Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz nowy profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
Koniec spotkania ! Polacy wygrywają 3:1 (26:24, 20:25, 25:19, 25:22)
Skomentuj 1
(24:26, 25:20, 19:25, 21:23) Słowacy się nie poddają i blokują Bartosza Kurka
Skomentuj 0
(24:26, 25:20, 19:25, 19:23) Możdżonek kończy ze środka ! Kibice na stojąco oglądają końcówkę tego seta
Skomentuj 0
(24:26, 25:20, 19:25, 18:21) Martin Nemec atakuje mocno, ale niecelnie
Skomentuj 0
  • Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz nowy profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas.
    Skomentuj 0
    (24:26, 25:20, 19:25, 17:18) Polacy przegrywają długą akcję. Jarosz posyła atak w aut
    Skomentuj 0
    (24:26, 25:20, 19:25, 16:18) Słowacy zbliżają się do Polaków. Skuteczny atak Mateja Pataka
    Skomentuj 0
    (24:26, 25:20, 19:25, 13:18) Kubiak wygrywa przepychankę na siatce
    Skomentuj 1
    (24:26, 25:20, 19:25, 13:16) Polacy tracą kolejne oczko. Przerwa dla biało-czerwonych
    Skomentuj 0
    (24:26, 25:20, 19:25, 12:16) Bartosz Kurek został zablokowany, ale Polacy ciągle mają dużą przewagę punktową
    Skomentuj 0
    (24:26, 25:20, 19:25, 10:15) Jakub Jarosz popełnia błąd na zagrywce
    Skomentuj 0
    (24:26, 25:20, 19:25, 9:14) Piotr Nowakowski atakuję ze środka w siatkę
    Skomentuj 0
    (24:26, 25:20, 19:25, 6:13) Kolejny punkt reprezentacji Polski. Kurek zdobył punkt blokiem
    Skomentuj 2
    (24:26, 25:20, 19:25, 6:11) Michał Kubiak kończy piłkę wystawioną przez Marcina Możdżonka
    Skomentuj 1
    (24:26, 25:20, 19:25, 5:9) Niestety Paweł Zatorski nie radzi sobie z przyjęciem piłki zaserwowanej przez Stefana Chrtianskiego
    Skomentuj 0
    (24:26, 25:20, 19:25, 3:8) Pierwsza przerwa techniczna przy pięciopunktowej przewadze biało-czerwonych
    Skomentuj 2
    (24:26, 25:20, 19:25, 2:7) Polacy grają coraz lepiej. Atakiem z lewego skrzydła popisał się Kurek
    Skomentuj 0
    (24:26, 25:20, 19:25, 1:5) Blok reprezentacji Polski. Trener Stefan Chrtiansky już na samym początku seta prosi o przerwę
    Skomentuj 1
    (24:26, 25:20, 19:25, 0:3) Drugi z rzędu as serwisowy Marcina Możdżonka!
    Skomentuj 4
    Zobacz więcej komentarzy (1)
    (24:26, 25:20, 19:25, 0:1) Jakub Jarosz otwiera czwartego seta atakiem po prostej
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    (24:26, 25:20, 19:25) Emanuel Kohut przekracza linię podczas zagrywki. Trzeciego seta wygrywają Polacy!
    Skomentuj 0
    (24:26, 25:20, 18:24) Cztery odbicia po stronie Słowacji
    Skomentuj 0
    (24:26, 25:20, 18:23) Na zagrywce pojawił się Michał Ruciak. Punkt Polacy zdobywają po błędzie w ataku Milana Bencza
    Skomentuj 0
    (24:26, 25:20, 17:21) Blok Fabiana Drzyzgi. Tym razem o przerwę prosi trener Słowacji
    Skomentuj 0
    (24:26, 25:20, 17:19) Przerwa wzięta na życzenie trenera Andrei Anastasiego
    Skomentuj 0
    (24:26, 25:20, 15:19) Drzyzga wystawił do Możdżonka, który kończy bez najmniejszych problemów
    Skomentuj 0
    (24:26, 25:20, 14:18) Michał Kubiak kończy w trudnej sytuacji
    Skomentuj 0
    (24:26, 25:20, 12:16) Po przerwie technicznej Matej Patak zdobywa punkt dla swojej reprezentacji
    Skomentuj 0
    (24:26, 25:20, 11:16) piłka po ataku Michała Kubiaka wypada po bloku minimalnie w aut. Punkt dla Polski!
