Orlen Liga: BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Paweł Sala
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (21:25, 25:17, 25:22, 15:25, 8:15) Kapitalny finisz w wykonaniu dąbrowianek! Najpierw skutecznie Skowrońska, a później blok na Horce i goście mogą cieszyć się z awansu do półfinału mistrzostw Polski!
Skomentuj 0
Skomentuj 0
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 2:2 (21:25, 25:17, 25:22, 15:25, 6:13) Bielszczanki nie mają pomysłu na zatrzymanie Zaroślińskiej. Kolejny punkt atakującej przyjezdnych.
Skomentuj 0
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 2:2 (21:25, 25:17, 25:22, 15:25, 6:11) Dwa bloki z rzędu dąbrowianek!
Skomentuj 0
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 2:2 (21:25, 25:17, 25:22, 15:25, 6:9) Czas dla Zawieracza. Gospodyniom ucieka wynik, a goście coraz bliżej awansu do półfinału OrlenLigi.
Skomentuj 0
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 2:2 (21:25, 25:17, 25:22, 15:25, 6:8) W ostatnim fragmencie kilka błędów w wykonaniu gospodyń, a niezawodna w ataku jest Zaroślińska.
Skomentuj 0
  • BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 2:2 (21:25, 25:17, 25:22, 15:25, 5:3) Po powrocie na boisko dąbrowianki odrabiają straty. Plas Zaroślińskiej daje trzeci punkt przyjezdnym.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 2:2 (21:25, 25:17, 25:22, 15:25, 3:0) Kapitalny atak Horki! Czas na żądanie dla opiekuna dąbrowianek Nicoli Negro.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 2:2 (21:25, 25:17, 25:22, 15:25, 2:0) Piątego seta otwierają bielszczanki. Po akcji zakończonej punktem w wykonaniu Niemki Beier prowadzą 2:0.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 2:2 (21:25, 25:17, 25:22, 15:25) Sassa kończy asem serwisowym. O losach meczu zadecyduje piąty set.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 2:1 (21:25, 25:17, 25:22, 14:21) Autowy atak środkowej MKS-u Adams.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 2:1 (21:25, 25:17, 25:22, 12:20) Cemberci skutecznie i wszystko wskazuje na to, że o losach meczu jak również awansu zadecyduje tie-break.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 2:1 (21:25, 25:17, 25:22, 12:18) Dąbrowianki uciekają gospodyniom i trener Zawieracz prosi w tej sytuacji o czas na żądanie.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 2:1 (21:25, 25:17, 25:22, 12:17) Dziękiewicz obija bialski blok i kolejny punkt dla gości, którzy powiększają przewagę.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 2:1 (21:25, 25:17, 25:22, 12:16) Elżbieta Skowrońska teraz w głównej roli na parkiecie. Wydawało się, że przyjmująca gości zostanie zablokowana przez Horkę. Ostatecznie błąd atakującej BKS-u i na drugiej przerwie technicznej bezpieczna przewaga Tauron Banimex MKS-u.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 2:1 (21:25, 25:17, 25:22, 10:15) Świetnie Skowrońska dwukrotnie z lewego skrzydła.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 2:1 (21:25, 25:17, 25:22, 10:13) Dwie punktowe zagrywki zaliczyła Ciaszkiewicz-Lach, ale później z kolei zablokowana dwukrotnie została Beier i wciąż przewagę utrzymują dąbrowianki.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 2:1 (21:25, 25:17, 25:22, 5:10) Autowy atak Ciaszkiewicz-Lach i rośnie przewaga gości.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 2:1 (21:25, 25:17, 25:22, 5:9) Dąbrowianki wykorzystują teraz okazje na zdobycze punktowe, a do tego Sassa aplikuje asa serwisowego.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 2:1 (21:25, 25:17, 25:22, 4:6) Czwartego seta lepiej rozpoczynają goście. Ozge Kirdar Cemberci blokuje Ciaszkiewicz i dąbrowianki prowadzą dwoma "oczkami".
