 25:11, 23:25, 15:25, 6:15)
Stal Mielec - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (13:25, 24:26, 25:22, 23:25)
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - Atom Trefl Sopot 3:0 (25:21, 25:23, 25:21)
KS Pałac Bydgoszcz - Impel Gwardia Wrocław 3:0 (25:15, 25:18, 25:15)

3. kolejka
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - AZS Białystok 3:0 (25:17, 26:24, 25:23)
Atom Trefl Sopot - PTPS Piła 3:0 (25:12, 25:19, 25:21)
Impel Gwardia Wrocław - KPSK Stal Mielec 3:2 (25:15, 21:25, 27:29, 25:23, 18:16)
Organika Budowlani Łódź - KS Pałac Bydgoszcz 2:3 (21:25, 19:25, 25:23, 25:14, 14:16)
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Bank BPS Muszynianka Fakro 1:3 (15:25, 25:20, 16:25, 19:25)

4. kolejka
Bank BPS Muszynianka Fakro - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (25:23, 15:25, 25:15, 23:25, 13:15)
AZS Białystok - Impel Gwardia Wrocław 3:2 (23:25, 22:25, 25:17, 25:23, 19:17)
PTPS Piła - KS Pałac Bydgoszcz 3:2 (13:25, 25:14, 25:19, 22:25, 15:13)
Atom Trefl Sopot - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (16:25, 25:20, 25:19, 25:16)
Stal Mielec - Organika Budowlani Łódź 2:3 (25:23, 25:18, 25:27, 18:25, 11:15)

5. kolejka
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - Impel Gwardia Wrocław 3:0 (25:17, 25:14, 25:21)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Atom Trefl Sopot 1:3 (25:23, 18:25, 22:25, 19:25)
BKS Aluprof Bielsko-Biała - PTPS Piła 3:2 (26:24, 24:26, 12:25, 25:16, 15:12)
KS Pałac Bydgoszcz - KPSK Stal Mielec 0:3 (22:25, 15:25, 21:25)
Organika Budowlani Łódź - AZS Białystok 3:1 (25:17, 25:21, 23:25, 25:15)

6. kolejka
AZS Białystok - Pałac Bydgoszcz 0:3 (21:25, 13:25, 20:25)
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - Organika Budowlani Łódź 3:0 (25:21, 25:13, 25:20)
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:23, 16:25, 25:22, 25:18)
PTPS Piła - Stal Mielec 3:0 (25:17, 25:22, 25:11)
Atom Trefl Sopot - Impel Gwardia Wrocław 3:0 (25:19, 25:13, 25:20)

7. kolejka
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - PTPS Piła 3:0 (25:16, 25:13, 25:10)
KS Pałac Bydgoszcz - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 2:3 (20:25, 25:16, 25:18, 15:25, 11:15)
Budowlani Łódź - Atom Trefl Sopot 1:3 (18:25, 19:25, 27:25, 17:25)
Impel Gwardia Wrocław - BKS Aluprof Bielsko-Biała 2:3 (15:25, 19:25, 25:17, 25:23, 13:15)
Stal Mielec - AZS Białystok 3:2 (24:26, 25:23, 25:22, 11:25, 15:8)

8. kolejka
PTPS Piła - AZS Białystok 2:3 (25:13, 14:25, 25:14, 22:25, 11:15)
Pałac Bydgoszcz - Atom Trefl Sopot 0:3 (16:25, 23:25, 18:25)
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - Stal Mielec 3:0 (25:15, 25:13, 25:20)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Impel Gwardia Wrocław 3:1 (21:25, 25:15, 25:10, 25:17)
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Organika Budowlani Łódź 3:1 (25:18, 28:30, 26:24, 25:17)

9. kolejka
Impel Gwardia Wrocław - PTPS Piła 3:1 (19:25, 25:23. 25:8, 26:24)
Atom Trefl Sopot - Stal Mielec 3:1 (15:25, 25:14, 25:15, 25:15)
AZS Białystok - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 0:3 (22:25, 14:25, 19:25)
Organika Budowlani Łódź - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:20, 18:25, 11:25, 22:25)
BKS Aluprof Bielsko-Biała - KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:23, 20:25, 25:21, 25:20)

10. kolejka
Pałac Bydgoszcz - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (14:25, 21:25, 25:23, 18:25)
KPSK Stal Mielec - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (16:25, 25:22, 18:25, 21:25)
Atom Trefl Sopot - AZS Białystok 3:2 (21:25, 22:25, 25:5, 25:22, 15:13)
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - PTPS Piła 3:0 (25:22, 25:18, 25:14)
Budowlani Łódź - Impel Gwardia Wrocław 3:0 (26:24, 25:18, 25:20)

11. kolejka
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Stal Mielec 1:3 (25:19, 20:25, 21:25, 21:25)
Organika Budowlani Łódź - PTPS Piła 3:0 (25:13, 25:17, 26:24)
BKS Aluprof Bielsko-Biała - AZS Białystok 3:1 (25:18, 25:19, 16:25, 25:15)
Atom Trefl Sopot - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 1:3 (17:25, 25:16, 13:25, 22:25)
Impel Gwardia Wrocław - KS Pałac Bydgoszcz 1:3 (25:16, 21:25, 21:25, 23:25)

12. kolejka
Bank BPS Fakro Muszynianka Muszyna - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (27:25, 25:21, 26:24)
PTPS Piła - Atom Trefl Sopot 0:3 (23:25, 15:25, 14:25)
KPSK Stal Mielec - Impel Gwardia Wrocław 0:3 (22:25, 22:25, 13:25)
AZS Białystok - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (18:25, 21:25, 21:25)
KS Pałac Bydgoszcz - Budowlani Łódź 3:2 (21:25, 17:25, 25:23, 25:19, 15:11)

13. kolejka
Organika Budowlani Łódź - Stal Mielec 3:0 (25:18, 25:15, 25:16)
Pałac Bydgoszcz - PTPS Piła 3:0 (25:16, 25:20, 25:21)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 3:0 (25:18, 25:20, 25:19)
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Atom Trefl Sopot 3:0 (26:24, 25:20, 25:22)
Impel Gwardia Wrocław - AZS Białystok 3:0 (25:20, 25:17, 25:18)

14. kolejka
Impel Gwardia Wrocław - Bank BPS Muszynianka Fakro 0:3 (13:25, 25:27, 21:25)
PTPS Piła - BKS Aluprof Bielsko-Biała 2:3 (26:28, 25:19, 18:25, 25:15, 12:15)
AZS Białystok - Organika Budowlani Łódź 3:0 (25:13, 25:16, 25:20)
Atom Trefl Sopot - MKS Tauron Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:15, 25:18, 25:21)

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (2)
  • slawek-80 Zgłoś komentarz
    Dąbrowie wyszedł jeden mecz z Muszyną i tyle. Nikt nie wziął pod uwagę że pozostałe zwycięstwa były z drużynami z dołu tabeli. Więc nie ma co szukać sensacji. Dąbrowę stać na
    Czytaj całość
    awans do czwórki, ale na więcej jak 4, w porywach 3 miejsce nie mają chyba co liczyć.
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×