Relację prowadzą : autor:
Wiktor Gumiński
autor:
Tomasz Rosiński
Francja - Słowacja 3:0 (25:20, 35:33, 28:26) Koniec meczu! Ostatnią akcję wykonał nikt inny jak Nemec, który został zatrzymany blokiem na lewym skrzydle. Tak więc pierwszy mecz w grupie A już za nami. Teraz czekamy na drugie starcie z udziałem biało-czerwonych. Polacy rozpoczynają swój bój z Turcją za około 80 minut. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z tego spotkania!
Skomentuj 0
Oczywiście nie w grupie A, a w grupie B. Za pomyłkę gorąco przepraszamy.
Skomentuj 0
(25:20, 35:33, 27:26) Który to już serwis zepsuty przez Masnego?
Skomentuj 0
(25:20, 35:33, 26:25) Nemec zablokowany, lecz tym razem miał bardzo trudną sytuację, atakując z okolic piątego metra.
Skomentuj 0
(25:20, 35:33, 24:25) Jak trwoga, to do Nemca?! Wygląda na to, że jednak tak. Setbol dla Słowacji.
Skomentuj 0
(25:20, 35:33, 24:24) Przy piłce meczowej dla Francuzów Nemec wreszcie skutecznie zaatakował.
Skomentuj 0
  • (25:20, 35:33, 23:23) Arcyważny pojedynczy blok Masnego na Lyneelu.
    Skomentuj 0
    (25:20, 35:33, 23:22) Nemec myli się, myli i jeszcze raz popełnia błędy. Jego kolejny atak ląduje daleko poza linią końcową.
    Skomentuj 0
    (25:20, 35:33, 21:22) Kolejna zesputa zagrywka Słowaków! Teraz błąd popełnia Nemec.
    Skomentuj 0
    (25:20, 35:33, 20:20) Nemec wyrzuca piłkę w aut, mając przed sobą niemal czystą siatkę!
    Skomentuj 0
    (25:20, 35:33, 18:20) Francuzi gonią i gonią, ale Słowacy nie dają się złapać. Tym razem skuteczny na środku siatki Kmet.
    Skomentuj 0
    (25:20, 35:33, 16:19) Z drugiej linii skutecznie atakuje Matej Patak, który na początku trzeciego seta zmienił Chrtiansky'ego jr.
    Skomentuj 0
    (25:20, 35:33, 14:18) Ngapeth zablokowany i wędruje na ławkę rezerwowych. W jego miejsce wchodzi Kevin Tillie.
    Skomentuj 0
    (25:20, 35:33, 14:17) O-gur-cak! Bardzo dobry fragment gry słowackiego przyjmującego.
    Skomentuj 0
    (25:20, 35:33, 13:16) Ogurcak bezlitośnie wykorzystuje ogromny korytarz między antenką a rękami blokującego.
    Skomentuj 0
    (25:20, 35:33, 12:15) Kohut ma swoje "pięć minut". Po efektownym bloku popisuje się skutecznym atakiem za środka. Czas dla Francuzów.
    Skomentuj 0
    (25:20, 35:33, 11:13) Ależ "czapa" Kohuta na Rouzierze! Piłka ląduje w boisku szybciej niż francuski atakujący.
    Skomentuj 0
    (25:20, 35:33, 11:11) Ngapeth efektownie po prostej.
    Skomentuj 0
    (25:20, 35:33, 9:10) Błąd w przyjęciu Ngapetha zmusił do popełnienia pomyłki także rozgrywającego Benjamina Toniuttiego.
    Skomentuj 0
    (25:20, 35:33, 9:7) Festiwal zepsutych zagrywek czas reaktywować. Myli się Masny.
    Skomentuj 0
    (25:20, 35:33, 8:6) Kohut psuje zagrywkę. Pierwsza przerwa techniczna w trzecim secie.
    Skomentuj 0
    (25:20, 35:33, 6:5) Kolejny szczęśliwie zakończony atak przez Francuzów, tym razem skutecznie Hardy-Dessources.
    Skomentuj 0
    (25:20, 35:33, 5:4) Rouzier szczęśliwie ucieka od słowackiego bloku.
    Skomentuj 0
    (25:20, 35:33, 4:3) Co za atak Ngapetha po skosie!
    Skomentuj 0
    (25:20, 35:33, 3:3) Chrtiansky jr odbija się od francuskiej ściany.
