Liga Mistrzyń: Tauron MKS - Stiinta na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Olga Krzysztofik
25:18 [2:0 (25:21, 25:15)] Autowy atak środkowej Stiinty kończy spotkanie
Skomentuj 0
Dąbrowianki przełamały się po dwóch porażkach w Orlen Lidze w dobrym stylu. Statuetka MVP powędrowała do Sassy.
Skomentuj 0
24:18 [2:0 (25:21, 25:15)] Autowy atak Stiinty i dąbrowianki maja w górze piłkę meczową!
Skomentuj 0
23:18 [2:0 (25:21, 25:15)] Katarzyna Zaroślińska pewnie przebiła się przez blok rywalek. Na zagrywkę w MKS-ie weszła Aleksandra Liniarska, a trener Stiinty poprosił o czas
Skomentuj 0
22:17 [2:0 (25:21, 25:15)] Autowy atak Stiinty, w której szeregach trener dokonuje podwójnej zmiany - na boisku pojawiły się Staelens i Bacsis
Skomentuj 0
21:15 [2:0 (25:21, 25:15)] Rogojinaru zaatakowała w siatkę, przyjezdne chyba już się nie podniosą... Rogojinaru zmieniła Cvetanović.
Skomentuj 0
  • 20:15 [2:0 (25:21, 25:15)] Katarzyna Zaroślińska powiększa prowadzenie MKS-u
    Skomentuj 0
    18:15 [2:0 (25:21, 25:15)] Siatkarki Stiinty próbują jeszcze walczyć o odwrócenie losów meczu, ale nie wychodzi im to najlepiej. O czas poprosił rumuński szkoleniowiec.
    Skomentuj 0
    16:13 [2:0 (25:21, 25:15)] Udana kontra Sassy sprowadza obie drużyny na drugą przerwę techniczną
    Skomentuj 0
    15:12 [2:0 (25:21, 25:15)] Dąbrowianki znów odskakują rywalkom przed drugą przerwą techniczną
    Skomentuj 0
    13:12 [2:0 (25:21, 25:15)] Zmiana w Stiincie, na boisku pojawiła się Breban
    Skomentuj 0
    12:12 [2:0 (25:21, 25:15)] Zmiana w MKS-ie, za Skowrońską weszła Joanna Staniucha-Szczurek
    Skomentuj 0
    11:11 [2:0 (25:21, 25:15)] Przy ataku z pierwszej strefy Zaroślińska wykręciła do prostej i trafiła w boisko rywalek
    Skomentuj 0
    10:10 [2:0 (25:21, 25:15)] Wynik cały czas oscyluje w okolicach remisu
    Skomentuj 0
    7:8 [2:0 (25:21, 25:15)] Podwójne odbicie Anny Kaczmar, która po akcji pokazała, że miała mokre dłonie
    Skomentuj 0
    7:7 [2:0 (25:21, 25:15)] Katarzyna Zaroślińska skutecznie zaatakowała z prawego skrzydła i tym samym doprowadziła do remisu
    Skomentuj 0
    6:7 [2:0 (25:21, 25:15)] Skuteczny kontratak w wykonaniu Sassy
    Skomentuj 0
    3:6 [2:0 (25:21, 25:15)] W kontrze z szóstej strefy skutecznie zaatakowała Sassa, która zdołała wcisnąć piłkę między siatkę a potrójny blok Stiinty
    Skomentuj 0
    1:4 [2:0 (25:21, 25:15)] Adams znalazła się w dobrym miejscu i zdołała zamienić kiwkę z przechodzącej piłki na punkt
    Skomentuj 0
    0:4 [2:0 (25:21, 25:15)] Adams zaatakowała w aut. Szybko reaguje Waldemar Kawka, prosząc o czas
    Skomentuj 0
    0:3 [2:0 (25:21, 25:15)] Krystyna Strasz wpuściła piłkę w boisko i tym samym Stiinta może zapisać na swoim koncie asa serwisowego
    Skomentuj 0
    0:1 [2:0 (25:21, 25:15)]  Skowrońska próbowała kiwnąć po bloku, ale wyrzuciła piłkę w aut
    Skomentuj 0
    Po ostatnich dwóch ligowych porażkach siatkarek Tauronu MKS dziś ich gra wgląda o wiele lepiej. Czy uda im się pójść za ciosem i zwyciężyć w trzech odsłonach?
