ME 2013: Niemcy - Czechy na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Michał Biegun
Za uwagę dziękuje, Michał Biegun! Zapraszam na kolejne emocje w grupie D, już od 18!
Skomentuj 0
Marcus Bohme kończy mecz! Niemcy zwyciężają! Niemcy - Czechy 3:0 (25:13, 25:23, 25:20) Niemcy na pierwszym miejscu w grupie D z 8 pkt.!
Skomentuj 0
Lukas Kampa z drugiej piłki! 2:0 (25:13, 25:23, 24:20)
Skomentuj 0
Georg Grozer zdobywa punkt z zagrywki. 2:0 (25:13, 25:23, 23:19)
Skomentuj 0
Marcus Bohme skutecznie z krótkiej! 2:0 (25:13, 25:23, 22:19)
Skomentuj 0
Kamil Baranek w łatwy sposób psuje atak i oddaje punkt rywalom. 2:0 (25:13, 25:23, 21:19)
Skomentuj 0
  • Georg Grozer wybija piłkę po rękach czeskich blokujących. 2:0 (25:13, 25:23, 20:19)
    Skomentuj 0
    Niezawodny Jan Stokr i znów remis! 2:0 (25:13, 25:23, 19:19)
    Skomentuj 0
    Jiri Kral atakuje w aut i Niemcy mają przewagę. 2:0 (25:13, 25:23, 19:18)
    Skomentuj 0
    Denis Kaliberda wyrównuje. 2:0 (25:13, 25:23, 18:18)
    Skomentuj 0
    Georg Grozer dostaje czeską czapeczkę! 2:0 (25:13, 25:23, 17:18)
    Skomentuj 0
    Denis Kaliberda z lewego skrzydła i Niemcy wciąż na prowadzeniu. 2:0 (25:13, 25:23, 17:16)
    Skomentuj 0
    Reprezentacja Niemiec mężczyzn prowadzi dwoma punktami na drugiej przerwie technicznej. 2:0 (25:13, 25:23, 16:14)
    Skomentuj 0
    Obrona w piłkarskim stylu w wykonaniu Lukasa Kampy. 2:0 (25:13, 25:23, 15:13)
    Skomentuj 0
    Niemcy powoli oddalają się od Czechów po ataku Kaliberdy. 2:0 (25:13, 25:23, 14:12) Stewart Bernard prosi o czas.
    Skomentuj 0
    Marcus Bohme wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie. 2:0 (25:13, 25:23, 13:12)
    Skomentuj 0
    Tomas Hysky na fali! Drugi as serwisowy! 2:0 (25:13, 25:23, 11:11)
    Skomentuj 0
    Denis Kaliberda w aut i Czesi mają już tylko punkt straty. 2:0 (25:13, 25:23, 11:10)
    Skomentuj 0
    Ondrej Boula wziął zamach na sędziego liniowego i piłka daleko w aucie. 2:0 (25:13, 25:23, 11:7)
    Skomentuj 0
    Tim Broschog z krótkiej! 2:0 (25:13, 25:23, 10:6)
    Skomentuj 0
    Z głośników wydobywa się przebój Heleny Vondrackovej, może to podniesie czeskich siatkarzy!
    Skomentuj 0
    Znów Grozer z łatwością mieści piłkę w boisku Czechów. 2:0 (25:13, 25:23, 8:5)
    Skomentuj 0
    Georg Grozer zdobywa kolejny punkt dla Niemców! 2:0 (25:13, 25:23, 7:5)
    Skomentuj 0
    Christian Fromm i mamy remis. 2:0 (25:13, 25:23, 4:4)
    Skomentuj 0
    Tomas Siroky udanie i jego zespół obejmuje prowadzeni. 2:0 (25:13, 25:23, 2:3)
    Skomentuj 0
    Trzecia partia rozpoczyna się od zepsutej zagrywki Czechów.
    Skomentuj 0
    Niemcy coraz bliżej trzech oczek!
    Skomentuj 0
    Michal Finger fatalnie myli się na zagrywce i Niemcy wygrywają drugiego seta. 2:0 (25:13, 25:23)
    Skomentuj 0
    Jan Stokr i Czesi bronią pierwszą piłkę setową! 1:0 (25:13, 24:23)
    Skomentuj 0
    Georg Grozer skutecznie i piłka setowa dla Niemców.
    Skomentuj 0
    Fromm na pojedynczym bloku zatrzymuje Stokra! 1:0 (25:13, 23:21)
    Skomentuj 0
    Baranek również w antenkę i Niemcy na prowadzeniu. 1:0 (25:13, 22:21)
    Skomentuj 0
    Ondrej Hudecek ofiarnie broni atak, ale piłka trafia antenkę. 1:0 (25:13, 21:21)
    Skomentuj 0
    Christian Fromm z skutecznie z szóstej strefy. 1:0 (25:13, 20:20)
    Skomentuj 0
    Czesi mają swoje szanse, ale nie potrafią odskoczyć Niemcom. 1:0 (25:13, 19:19)
    Skomentuj 0
    Stewart Bernard prosi o czas.
