Naj... 4. kolejki PlusLigi

Portal SportoweFakty.pl wybrał zasługujące na uwagę sytuacje z 4. kolejki rozgrywek PlusLigi. Zobaczcie, co było największym zaskoczeniem, czy nieporozumieniem.

Tomasz Rosiński

Najdłuższa seria na zagrywce: Matti Oivanen w meczu Indykpol AZS Olsztyn - AZS Politechnika Warszawska
Jedna z punktowych zagrywek fińskiego środkowego:

Oivanen był głównym autorem zwycięstwa olsztynian z ekipą warszawskiej Politechniki. W tym meczu świetnie zagrywał, a w drugim secie serwował od stanu 11:10 do 21:11.

Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!