    Skomentuj 0
    (24:26, 25:20, 10:15) Coraz mocniejsze ataki w wykonaniu Polaków. Tym razem atomowym atakiem popisał się Kurek
    Skomentuj 0
    (24:26, 25:20, 9:14) Jakub Jarosz kończy z prawego skrzydła na pojedynczym bloku
    Skomentuj 0
    (24:26, 25:20, 8:12) Marcin Możdżonek zdobywa punkt zagrywką!
    Skomentuj 1
    Skomentuj 0
    (24:26, 25:20, 7:10) Błąd na zagrywce popełnia Frantisek Ogurcak
    Skomentuj 0
    (24:26, 25:20, 6:9)  Kolejny punkt dla biało-czerwonych ! Marcin Możdżonek zatrzymuje atak Słowaków
    Skomentuj 0
    (24:26, 25:20, 6:8) Polacy zdobywają drugi punkt z rzędu. Atak Jakuba Jarosza
    Skomentuj 0
    (24:26, 25:20, 5:6) Michał Kubiak z lekkimi problemami przebija się przez blok przeciwników
    Skomentuj 0
    (24:26, 25:20, 1:0) Pierwszy punkt trzeciego seta dla Słowaków. Michał Kubiak zagrywa w aut
    Skomentuj 0
    Skomentuj 3
    Niestety drugiego seta wygrywają Słowacy 25:20 i wyrównują stan rywalizacji na po 1 w setach
    Skomentuj 1
    (24:26, 24:20) za chwilę pierwsza piłka setowa dla Słowacji.
    Skomentuj 0
    (24:26, 23:19) As serwisowy Milana Bencza
    Skomentuj 0
    (24:26, 21:19) Polacy biorą się do odrabiania strat. Michał Kubiak wybije piłkę po bloku daleko w aut
    Skomentuj 0
    (24:26, 21:17) Słowacy wyszli czteropunktowe na prowadzenie. Andrea Anastasi wziął czas
    Skomentuj 0
    (24:26, 20:17) Niestety tym razem Nowakowski atakuje ze środka w aut
    Skomentuj 1
    • polskikibic7 Zgłoś komentarz
      Dalej Polacy pokonać dziadów fartownych i baraż z łatwiejszym rywalem!
      (24:26, 18:17) Doskonała akcja duetu Fabian Drzyzga - Piotr Nowakowski
      Skomentuj 0
      (24:26, 17:16) Bartosz Kurek doskonale poradził sobie z niedokładną wystawą i zdobył kolejny punkt atakiem
      Skomentuj 0
      (24:26, 16:11)  Po konsultacji sędziów punkt dla Słowacji. Arbitrzy uznali, że atak Kubiaka trafił w antenkę
      Skomentuj 0
      (24:26, 14:11) Łukasz Żygadło rozegrał do Jakuba Jarosza, który bez problemów zdobył punkt atakiem po prostej
      Skomentuj 1
      (24:26, 13:10) Możdżonek wraz z Kubiakiem zatrzymują na siatce Mateja Pataka
      Skomentuj 0
      (24:26, 12:8) Na szczęście dla biało-czerwonych Tomas Kmet zagrywa piłkę poza boisko
      Skomentuj 2
      • Joanna Marciszewska Zgłoś komentarz
        Z BUŁGARAMI I TAK BĘDZIE WOJNA NERWÓW. ZJEDZĄ NAS ŻYWCEM.
        • arekPL Zgłoś komentarz
          Tak się męczyć ze Słowacją, o cienko to widzę z Bułgarią - no jeśli dzisiaj wygrają !!!!!!!!!!!
