Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Skoki

Siatkarski Horoskop 2015: Gwiazdy wróżą...

Jaka przyszłość czeka nas w nowym roku? Powiedzą nam to same gwiazdy! Mowa zarówno o ciałach niebieskich, jak i największych osobistościach świata siatkówki...

Michał Kaczmarczyk
Michał Kaczmarczyk

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego): Earvin Ngapeth, Stephane Antiga, Mateusz Mika, Krzysztof Gierczyński
Praca: W ostatnim roku święciłeś niebywały sukces, który zaskoczył wszystkich wokół (także Ciebie), ale nie możesz spoczywać na laurach. Nie będziesz mógł już liczyć na starą gwardię, która odeszła z pola bitwy w glorii i chwale, dlatego poświęć sporo czasu na szukanie godnych następców. Rok będzie pełen wrażeń, ale i ciężkiej pracy, dlatego jak najczęściej porządnie się wysypiaj! Statystyki rywala nie zając, nie uciekną!

Miłość: Jeszcze do niedawna mało kto patrzył na Ciebie przychylnym okiem, teraz traktują Cię jak mistrza świata i sławią Twój ogromny talent oraz umiejętności. Pamiętaj, że łaska kibica na pstrym koniu jedzie i musisz potwierdzać swoje możliwości właściwie co tydzień, ale sprzyjający, morski klimat i dobre kierownictwo powinno wydatnie Ci w tym pomóć. Przy okazji: pamiętaj o nauce języków, poza włoskim warto opanować też...w końcu... francuski?

Zdrowie: Tyle lat, a wciąż jesteś w najlepszym zdrowiu! Nie daj się przekonać tym, którzy twierdzą, że Twoim miejscem jest fotel przed ciepłym kominkiem, dopóki w pracy przeżywasz spore problemy kadrowe, jesteś po prostu niezastąpiony i rób swoje. Skoro Papi, Tietiuchin i pani Pelagia jeszcze mogą - dlaczego nie Ty?

Rodzina: Rozumiemy, że oddałbyś za swoich najbliższych wiele, nawet angaż w czołowym rosyjskim klubie, ale pamiętaj, że jeżeli przy okazji cierpi na tym Twój ojciec, być może nie jest to najlepsza decyzja w Twoim życiu. I na Boga, unikaj kontaktów z wymiarem sprawiedliwości!

Polub Siatkówkę na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (1)
 • Radoslav Zgłoś komentarz
  Łeeeeee bzdury!! "W tym roku znajdź czas na trochę odpoczynku, uśmiechu, luzu, mniej poważnego podejścia do życia" W moim przypadku jest za dużo odpoczynku, poważne podejście do
  Czytaj całość
  życia, mniej się nie da :D