Szóstka 14. kolejki PlusLigi według portalu SportoweFakty.pl

Jacek Pawłowski
Bartosz Janeczek odmienił losy meczu w Radomiu

Atakujący: Bartosz Janeczek - Transfer Bydgoszcz (1)

Atakujący bydgoskiej ekipy pojawił się na placu gry w 2. secie, kiedy to przyjezdni przegrywali 5:10. Urodzony w Krakowie siatkarz błyskawicznie odmienił losy tej partii, zdobywając 4 kolejne punkty. W dużej mierze przyczynił się też do wygranej podopiecznych Vitala Heynena w starciu z dotychczasową rewelacją PlusLigi. W środowy wieczór Janeczek szczególnie  imponował skutecznością w ataku. Na 20 wystaw, aż 13 zakończył zdobyciem punktów. Do tego dorobku dorzucił 2 bloki i 1 as serwisowy. Po meczu natomiast odebrał statuetkę MVP.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! Na Twitterze też nas znajdziesz!

Kto Twoim zdaniem zasłużył na statuetkę MVP 14. kolejki spotkań PlusLigi?

Polub Siatkówkę na Facebooku
Komentarze (8)
  • ShirleyBenek Zgłoś komentarz
    fragmenty meczu Resovia-JSW:
    • Eroll Zgłoś komentarz
      Kubiak zagrał jeden z najgorszych meczów w tym sezonie. Śmiech na sali.
      • sheldon Zgłoś komentarz
        Bontje mial dobra zagrywke ? hahahaha Kubiak w 6 kolejki ??? hahaha
        • Volley Zgłoś komentarz
          Bontje zdobył 16 punktów w 5 setach, nie miał żadnego bloku i tylko jednego asa. W statystykach jakoś rewelacyjnie nie wygląda. Meczu nie widziałem, ale gdybanie w stylu, że Bontje miał
          Czytaj całość
          mocną zagrywkę, dobry bok nic zespołowi nie daje, bo kontrę trzeba wykorzystać. Wolę wiec punktowe bloki. Fakt, rywal JW był mocniejszy niż Skry, ale prawda jest taka że Bontje miał wsparcie od Kubiaka, Czarnowskiego, Jarmoca. W takim wypadku o skuteczność ataku jest też dużo łatwiej. Za to Kłos był najlepiej punktującym razem z atakującym zespołu, to o czymś świadczy. Według mnie to był dobry wybór, chociaż faktycznie na rezerwie Bontje mógłby sie znaleźć.
          • Sotar Zgłoś komentarz
            No i Alek w głosowaniu jak zawsze gromi resztę :)
            • pepsiBKS Zgłoś komentarz
              komuś tu chyba umknął Bontje, z 15 atakami skończonymi na 20 prób (jak to się ma do tych kilku punktów Kłosa w ataku?) fakt, nie dołożył punktowego, podkreślmy, bloku, ale za to raz
              zapuntkował zagrywką. i nawet wśród rezerwowych go nie ma. przy całej mojej antypatii do niego, jest to spore niedopatrzenie. wymieniłbym też Kubiaka z Muagututią, bo jednak Amerykanin przyczynił się w dużej mierze do zwycięstwa drużyny (i to w swoim debiucie), za Kubiakiem przemawia tylko trudny teren (bo ma gorsze statystyki procentowe od Garretta - wszystkie), ale w końcu Radom to podobno też gorący parkiet.