          (24:26, 10:7) Michał Winiarski popełnia błąd w przyjęciu zagrywki. Trener Anastasi desygnuje na boisko Michał Kubiaka
          Skomentuj 3
          (24:26, 8:7) Po przerwie technicznej punkt kiwką zdobył Piotr Nowakowski
          Skomentuj 0
          (24:26, 8:6) Kolejny skuteczny atak w tej partii atakującego reprezentacji Słowacji, Milana Bencza
          Skomentuj 1
            Jeśli nie wygracie 3:0 (z tego co mówiłem) pójdę i oficjalnie, samodzielnie nakopie tym siatkarzom i temu trenerowi!!!
            (24:26, 6:4) Milan Bencz zdobywa punkt atakiem. Trochę statystyki: w pierwszym secie najwięcej punktów dla Polski zdobył Marcin Możdżonek - 5 punktów
            Skomentuj 0
            24:26 Polacy męczyli się, ale wygrali pierwszego seta ! Ostatnią akcję zakończył Bartosz Kurek !
            Skomentuj 1
            • rbk17 Zgłoś komentarz
              Czy AA jest ślepy?! Winiar do wymiany a za niego Ruciak, również Żygadło na Drzyzgę i najlepiej Wrona/Wiśnia za Możdżonka. NIE MAMY PRZYJĘCIA!!!
              24:24 Słowacy bronią piłkę setową
              Skomentuj 1
              • liber772 Zgłoś komentarz
                buahahahahaha jaki zal ze slowacja sie u siebie meczyc anastazi wypad z trenmerki!
                23:24 Winiarski kończy na lewym skrzydle
                Skomentuj 0
                22:22 Bociek ponownie zatrzymany. Zastępuje go Jakub Jarosz
                Skomentuj 0
                21:22 Słowacy tracą już tylko jeden punkt do Polaków. Bociek został zatrzymany blokiem
                Skomentuj 0
                19:21 Bociek posyła kolejny atak w aut. Andrea Anastasi poprosił o czas
                Skomentuj 0
                18:21 Bartosz Kurek został zatrzymany przez blok. W ekipie Słowacji na boisku pojawili się: Michał Masny i Martin Nemec
                Skomentuj 0
                17:19 Polacy w dzisiejszym meczu zdecydowanie częściej grają przez środek. Tym razem atakiem ze środka punkt zdobył Nowakowski
                Skomentuj 0
                11:13 Michał Winiarski przebija się przez blok przeciwników. Trener reprezentacji Słowacji poprosił o czas dla swojej ekipy
                Skomentuj 0
                11:12 Pojedynczy blok Marcina Możdżonka !
                Skomentuj 0
                11:10 Sędzia odgwizdał błąd podwójnego odbicia Łukaszowi Żygadle
                Skomentuj 0
                8:9 po przewie Polacy zdobywają drugi punkt z rzędu. Milan Bencz zaatakował w aut
                Skomentuj 0
                Składy drużyn: Słowacja: Bencz, Kohut, Patak, Chrtiansky, Kmet, Zatko, Ondrusek (libero) Polska: Bociek, Nowakowski, Żygadło, Kurek, Winiarski, Możdżonek, Zatorski (libero)
                Skomentuj 0
                W międzyczasie Rosjanie wygrali pojedynek z Bułgarią 3:1 i zakończą rozgrywki grupowe na 2.miejscu
                Skomentuj 0
                Rozgrzewka dobiega końca. Za chwilę hymny narodowe oraz prezentację zespołów
                Skomentuj 0
                Ponownie w dwunastce meczowej Polaków nie ma Andrzeja Wrony oraz Damiana Wojtaszka
                Skomentuj 0
                Przypominamy, że w pierwszym dzisiejszym meczu grupy B Francja pokonała Turcję 3:1. Zespół Turecki żegna się z turniejem
                Skomentuj 0
                Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi spotkania Słowacja-Polska.
                Skomentuj 0
                Drużyny w ERGO Arenie się rozgrzewają. Natomiast oczy kibiców zwrócone są w stronę Gdyni gdzie Rosja prowadzi 2:1 z Bułgarami