    Skomentuj 0
    25:15 [1:0 (25:21)] Skuteczny atak Eleonory Dziękiewicz zakończył drugiego seta, po którym  MKS prowadzi w meczu 2:0.
    Skomentuj 0
    23:14 [1:0 (25:21)] Po czasie Sassa zaserwowała drugiego asa z rzędu!
    Skomentuj 0
    22:14 [1:0 (25:21)] As serwisowy Sassy. O czas poprosił trener Stiinty
    Skomentuj 0
    21:14 [1:0 (25:21)] Powrotna zmiana w Stiincie, na boisko wróciła Staelens
    Skomentuj 0
    20:13 [1:0 (25:21)] Herlea miała idealną okazję do zdobycia punktu z przechodzącej piłki, ale uderzyła w aut
    Skomentuj 0
    16:11 [1:0 (25:21)] Rogojinaru próbowała obić blok dąbrowianek, ale jej się nie udało, gdyż piłka wróciła od bloku i trafiła ją w biodro
    Skomentuj 0
    14:10 [1:0 (25:21)] Udana kontra Rachael Adams
    Skomentuj 0
    13:10 [1:0 (25:21)] Odbicie sposobem górnym Staelens było bardzo nieczyste, nic więc dziwnego, że sędzie odgwizdali jej błąd
    Skomentuj 0
    10:8 [1:0 (25:21)] Rogojinaru zablokowana przy próbie ataku z szóstej strefy
    Skomentuj 0
    9:7 [1:0 (25:21)] Zmiana w Stiincie: na boisko weszła Miclea
    Skomentuj 0
    8:7 [1:0 (25:21)] Po zaciętej walce na pierwszej przerwie prowadzą dąbrowianki, a to po udanej kontrze Skowrońskiej
    Skomentuj 0
    7:7 [1:0 (25:21)] Dziękiewicz zablokowana przy próbie ataku z jednej nogi
    Skomentuj 0
    7:4 [1:0 (25:21)] Atak Potokar Elżbieta Skowrońska instynktownie obroniła barkiem, od którego piłka się odbiła i trafiła w boisko rywalek
    Skomentuj 0
    5:3 [1:0 (25:21)] Skuteczna kontra w wykonaniu Zaroślińskiej. Zmiana w Stiincie: na boisku pojawiła się Cvetanović
    Skomentuj 0
    3:3 [1:0 (25:21] Atomowe zbicie Katarzyny Zaroślińskiej pewnie trafiło w boisko Stiinty
    Skomentuj 0
    0:3 [1:0 (25:21)Kim Staelens sprawia dąbrowiankom problemy w przyjęciu swoją trudną zagrywką
    Skomentuj 0
    22:20 Dąbrowianki straciły skuteczność ataku, a ich rywalki skrzętnie to wykorzystały, kończąc kolejne akcje. O drugi czas prosi trener Waldemar Kawka
    Skomentuj 0
    22:18 Dąbrowianki zdołały wybronić się w trudnej sytuacji, a gdy Zaroślińska dostała rozegraną piłkę, to została zablokowana. Czas dla trenera Kawki.
    Skomentuj 0
    16:12 Dwublok Dziękiewicz i Sassy sprowadził obie drużyny na pierwszą przerwę techniczną
    Skomentuj 0
    15:12 Udana seria punktowa siatkarek MKS-u przy zagrywce Skowrońskiej
    Skomentuj 0
    13:12 Trudna zagrywka Skowrońskiej wymusiła na przyjezdnych błąd w przyjęciu, a przechodzącą piłkę skończyła Eleonora Dziękiewicz
    Skomentuj 0
    7:8 Mimo że przyjezdne miały problem z rozegraniem akcji, to i tak udało im się zdobyć punkt, gdyż dąbrowianki nie poradził sobie w obronie