    Skomentuj 0
    Denis Kaliberda przebija przechodzącą piłkę i mamy remis. 1:0 (25:13, 18:18)
    Skomentuj 0
    Kamil Baranek zatrzymany na pojedynczym bloku. 1:0 (25:13, 17:18)
    Skomentuj 0
    Georg Grozer zmniejsza czeskie prowadzenie. 1:0 (25:13, 16:18)
    Skomentuj 0
    Ależ krótka Alesa Holubca! 1:0 (25:13, 14:17)
    Skomentuj 0
    Niezawodny Christian Fromm bije z lewej strony. 1:0 (25:13, 14:16)
    Skomentuj 0
    Marcus Bohme posyła siatkarski samolocik daleko w aut i czescy siatkarze prowadzą na drugiej przerwie technicznej! 1:0 (25:13, 13:16) Trema zjada Niemców?
    Skomentuj 0
    Kamil Baranek! Ta część meczów należy do Czechów! 1:0 (25:13, 12:15)
    Skomentuj 0
    Jan Stokr przepięknie przebija przechodzącą piłkę! 1:0 (25:13, 12:14)
    Skomentuj 0
    Szybka odpowiedź w wykonaniu Marcusa Bohme. 1:0 (25:13, 11:13)
    Skomentuj 0
    Vital Heynen prosi o czas.
    Skomentuj 0
    Rodacy Karela Gotta się nie poddają! 1:0 (25:13, 9:12)
    Skomentuj 0
    Denis Kaliberda odpowiada z lewego skrzydła, ale to Czesi wciąż na prowadzeniu. 1:0 (25:13, 9:11)
    Skomentuj 0
    Seria błędów z jednej i drugiej strony. 1:0 (25:13, 8:9)
    Skomentuj 0
    Lukas Kampa serwuje w aut i nasi południowi sąsiedzi prowadzą na pierwszej przerwie technicznej. 1:0 (25:13, 7:8)
    Skomentuj 0
    Collin tym razem dokładnie wbija w boisko i remis. 1:0 (25:13, 7:7)
    Skomentuj 0
    Phillip Collin zerwał krótką i czescy gracze na prowadzeniu! 1:0 (25:13, 5:7)
    Skomentuj 0
    Ale natychmiastowa odpowiedź Denisa Kaliberdy. 1:0 (25:13, 5:5)
    Skomentuj 0
    Jan Stokr i spółka biorą się do pracy! 1:0 (25:13, 3:4)
    Skomentuj 0
    Czesi zaczynają udanie rozpoczynają drugą partię. (2:2)
    Skomentuj 0
    Zaczynamy drugiego seta! Czesi grać!
    Skomentuj 0
    Georg Grozer kończy pierwszego seta efektownym zbiciem po przekątnej z prawego skrzydła. 1:0 (25:13)
    Skomentuj 0
    Ilość błędów własnych reprezentacji czeskiej jest chyba zatrważająca. (23:12)
    Skomentuj 0
    Za Lukasa Tichacka wchodzi Boula, ale dalej gra Czechów przypomina poczynania dwóch sympatycznych sąsiadów z bajki dla dzieci.
    Skomentuj 0
    Czesi starają się, ale powinni pracowitości uczyć się od ich kolegi z kreskówki, Krecika. (19:10)
    Skomentuj 0
    Ale natychmiastowa riposta ze strony Niemców. W akcji Marcus Bohme. (18:9)
    Skomentuj 0
    Ales Holubec zdobywa cenny punkt dla Czechów. (16:9)
    Skomentuj 0
    Tomas Siroky kontynuuje serię zepsutych zagrywek. Chłopcy Vitala Heynena prowadzą ośmioma punktami na drugiej przerwie technicznej. (16:8)
    Skomentuj 0
    Ondrej Hudecek bije z zagrywki w aut i oddaje Niemcom kolejny punkt. (15:7)
    Skomentuj 0
    Kamil Baranek z szóstek strefy! (13:6)
    Skomentuj 0
    Wreszcie punkt dla naszych południowych sąsiadów. W akcji Ondrej Hudecek. (12:5)
    Skomentuj 0
    Czesi bezradni. Mają problem w niemalże każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. (11:4) Czyżby łatwy spacerek dla reprezentacji Niemiec
    Skomentuj 0
    Christian Fromm wykańcza atak z lewego skrzydła i jego drużyna prowadzi na pierwszej przerwie technicznej. (8:4)
    Skomentuj 0
    Marcus Bohme z krótkiej i kolejny punkt dla Niemców. (7:3)
    Skomentuj 0
    Georg Grozer ma już na swoim koncie dwa asy! (5:1) Trener czeskiej reprezentacji prosi o czas.
    Skomentuj 0
    Christian Fromm gromi z szóstej strefy. (3:1)
    Skomentuj 0
    Niedokładna gra Czechów i prowadzenie Niemców. (2:0)
    Skomentuj 0
    Wyjściowe składy: Niemcy: Kampa, Grozer, Fromm, Kaliberda, Bohme, Collin, Tille (libero) Czechy: Tichacek, Stokr, Hudecek, Baranek, Siroky, Holubec, Juracka (libero) Zaczynamy!
    Skomentuj 0
    Jochen Schoeps wciąż poza składem reprezentacji Niemiec.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Witam wszystkich z Gdyni! To już ostatni dzień zmagań w tym nadmorskim mieście. Jako pierwsze danie zaserwujemy wam mecz Niemców z Czechami. Kto by się spodziewał, że nasi zachodni sąsiedzi mogę wygrać tę grupę? Nazywam się Michał Biegun i zapraszam na relację live!