Liga Europejska: Azerbejdżan - Polska na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Sebastian Nowak
0:3 (16:25, 14:25, 21:25) Azerowie nie odebrali zagrywki naszego zespołu i Polacy wygrywają 3:0. Zadanie wykonane!
Skomentuj 1
Mecz został rozegrany w ekspresowym tempie, dlatego możemy zaprosić na mecz polskich siatkarek. Dziękujemy za śledzenie tego spotkania i życzymy miłego popołudnia oraz siatkarskich emocji! Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! Na Twitterze też nas znajdziesz!
Skomentuj 0
Spotkanie to nie należało do emocjonujących, ale najważniejsze są trzy punkty. W ostatnim secie pachniało powtórką z piątkowego pojedynku, ale Polacy w porę wrócili do gry i rozstrzygnęli mecz na swoją korzyść.
Skomentuj 0
0:2 (16:25, 14:25, 21:24) Kolejna zepsuta zagrywka gospodarzy i meczowa!
Skomentuj 0
0:2 (16:25, 14:25, 20:23) ... ale popełniają proste błędy, które tylko przybliżają Polaków do meczowego zwycięstwa.
Skomentuj 0
0:2 (16:25, 14:25, 20:22) Azerowie jeszcze się bronią.
Skomentuj 0
  • 0:2 (16:25, 14:25, 19:22) Zepsuta zagrywka Azerów.
    Skomentuj 0
    0:2 (16:25, 14:25, 18:21) W końcu radosne okrzyki po polskiej stronie siatki. Druga przerwa dla Azerów.
    Skomentuj 0
    0:2 (16:25, 14:25, 18:20) Blok biało-czerwonych. To szósty punkt z rzędu naszych siatkarzy.
    Skomentuj 0
    0:2 (16:25, 14:25, 18:19) Polacy trochę pobiegali po boisku w tej akcji, ale zakończyli ją skutecznie.
    Skomentuj 0
    0:2 (16:25, 14:25, 18:18) I mamy remis!
    Skomentuj 0
    0:2 (16:25, 14:25, 18:17) Tym razem dobrze zafunkcjonował polski blok i biało-czerwoni zmniejszyli straty. Czas dla Azerów.
    Skomentuj 0
    0:2 (16:25, 14:25, 18:14) Michał Filip zatrzymany przez blok rywali i sytuacja Polaków robi się naprawdę nieciekawa.
    Skomentuj 0
    0:2 (16:25, 14:25, 17:14) Azerowie punktują po skutecznym ataku.
    Skomentuj 0
    Na boisko wchodzi Michał Żurek.
    Skomentuj 0
    0:2 (16:25, 14:25, 16:13) Biało-czerwoni nie wybronili ataku rywali.
    Skomentuj 0
    0:2 (16:25, 14:25, 15:13) Polacy poradzili sobie z blokiem rywali.
    Skomentuj 0
    0:2 (16:25, 14:25, 14:11) Sławomir Stolc psuje atak i selekcjoner naszej reprezentacji wykorzystuje drugą przerwę. To, co przede wszystkim rzuca się w oczy, to większe emocje po stronie gospodarzy. Ich radość po każdym zdobytym punkcie jest niewiele mniejsza od wiwatów po zwycięstwie w całym meczu.
    Skomentuj 0
    0:2 (16:25, 14:25, 12:11) Biało-czerwoni obijają blok rywali.
    Skomentuj 0
    0:2 (16:25, 14:25, 11:9) Azerowie w przerwie dodali chyba sobie +10 do ambicji, bo nie przypominają tego samego zespołu z dwóch poprzednich partii. Polacy zaskoczeni tym faktem.
    Skomentuj 0
    0:2 (16:25, 14:25, 9:9) Jedna z dłuższych akcji w tym meczu zakończona skutecznym blokiem Polaków.
    Skomentuj 0
    0:2 (16:25, 14:25, 8:7) To samo czyni chwilę później Sławomir Stolc.
    Skomentuj 0
    0:2 (16:25, 14:25, 7:6) Bartłomiej Bołądź psuje zagrywkę.
    Skomentuj 0
    0:2 (16:25, 14:25, 5:5) Sytuacja opanowana - zdają się mówić Polacy. Mamy remis.
    Skomentuj 0
    0:2 (16:25, 14:25, 5:3) Adam Kowalski rzucił się pod piłkę, ale nie zdążył z interwencją.
    Skomentuj 0
    0:2 (16:25, 14:25, 4:2) Polacy zatrzymani przez blok Azerów.
    Skomentuj 0
    0:2 (16:25, 14:25, 3:1) Biało-czerwoni w końcu ruszyli z miejsca.
    Skomentuj 0
    0:2 (16:25, 14:25, 3:0) Początek trzeciej partii... i niespodziewane prowadzenie Azerów. Dla gospodarzy taka sytuacja w tym meczu jest nowością i Andrzej Kowal poprosił o przerwę.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Kolejny set bez historii. W porównaniu z pierwszym setem, biało-czerwoni szybciej wypracowali sobie przewagę, którą zamienili na końcowe zwycięstwo.
    Skomentuj 0
    0:2 (16:25, 14:25) Polacy kończą ten set atakiem ze środka.