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 2:1 (21:25, 25:17, 25:22) Najpierw kapitalna akcja w tym meczu, którą kończy Helena Horka, a później błąd Sassy w ataku i BKS obejmuje prowadzenie w meczu.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 1:1 (21:25, 25:17, 23:22) Było już 23:20 dla BKS-u, ale dąbrowianki nie dają za wygraną. Najpierw błąd gospodyń, a później punktowy atak Sassy i Tauron Banimex MKS znów jest blisko.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 1:1 (21:25, 25:17, 22:20) Trener gości dwukrotnie w odstępstwie kilku akcji poprosił o czas na żądanie, bowiem bielszczanki są w tej chwili bliżej wygranej w secie.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 1:1 (21:25, 25:17, 21:20) Dziękiewicz z obejścia... w aut.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 1:1 (21:25, 25:17, 17:19) Prowadzenie przechodzi teraz z jednej na drugą drużynę. Seria udanych ataków dąbrowianek daje im prowadzenie, a trener gospodyń prosi o czas.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 1:1 (21:25, 25:17, 16:15) Przy siatce teraz mniej błędów popełniają bielszczanki. Aleksandra Trojan skutecznie zaatakowała z krótkiej.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 1:1 (21:25, 25:17, 12:14) Trener Zawieracz reaguje wprowadzając na parkiet za Wilk Martę Szymańską. W kolejnej akcji natomiast świetnie z obejścia atakuje Dziękiewicz.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 1:1 (21:25, 25:17, 11:13) Bardzo nieregularnie gra w tym spotkaniu rozgrywająca Dorota Wilk. Dwukrotnie siatkarka popełniła prosty błąd własny i na prowadzenie wychodzą goście.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 1:1 (21:25, 25:17, 9:9) Najpierw błąd po stronie gospodyń, a później Skowrońska kończy atak i mamy remis.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 1:1 (21:25, 25:17, 8:7) Horka i Beier w głównych rolach. Bielszczanki wracają na prowadzenie.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 1:1 (21:25, 25:17, 6:7) Rozgrywająca Wilk zablokowała na siatce Elżbietę Skowrońską. Wcześniej siatkarka Aluprofu po raz drugi w tej partii popełniła prosty błąd podwójnego odbicia.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 1:1 (21:25, 25:17, 3:5) Zablokowana przez bialski blok Zaroślińska!
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 1:1 (21:25, 25:17, 2:4) Podwójne odbicie Doroty Wilk. Na początku trzeciego seta prowadzenie obejmują goście.
    Skomentuj 0
    Trzecie spotkanie ćwierćfinałowe w hali pod Dębowcem (pojemność hali 3000 miejsc) w Bielsku-Białej ogląda około 1400 widzów.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 1:1 (21:25, 25:17) Fantastyczna końcówka seta w wykonaniu Aluprofu! Od stanu 20:17 bielszczanki zdobyły pięć kolejnych "oczek". W głównych rolach Beier (dwie punktowe kiwki) oraz Lis.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:1 (21:25, 20:17) Przyjezdne mogą teraz winić siebie za straty punktów. Kolejne błędy w wykonaniu gości powodują, że ponownie BKS wychodzi na kilkupunktowe prowadzenie.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:1 (21:25, 17:16) Dąbrowianki znalazły chyba sposób na poradzenie sobie z bialskim blokiem. Do tego Adams zaserwowała asa, a celnym atakiem popisała się Zaroślińska i przewaga miejscowych stopniała już tylko do jednego "oczka".
