Kokpit Kibice

Naj... 17. kolejki PlusLigi

Portal SportoweFakty.pl wybrał zasługujące na uwagę sytuacje z 17. kolejki rozgrywek PlusLigi. Co ciekawego wydarzyło się w tej rundzie spotkań?
Dominika Pawlik
Dominika Pawlik

Największe rozczarowanie: jednostronne hity kolejki
Wielokrotnie kibice się mogli przekonać, że mecze pomiędzy czołowymi drużynami PlusLigi, które powinny uchodzić za hity kolejki, okazują się kitami. Podobnie było w 17. kolejce, rozgrywanej pomiędzy Świętami a Nowym Rokiem, kiedy doszło aż do dwóch interesujących spotkań, pomiędzy czterema najlepszymi ekipami poprzedniego sezonu.


Jastrzębski Węgiel nie poszedł za ciosem i po pokonaniu mistrza Polski nie miał najmniejszych szans z Asseco Resovią Rzeszów. Wszystko, co tak dobrze funkcjonowało tydzień wcześniej, w starciu z podopiecznymi Andrzeja Kowala szwankowało. Fatalne spotkanie w Kędzierzynie-Koźlu rozegrała PGE Skra Bełchatów, zupełnie nie mogąc sobie poradzić z nieźle spisującą się ZAKSĄ.

Polub Siatkówkę na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd

Komentarze (1):

  • stary kibic Zgłoś komentarz
    Najlepsze zakończenie roku dla Asseco Resovii - bezdyskusyjna wygrana w Jastrzębiu i powrót na prowadzenie w Plus Lidze i grupie Ligi Mistrzów. Zapraszam na pożegnanie roku w Asseco Resovii
    Czytaj całość
    i u konkurencji: http://www.sportowefakty.pl/kibice/1890/blog/6975/pozegnanie-tego-co-bylo-w-2014-asseco-resovia-na-fb