    Skomentuj 0
    0:1 (16:25, 13:24) Skuteczny blok biało-czerwonych i mamy setową!
    Skomentuj 0
    0:1 (16:25, 13:22) Błąd w przyjęciu Azerów, piłka wraca na polską stronę, co wykorzystuje Bołądź.
    Skomentuj 0
    0:1 (16:25, 12:20) Bartłomiej Bołądź atakuje nie do zatrzymania.
    Skomentuj 0
    0:1 (16:25, 11:19) Azerowie tym razem poradzili sobie z polskim blokiem.
    Skomentuj 0
    0:1 (16:25, 9:18) Mateusz Bieniek punktuje z zagrywki.
    Skomentuj 0
    0:1 (16:25, 9:16) Siedem punktów przewagi naszego zespołu na drugiej przerwie - chyba powinno to wystarczyć do zwycięstwa w tym secie?
    Skomentuj 0
    0:1 (16:25, 9:14) Zepsuta zagrywa po stronie Polaków.
    Skomentuj 0
    0:1 (16:25, 7:13) Kolejny blok Polaków, ale tym razem piłka wylądowała poza boiskiem.
    Skomentuj 0
    0:1 (16:25, 5:12) Efektowna czapa biało-czerwonych!
    Skomentuj 0
    0:1 (16:25, 3:6, 4:9) Sam mecz przypomina raczej trening niż LE. Podobne jak i wczorajsze, tak i to spotkanie nie wzbudziło dużego zainteresowania u miejscowych kibiców.
    Skomentuj 0
    0:1 (16:25, 4:8) Pewne zbicie Polaków daje im cztery punkty przewagi na pierwszej przerwie.
    Skomentuj 0
    0:1 (16:25, 3:6) Rozpoczął się drugi set. Polacy szybko wypracowali sobie wyraźną przewagę, chociaż teraz popełnili błąd w rozegraniu.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Ten set nie należał do emocjonujących. Azerowie na początku utrzymywali kontakt z Polakami, ale między pierwszą a drugą przerwą techniczną Polacy zdobyli powiększyli swoją przewagę i pewnie doprowadzili do zwycięstwa w tej partii.
    Skomentuj 0
    0:1 (16:25) Azerowie bez bloku atakują w aut i Polacy wygrywają pierwszą partię.
    Skomentuj 0
    0:0 (16:24) Kolejna zepsuta zagrywka gospodarzy i setowa dla biało-czerwonych.
    Skomentuj 0
    0:0 (15:23) Piłka po zagrywce gospodarzy zatrzymuje się na siatce.
    Skomentuj 0
    Na boisko wszedł Michał Żurek.
    Skomentuj 0
    0:0 (13:21) Polacy zagrali dobrze w obronie i akcję ze środka zakończył Dawid Dryja.
    Skomentuj 0
    Wydaje się, że Polacy nie powinni już stracić tej przewagi. Trener Azerów poprosił jeszcze o przerwę.
    Skomentuj 0
    0:0 (13:18) Azerowie obijają blok biało-czerwonych.
    Skomentuj 0
    0:0 (11:17) Azerowie przerywają dobrą passę Polaków. W polu zagrywki solidną pracę wykonał w ostatnich akcjach Michał Filip.
    Skomentuj 0
    Jesteśmy jeszcze winni Państwu składy. Polacy zaczęli w następującym zestawieniu: Kędzierski, Bołądź, Stolc, Bieniek, Filip, Dryja, Kowalski (libero).
    Skomentuj 0
    0:0 (10:14) Sławomir Stolc punktuje po ataku ze skrzydła.
    Skomentuj 0
    0:0 (7:9) Azerowie zdobywają kolejny punkt z ataku i pokazują, że dziś też łatwo się nie poddadzą.
    Skomentuj 0
    0:0 (6:8) Polacy minimalnie prowadzą na pierwszej przerwie technicznej.
    Skomentuj 0
    0:0 (6:6) Polacy nie zatrzymali ataku rywali i mamy remis.
    Skomentuj 0
    0:0 (3:4) Polski atak nadział się na blok Azerów.
    Skomentuj 0
    0:0 (1:3) Rozpoczął się pierwszy set. Polacy na razie na minimalnym prowadzeniu.
    Skomentuj 0
    Jaki mecz, takie i oceny. Indywidualnie Polacy nie zachwycili i za najlepszego zawodnika naszej kadry uznaliśmy Dawida Dryję.
    Skomentuj 0
    Pierwsze spotkanie, rozegrane w piątek, nie poszło do końca po myśli naszych siatkarzy. Azerowie, delikatnie mówiąc, nie należą do potentatów w naszej grupie i biało-czerwoni wygrali pierwsze dwa sety. Później jednak karta się odwróciła i Polacy rozwiązali kwestię zwycięstwa dopiero w piątym secie.
    Skomentuj 0
    Czas na początek siatkarskich emocji! Witamy serdecznie w tę sobotę. Przed nami trzy mecze polskich reprezentacji - na pierwszy ogień idą nasze Orlęta. O godz. 14 zespół prowadzony przez Andrzeja Kowala rozpocznie mecz z Azerbejdżanem w ramach rozgrywek Liga Europejska.