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:1 (21:25, 16:12) Kończy atak Beier i na drugiej przerwie technicznej czteropunktowa przewaga gospodyń.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:1 (21:25, 14:9) Pojedynczy blok Ciaszkiewicz-Lach na Dziękiewicz! Znów bielszczanki brylują w tym elemencie.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:1 (21:25, 13:9) Rysuje się przewaga Aluprofu. Bielszczanki wykorzystały błędy rywalek, a w ofensywie nie zawodzą w tym fragmencie. Do tego funkcjonuje bialski blok, który jest silnym atutem drużyny. Zatrzymana została w tej chwili Zaroślińska.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:1 (21:25, 10:9) Eleonora Dziękiewicz atakuje z obejścia. Bielszczanki nie zatrzymały środkowej z Dąbrowy Górniczej.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:1 (21:25, 8:7) Bielszczanki popracowały teraz w obronie i wyprowadziły kontrę, którą atakiem po prostej kończy Beier. Na pierwszej przerwie technicznej minimalne prowadzenie gospodyń.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:1 (21:25, 4:4) Kiwa skutecznie zmienniczka w Aluprofie na środku siatki Aleksandra Trojan. Żadna z drużyn nie potrafi wypracować sobie przewagi w tym fragmencie partii.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:1 (21:25, 3:2) Popracowała na lewym skrzydle Karolina Ciaszkiewicz-Lach. Jej atak po bloku daje trzeci punkt gospodyniom.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:1 (21:25, 1:1) Wilk popsuła zagrywkę i mamy remis.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:1 (21:25) Zaroślińska kończy skutecznym atakiem i pierwszy set pada łupem gości. Dąbrowiankom brakuje jeszcze dwóch zwycięskich setów, aby cieszyć się z awansu do półfinału.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:0 (21:24) Rozgrywająca BKS-u gra konsekwentnie na Beier, która jednak nie zawsze kończy skutecznie akcje.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:0 (20:23) Zablokowana na siatce Beier. Dąbrowianki blisko zwycięstwa w pierwszym secie.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:0 (19:22) Zaroslińska kiwa celnie.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:0 (18:21) Nieudany fragment w wykonaniu środkowej Aluprofu Danijeli Nikić. Najpierw siatkarka z Bielska-Białej została zablokowana, a później źle zaatakowała. Znów na prowadzenie wychodzą przyjezdne. Trener Zawieracz reaguje zmieniając m.in. rozgrywającą.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:0 (18:18) Zaroślińska z lewego skrzydła po bloku zdobywa punkt dla gości. Kolejny remis w tym secie.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:0 (15:16) Autowy atak Adams. Dąbrowianki zdobywają kilkupunktowe przewagi, które jednak szybko trwonią.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:0 (13:16) Helena Horka zablokowana przez Rachael Adams.
    Skomentuj 0
    [b]BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:0 (11:14) [/b]Podrażniona Zaroślińska teraz dwukrotnie napsuła krew przeciwniczkom. [b][/b]
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:0 (11:11) Najpierw Małgorzata Lis kończy ze środka, a w kolejnej akcji blokuje Katarzynę Zaroślińską! Bielszczanki zmniejszyły straty do zera i ponownie mamy remis w tym secie.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:0 (6:10) Błąd w wykonaniu bielszczanek w ataku. Dąbrowianki odjechały rywalkom na cztery "oczka" i trener Mirosław Zawieracz prosi o czas na żądanie.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:0 (6:9) Na zagrywce pojawia się Adams i od razu aplikuje rywalkom asa.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:0 (6:8) Zły początek w wykonaniu Niemki Beier. Po raz trzeci przyjmująca BKS-u źle kończy akcję, a piłka po jej uderzeniu ląduje na aucie.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:0 (6:6) Drugi nieudany atak Heike Beier. Goście doprowadzają do remisu.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:0 (5:4) Blok Rachael Adams. Wynik oscyluje na początku spotkania wokół remisu.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:0 (1:0) Pierwsza piłka w tym spotkaniu i od razu as serwisowy rozgrywającej Aluprofu Doroty Wilk!
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof: Wilk, Beier, Lis, Horka, Ciaszkiewicz-Lach, Nikić, Wojtowicz (libero) Tauron Banimex MKS: Zaroślińska, Skowrońska, Dziękiewicz, Cemberci, Staniucha-Szczurek, Adams, Strasz (libero)
    Skomentuj 0
    - Najważniejsze będzie nastawienie mentalne. Nastawiamy się na mecz o życie - mówiła o trzecim spotkaniu kapitan Aluprofu Małgorzata Lis.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Zapraszamy do lektury zapowiedzi niedzielnego meczu nr 3 w rywalizacji bialsko-dąbrowskiej.
    Skomentuj 0
    W rywalizacji do trzech zwycięstw dąbrowianki prowadzą już 2:0. Dwa mecze w Dąbrowie Górniczej padły łupem ekipy z Zagłębia (3:1 i 3:0), a szczególnie jednostronne było drugie starcie, zakończone w setach do 14, 15 i 23.