Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

MHJW: Nie pokazaliśmy nawet pięciu procent naszych możliwości - komentarze po meczu Rosja - Holandia

- Dzisiejszym zadaniem było wypróbowanie drugiego składu. Uważam, że nie wywiązaliśmy się z naszego zadania - powiedział po sensacyjnej porażce z Pomarańczowymi Andriej Woronkow
Wiktor Gumiński
Wiktor Gumiński

Aleksiej Werbow (libero reprezentacji Rosji): Przede wszystkim gratuluję Holendrom zwycięstwa. Dzisiaj byli od nas o niebo lepsi. Nie pokazaliśmy nawet pięciu procent tego, na co nas stać. Holandia wygrała dzisiaj przede wszystkim dobrą zagrywką oraz przyjęciem. Teraz czeka nas przygotowanie do jutrzejszego meczu. Przyjechaliśmy tutaj z myślą wygrania każdego spotkania i to był nasz cel.

Andriej Woronkow (trener reprezentacji Rosji): Dzisiejszym zadaniem było wypróbowanie drugiego składu. W szóstce pojawili się zarówno mistrzowie olimpijscy, jak i, można powiedzieć, debiutanci. Uważam, że nie wywiązaliśmy się z naszego zadania. Holandia postawiła dzisiaj na ryzyko, a największy problem sprawiła nam swoim dobrym przyjęciem.

Rob Bontje (kapitan reprezentacji Holandii): Po pierwsze, cieszymy się z pokonania mistrzów olimpijskich. Od samego początku wywarliśmy na Rosjanach dużą presję. Przez całe spotkanie dobrze serwowaliśmy, dzięki czemu ich pierwsza akcja nie funkcjonowała tak dobrze jak w piątek. Myślimy już o jutrzejszym meczu, który jest dla nas bardzo ważny. Musimy udowodnić, że dzisiejsza wygrana nie była przypadkowa. Chcemy kontynuować naszą dobrą grę.

Edwin Benne (trener reprezentacji Holandii): Już wczoraj pokazaliśmy momentami dobrą siatkówkę, lecz nie potrafiliśmy utrzymać tego poziomu. Wspominałem już, że do gry po dwumiesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją powrócił mój podstawowy rozgrywający, który pokazał się dzisiaj z bardzo korzystnej strony. Jestem zadowolony, że potrafiliśmy walczyć z Rosjanami na równi w ataku i kontrataku.

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×