Naj... 11. kolejki Orlen Ligi

Natalia Witczyk

Najszybszy powrót po kontuzji: Natalia Bamber-Laskowska (BKS Aluprof Bielsko-Biała)
W pierwszym secie meczu z Budowlanymi Łódź, atakująca BKS-u Aluprof Bielsko-Biała niefortunnie upadła podczas próby bloku i podkręciła sobie staw skokowy. Zdarzenie wyglądało bardzo nieprzyjemnie, ale jak się okazało, ze zdrowiem Natalii Bamber-Laskowskiej nie było tak najgorzej.

Zawodniczka po kilkudziesięciu minutach przerwy powróciła na parkiet i... przywróciła swoim koleżankom wiarę w zwycięstwo. Ostatecznie bielszczanki wygrały w tie-breaku, a atakująca została nagrodzona statuetką MVP.