    Skomentuj 0
    (25:20, 35:33, 1:1) Sygnalizowana (wydawałoby się) kiwka Ngapetha ląduje w okolicach szóstego metra.
    Skomentuj 0
    Mistrzostwa Europy dopiero się zaczęły, a już obserwujemy mecz pełen emocji i zwrotów akcji. Słowacy mieli sporo okazji na zakończenie drugiego seta, lecz niewykorzystane szanse lubią się mścić i tak też stało się tym razem.
    Skomentuj 0
    Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz nowy profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
    Skomentuj 0
    Francja - Słowacja 2:0 (25:20, 35:33) Rouzier przedziera się przez blok rywali, a następnie błąd w przyjęciu Słowaków. Drugi set również dla Francuzów!
    Skomentuj 0
    (25:20, 33:32) Lyneel sprytną kiwką ratuje trudną sytuację swojego zespołu.
    Skomentuj 0
    (25:20, 31:32) "Roladka" serwisowa Ngapetha trafia w środek siatki.
    Skomentuj 0
    (25:20, 30:31) Hardy-Dessources zatrzymany na środku.
    Skomentuj 0
    (25:20, 29:30) As serwisowy Nemca! Piłka po rykoszecie od taśmy wpada w środek boiska. Kolejna szansa przed Słowakami.
    Skomentuj 0
    (25:20, 29:28) Kolejne uderzenie Rouziera po rękach blokujących. Czy ten set się kiedyś skończy?
    Skomentuj 0
    (25:20, 28:27) Ogurcak najpierw kończy akcję na prawym skrzydle, a potem serwuje w aut.
    Skomentuj 0
    (25:20, 27:26) Bencz atakuje w aut. Setbol dla Francji!
    Skomentuj 0
    (25:20, 26:26) Ngapeth z drugiej linii.
    Skomentuj 0
    (25:20, 25:25) Słowacy mieli piłkę setową w górze, ale niewykorzystana przez Ogurcaka.
    Skomentuj 0
    (25:20, 24:24) Cóż za rehabilitacja Ngapetha! Punktowy serwis w arcyważnym momencie.
    Skomentuj 0
    (25:20, 22:24) Co za zwrot sytuacji! Rouzier przekracza linię trzeciego metra. Setbol dla Słowacji!
    Skomentuj 0
    (25:20, 22:23) Ngapeth nie kończy kolejnej akcji, a kontrę wykorzystuje wprowadzony przed chwilą Bencz. Słowacy zdobywają cztery punkty z rzędu!
    Skomentuj 0
    (25:20, 22:21) Ngapetha zgubiła jego największa broń, czyli spryt. Plas Francuza ląduje na taśmie.
    Skomentuj 0
    (25:20, 21:18) Francuzi stopniowo odzyskują kontrolę nad biegiem wydarzeń. Rouzier bardzo mocno uderza w słowacki blok, a piłka wraca na francuską stronę i ląduje daleko poza boiskiem.
    Skomentuj 0
    (25:20, 19:17) Blok, blok, blok. Tym razem jego ofiarą padł Chrtiansky, choć błąd popełnili sędziowie, nie zauważając ewidentnie dobrej asekuracji w wykonaniu słowackiego libero Romana Ondruska.
    Skomentuj 0
    (25:20, 17:16) Fantastyczny blok Le Roux na Kmecie. Francuski środkowy stanowi dzisiaj prawdziwą ścianę na środku siatki!
    Skomentuj 0
    (25:20, 15:16) Ogurcak daje swojej reprezentacji minimalne prowadzenie na drugiej przerwie technicznej.
    Skomentuj 0
    (25:20, 15:15) Gonili, gonili i dopadli. Mamy wyrównanie po kolejnym atomowym ataku Rouziera z drugiej linii.
    Skomentuj 0
    (25:20, 13:15) Gerald Hardy-Dessouces potwierdza swoją obecność na środku siatki.
    Skomentuj 0
    (25:20, 11:14) Potężny huk na hali po skutecznym zbiciu Rouziera.
    Skomentuj 0
    (25:20, 10:13) Przewaga Słowaków nieco zmalała. Czas dla Stefana Chrtiansky'ego.
    Skomentuj 0
    (25:20, 8:13) Palce francuskich blokujących z pewnością zapamiętają siłę uderzenia Nemca.
    Skomentuj 0
    (25:20, 7:12) Float Lyneela zatrzymuje się na taśmie.
