Naj... 18. kolejki PlusLigi

Portal SportoweFakty.pl wybrał zasługujące na uwagę sytuacje z 18. kolejki rozgrywek PlusLigi. Co ciekawego wydarzyło się w tej rundzie spotkań?

Tomasz Rosiński

Najlepszy pojedynek: Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3:2 (25:21, 25:22, 19:25, 20:25, 15:13)
Jastrzębski Węgiel oraz PGE Skra Bełchatów stworzyły ciekawe oraz stojące na wysokim poziomie widowisko. Obydwie drużyny od początku walczyły o każdą piłkę, a sporo akcji było przedłużonych po ładnych obronach. JW wygrał dwa pierwsze sety, lecz po 10-minutowej przerwie Skra się odrodziła i doprowadziła do tie-breaka. Ostatecznie to gospodarze minimalnie wygrali ostatnią partię (15:13), a cały mecz 3:2.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! Na Twitterze też nas znajdziesz!