PŚ: Michał Kubiak katem Amerykanów - oceny Polaków za mecz z USA według portalu WP SportoweFakty

Polacy odnieśli bardzo ważną wygraną nad reprezentacją Stanów Zjednoczonych w dziewiątym meczu tegorocznego turnieju o Puchar Świata. Portal WP SportoweFakty ocenił występ Biało-Czerwonych w tym spotkaniu.

Redakcja
Redakcja

Oceny Polaków za mecz z reprezentacją USA w Pucharze Świata (w skali 1-6, ocena wyjściowa - 3):

Fabian Drzyzga - 5
Nie wszystkie jego wystawy z pola były udane, ale przy dobrym i perfekcyjnym przyjęciu podejmował w większości dobre decyzje. Często uruchamiał środek, co przyniosło nam w spotkaniu z USA wiele punktów. Znakomicie zaprezentował się również w zagrywce. Wprawdzie w statystykach zaliczono mu tylko jednego asa serwisowego, ale choćby jego seria na początku czwartego seta pozwoliła nam odskoczyć od Amerykanów na kilka punktów.

Skala ocen: 1 - bardzo słabo, 2 - słabo, 3 - przeciętnie, 4 - dobrze, 5 - bardzo dobrze, 6 - rewelacyjnie.

Który z reprezentantów Polski zaprezentował się najlepiej w meczu z USA?