    Skomentuj 0
    (6:11) Czas dla Laurenta Tillie.
    Skomentuj 0
    (25:20, 6:10) Raz po raz cierpią ręce francuskich blokujących. Tym razem obili je Ogurcak oraz Nemec.
    Skomentuj 0
    (25:20, 5:8) Coraz więcej gry środkiem po stronie Słowaków. Tym razem z przesuniętej kończy Tomas Kmet.
    Skomentuj 0
    (25:20, 3:6) Moc uderzenie Stefana Chrtiansky'ego jr na lewym skrzydle robi wrażenie.
    Skomentuj 0
    (25:20, 2:4) Emmanuel Kohut z problemami kończy krótką.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    (25:20, 1:3) Ngapeth i Rouzier wyrzucają swoje ataki daleko w aut.
    Skomentuj 0
    Francja - Słowacja 1:0 (25:20) Koniec nadziei Słowaków na odrobienie strat po zepsutym serwisie Nemca.
    Skomentuj 0
    (24:20) Słowacy dzielnie się bronią, Masny zatrzymuje atak Lyneela. Czas dla Francuzów.
    Skomentuj 0
    (24:17) Rouzier bardzo mocno eksploatowany w ofensywie. Tym razem kończy akcję za trzecim razem.
    Skomentuj 0
    (22:15) Kolejny punkt Rouziera, który tym razem obija ręce blokujących. Koniec podwójnej zmiany u Słowaków.
    Skomentuj 0
    (19:14) Klasyczna podwójna zmiana po słowackiej stronie. Milan Bencz za Masnego oraz Juraj Zatko za Nemeca.
    Skomentuj 0
    (18:14) Przewaga Francuzów wzrasta coraz bardziej. Bardzo efektowny atak ze środka Kevina Le Roux na kontrze.
    Skomentuj 0
    (16:13) Rouzier skutecznym uderzeniem sprowadza obie ekipy na drugą przerwę techniczną.
    Skomentuj 0
    (15:12) Dwie pomyłki w ofensywie Nemeca. Słowacki atakujący najpierw odbija się od bloku, a po chwili wyrzuca piłkę w aut.
    Skomentuj 0
    (12:12) Rewanż Słowaków na zagrywce! Asem popisuje się Nemec, a w kolejnej akcji w ataku myli się Ngapeth.
    Skomentuj 0
    (12:9) Potężna bomba Earvina Ngapetha z pola serwisowego zakończona bezpośrednim punktem.
    Skomentuj 0
    (10:8) Kolejny zepsuty serwis Słowaków. Tym razem myli się Ogurcak.
    Skomentuj 0
    (9:7) Serwis Michała Masnego ląduje w siatce.
    Skomentuj 0
    (8:6) Bohaterska postawa Słowaków w obronie nie uchroniła ich od straty punktu. Akcję kończy mocnym zbiciem po skosie Lyneel .
    Skomentuj 0
    (6:5) Długa wymiana zakończona udanym atakiem pod dziewiąty metr Frantiska Ogurcaka.
    Skomentuj 0
    (6:3) Julien Lyneel najpierw obija ręce Słowaków, a następnie zatrzymuje blokiem atak Martina Nemeca.
    Skomentuj 0
    (3:2) Po raz kolejny skutecznie Rouzier, tym razem między rękami blokujących.
    Skomentuj 0
    (2:1) Skutecznie z prawego skrzydła atakuje Antonin Rouzier.
    Skomentuj 0
    Składy drużyn: Francja: Hardy-Dessources, Rouzier, Toniutti, Lyneel, Ngapeth, Le Roux, Grebennikov (libero) Słowacja: Masny, Kohut, Nemec, Chrtiansky, Kmet, Ogurcak, Ondrusek (libero)
    Skomentuj 0
    - W grupie mamy wymagających rywali, niemniej wierzę, że zaprezentujemy efektowną i skuteczną siatkówkę - powiedział przed rozpoczęciem turnieju rozgrywający Słowaków Michał Masny. Trzymamy go za słowo.
    Skomentuj 0
    Już za 11 minut rozpocznie się pierwsze spotkanie mistrzostw Europy 2012 w gdańskiej Ergo Arenie. Czy Francuzi poradzą sobie z rolą faworyta? A może na inaugurację rozgrywek w grupie A dojdzie do niespodzianki?