Naj... decydujących meczów PlusLigi!

Portal SportoweFakty.pl wybrał zasługujące na uwagę sytuacje z meczów finałowych PlusLigi. Co ciekawego wydarzyło się w ostatnich spotkaniach sezonu?

Dominika Pawlik

Najlepszy mecz: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów (I spotkanie) 2:3 (31:29, 20:25, 20:25, 25:22, 12:15)
Jedyne spotkanie, w którym obrońcy mistrzowskiego tytułu walczyli z bełchatowianami jak równy z równym. Szczególnie dobrze spisywali się Nikołaj Penczew oraz Paul Lotman, pokazując, że są w stanie zastąpić Oliega Achrema. Niestety, sił im wystarczyło tylko na jedno spotkanie.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! Na Twitterze też nas znajdziesz!

Polub Siatkówkę na Facebooku
Komentarze (3)
  • stary kibic Zgłoś komentarz
    Tak jak z pewnością największym pozytywnym zaskoczeniem było perfekcyjne przygotowanie Skry do fazy finałowej p-o, tak dla mnie największym rozczarowaniem był brak dorównania im poziomem
    Czytaj całość
    rywali w p-o. Tak JW, jak i Resovia zbyt wyraźnie odstawały poziomem od tego co zaprezentowały "pszczoły". Super rywalizacja o brąz, jeszcze lepsza "akademików" o piąte miejsce, a emocji na najwyższym poziomie po prostu nie było. Może poprzednie 2 sezony trochę mnie "rozbestwiły" w oczekiwaniach, nie mniej szkoda, że została przerwana tie-breakowa walka o każdą piłkę, kiedy przechyla się waga mistrzostwa..
    • art87 Zgłoś komentarz
      Ten piąty set Ptoków z Zaksą był dramatyczny. Ale wszystko przebila wojna AZeteSiaków: Olsztyn kontra Warszawa. Zakończenie wojny zwycięskim powrotem z 11:14 w tiebreaku, czwartym z
      rzędu, to był najlepszy thriller. Szacun za ducha walki
      • nowa Zgłoś komentarz
        Zgodzę się co do najlepszego meczu I spotkanie finałowe to było genialne spotkanie uczta dla kibica jak już wspomniano w najlepszej oprawie.