Naj... 8. kolejki PlusLigi

Portal SportoweFakty.pl wybrał zasługujące na uwagę sytuacje z 8. kolejki rozgrywek PlusLigi. Co ciekawego wydarzyło się w tej rundzie spotkań?

Tomasz Rosiński
Jakub Wachnik

Największe objawienie: Jakub Wachnik (Cerrad Czarni Radom)
Leworęczny przyjmujący Czarnych zaczyna wyrastać na jednego z liderów swojego zespołu. W meczu z AZS-em Częstochowa posyłał trudne zagrywki na stronę rywali oraz skutecznie atakował, za co otrzymał statuetkę dla MVP spotkania.

Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!

Częstochowianie pokonani, radomski sen trwa - relacja z meczu Cerrad Czarni Radom - AZS Częstochowa