KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Milena Radecka na celowniku Impela Wrocław?

Siatkarka Foppapedretti Bergamo, Milena Radecka, jest wymieniana jako jedna z kandydatek do reprezentowania barw Impela Wrocław.

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Nieudana przygoda Denise Hanke z wrocławskim klubem zmusza włodarzy Impela Wrocław do szukania zawodniczki, która poprowadzi grę Impelek. W kontekście potencjalnych następczyń Niemki wymienia się jedną z najlepszych polskich rozgrywających Milenę Radecką.
Brązowa medalistka Mistrzostw Europy 2009 wyjechała z Polski w 2012 roku i od tego czasu reprezentowała barwy Azerrail Baku, Lokomotiv Baku, a w ostatnim sezonie występowała w Foppapedretti Bergamo. Transfer Radeckiej do Impela byłby jednym z najciekawszych ruchów transferowych w kraju nad Wisłą. - Wiele klubów w Polsce ma ją na swojej liście życzeń. Jest polską rozgrywającą, bardzo dobrą, także na pewno jest na liście, nie tylko naszej - powiedział prezes wrocławskiego klubu Jacek Grabowski.
Czy Milena Radecka wróci do polskiej ligi? Czy Milena Radecka wróci do polskiej ligi?
Prezes Grabowski zdementował z kolei pojawiające się w mediach informacje o rzekomym zainteresowaniu atakującą SK bank Legionovii Legionowo Malwiną Smarzek. - Absolutnie dementuję, nawet przez moment nie pomyślałem, żeby sprowadzać Malwinę Smarzek do Wrocławia. Przede wszystkim ma kontrakt w Legionowie, a wykupienie jej z kontraktem to jakaś paranoja - zakwestionował plotki Jacek Grabowski.

Już niedługo poznamy pierwsze decyzje personalne dotyczące składu Impela na przyszły sezon. Wciąż nie wiadomo, czy w następnych rozgrywkach zespół poprowadzi nadal Tore Aleksandersen. - Najpierw musi być decyzja o trenerze. Myślę, że zapadnie ona w przyszłym tygodniu. W ślad za tym pojawią się kolejne decyzje dotyczące zawodniczek - zapowiedział prezes klubu.

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf.własna
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×