Antyszóstka 8. kolejki Orlen Ligi według portalu SportoweFakty.pl

Redakcja portalu SportoweFakty.pl wybrała najsłabszą szóstkę 8. kolejki nowego sezonu Orlen Ligi. Zobaczcie, które zawodniczki zagrały poniżej oczekiwań.

Redakcja
Redakcja

Rozgrywająca: Dorota Wilk (BKS Aluprof Bielsko-Biała)
Bielszczanki po raz trzeci z rzędu przegrały spotkanie w pięciu setach mimo prowadzenia 2:1, tym razem uległy one rywalkom z Taurona Banimexu MKS Dąbrowa Górnicza. Trudno mieć pretensje do rozgrywającej BKS za sety, w których jej zespół zwyciężał, choć jej wysokie i wolne rozegrania na skrzydło nie zawsze się sprawdzały.

Czwarta partia okazała się momentem kryzysowym dla całej drużyny Leszka Rusa, w tym dla Doroty Wilk, która nie potrafiła zgubić bloku rywalek i albo utrudniała ataki koleżankom swoją niedokładną wystawą, albo pomagała przeciwniczkom schematyczną grą w tie-breaku. Podbeskidzki zespół zanotował jedynie 25 proc. skutecznego ataku w dwóch ostatnich setach meczu z MKS-em, co przyczyniło się do jego porażki.

Która siatkarka najbardziej rozczarowała?